Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка край Сливен

    Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
    За съжаление аз пропускам.Вчера сложиха новият съединители си викам вече съм готов да ама не ГРЕДА .Скъса се жилотои така в понеделник продължавам със сагата съединител.Надявам се за другата неделя да съм на линия.
    Живко доколкото помня от преди време с една Витара жилото се сменяше бързо.Дето се вика,ако имаш ново още тази вечер може да си в движение.И преди да го поставиш го смажи хубаво вътре с графитна грес,че понякога ги продават сухи без грам смазка.
    Последно редактирано от Янко Желязков; 13-11-10, 18:17.

    Коментар


    • От: Разходка край Сливен

      Специално утре мисля да се отдам на риболов тъй като времето не дава ръка за оф-роуд разходки.

      Коментар


      • От: Разходка край Сливен

        Тъкмо си уредих нещата да участвам и вие се изпоотказахте!
        Като гледам май оставаме аз,Иван ,Пламен и още някакво Паджеро,не познавам колегата!
        Не разбрах Ончо от Бургас дали потвърди?
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • От: Разходка край Сливен

          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
          Тъкмо си уредих нещата да участвам и вие се изпоотказахте!
          Като гледам май оставаме аз,Иван ,Пламен и още някакво Паджеро,не познавам колегата!
          Не разбрах Ончо от Бургас дали потвърди?
          Спокойно Антоне-Зимата предстои.Тепърва ще има разходки и емоций.Само незнам как ще съгласуваме нещата с хард разходките,но ще го измислим някакси.Имам на предвид,че има доста колеги,които имат желание да карат,но джипките са им единствено превозно средство и е трудно да се впускат в крайни приключения и големи аварий.В такава ситуация съм и аз самият,но в крайна сметка всеки си решава.Бе един път да падне снегът пък терени "Дал Господ"-ще го мислим.Приятно прекарване утре.

          Коментар


          • От: Разходка край Сливен

            В крайна сметка всички се отказаха,ама и из късно се освободих и донякъде ги подведох!
            Янко ,"харда" е разтегливо понятие-там ,където за едни е хард,за други е софт.
            Решението е когато искаме да караме заедно софтаджиите да предложат маршрута ,а хардаджиите все ще си намерят къде да се окопаят ,закъсат и изкъртят!
            Освен това ,когато се обяви хард разходка,софтаджии могат да я пропуснат и обратно.Макар ,че какъв ли хард е нашият?!
            supporttools

            MadRam11
            Ей това първото е софт,а второто ,ако не е хард...не знам какво е!!!

            Последно редактирано от antiroad; 14-11-10, 11:45.
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • От: Разходка край Сливен

              Антоне,според мен най-добрия вариант е разходката да бъде по що годе приемлив терен.А хард изпълнения край пътя има колкото искаш,който му е на сърце и на джоб винаги може да пробва.Останалите ще снимаме, нали все някой трябва да върши и тази не лека задача.
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • От: Разходка край Сливен

                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                В крайна сметка всички се отказаха,ама и из късно се освободих и донякъде ги подведох!
                Янко ,"харда" е разтегливо понятие-там ,където за едни е хард,за други е софт.
                Решението е когато искаме да караме заедно софтаджиите да предложат маршрута ,а хардаджиите все ще си намерят къде да се окопаят ,закъсат и изкъртят!
                Освен това ,когато се обяви хард разходка,софтаджии могат да я пропуснат и обратно.Макар ,че какъв ли хард е нашият?!
                supporttools

                MadRam11
                Ей това първото е софт,а второто ,ако не е хард...не знам какво е!!!

                Да Антоне,така е.Всъщност аз до сега не мисля,че съм правил хард-разходка.Така,че ако ще се кара по горски пътища от типа по който сме карали до момента няма проблеми.Виж,ако терените загрубеят много тогава вече ще трябва да се мисли кой до къде ще е.Иначе за различното разбиране за "хард" и "софт" си съвършено прав-просто за всеки човек пределната граница е различна и ЗАВИСИ най-вече от уменията на водача,опитът,подготовката на машината и не на последно място финансовите възможности-/т.е. доколко можеш да си позволиш да трошиш/.
                Последно редактирано от Янко Желязков; 14-11-10, 19:41.

                Коментар


                • От: Разходка край Сливен

                  Тони готини клипчета. Мисля че доста труд ще им трябва да ни стигнат нивото
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Разходка край Сливен

                    Тони,да организираме нещо за неделя,че другата е старта.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • От: Разходка край Сливен

                      Готово ,засега съм свободен ,дано да не излезе нещо дотогава!!!
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • От: Разходка край Сливен

                        Искам и аэ искам и аз
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: Разходка край Сливен

                          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                          Готово ,засега съм свободен ,дано да не излезе нещо дотогава!!!
                          Да се пуснем в Сливенския Балкан, има по добри места за каране.
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • От: Разходка край Сливен

                            Готово ,само Дочев да не ни бие,ама то и без това нямало прасета/оня ден говорихме/!
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Разходка край Сливен

                              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                              Готово ,само Дочев да не ни бие,ама то и без това нямало прасета/оня ден говорихме/!
                              Свинският лов е във събота, за това не е желателно тогава за разходки, да не минем през някоя посия, а от там да отнесем някое бронике или 12-13 нули
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • От: Разходка край Сливен

                                Кво стана нещо за неделя нямали?
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X