Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка край Сливен

    Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
    Яко пичове,даже и тубата с виното ли не помогна бе Тонка.Ех ако бях там с тез гуми дето ги имам сега щях да ви кажа аз.............ама нищо другия път
    Кво вино бе ,това беше сок от вишни!Янко ,Иван се качи без редукторни мостове,така ,че може,съжалявам ,че нямах право на още опити,идеята е с повече газ да я засилиш отдолу и да не паднеш в коловоза,ама си е рисковано
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • От: Разходка край Сливен

      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
      Кво вино бе ,това беше сок от вишни!Янко ,Иван се качи без редукторни мостове,така ,че може,съжалявам ,че нямах право на още опити,идеята е с повече газ да я засилиш отдолу и да не паднеш в коловоза,ама си е рисковано
      Да Антоне,разбрах че Иван се е качил,но с избягване на коловозите.Ако беше карал в тях на дали щеше да успее.Иначе естествено,че може и без редуктори,но трябва да се избягват коловозите на всяка цена.

      Коментар


      • От: Разходка край Сливен

        Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
        Яко пичове,даже и тубата с виното ли не помогна бе Тонка.Ех ако бях там с тез гуми дето ги имам сега щях да ви кажа аз.............ама нищо другия път
        Ех тез гуми бе.......и теб ще те видим

        п.п. Хубава разходка,поздрави.
        Последно редактирано от Димо_73; 18-10-10, 22:38.

        Коментар


        • От: Разходка край Сливен

          Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
          Да Антоне,разбрах че Иван се е качил,но с избягване на коловозите.Ако беше карал в тях на дали щеше да успее.Иначе естествено,че може и без редуктори,но трябва да се избягват коловозите на всяка цена.
          Съгласен съм Янко ,влезеш ли в тях даже и на надолнището няма излизане,а при тази хлъзгава калчица...Иначе редукторите отдавна са ми главата,ама ако има кой да ги направи евтинийскиЕто ти и една "бъхлива нива" и една жигулка
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от antiroad; 19-10-10, 07:18.
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • От: Разходка край Сливен

            Благодаря за хубавите снимки-/с такива Ниви ходят на състезанието "Ладога" в Русия/.Ако се сещаш за Кия-та на Соти от Форума-тя също е с редукторни мостове от УАЗ-/доколкото съм наясно се купуват от "УАЗ-Карбон"-гр.Плевен и струват 2500лв. за брой/.

            Коментар


            • От: Разходка край Сливен

              Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
              Да Антоне,разбрах че Иван се е качил,но с избягване на коловозите.Ако беше карал в тях на дали щеше да успее.Иначе естествено,че може и без редуктори,но трябва да се избягват коловозите на всяка цена.
              Според мен е важно да се премине препятствието по най-лесния начин а не да се бухнеш дирекно в коловоза и да копаш с часове.Пък за гумите не съм съгласен с теб,за година и нещо смених три вида и се убедих че те са едно от най-важните неща в гората .Ако ще да имаш и 1м клиренс ако нямаш подходящи гуми си за никаде.Е най-добре комбинация от двете ама.......нямам.
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • От: Разходка край Сливен

                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                Според мен е важно да се премине препятствието по най-лесния начин а не да се бухнеш дирекно в коловоза и да копаш с часове.Пък за гумите не съм съгласен с теб,за година и нещо смених три вида и се убедих че те са едно от най-важните неща в гората .Ако ще да имаш и 1м клиренс ако нямаш подходящи гуми си за никаде.Е най-добре комбинация от двете ама.......нямам.
                Живко явно не си ме разбрал добре или аз съм се изказал точно-мисълта ми беше,че джипът легне ли яко по корем-/независимо каква марка и модел е и дали е моя или твоя/ гумите нямат почти никакво значение.Именно тогава започват яките дърпания,често с най-различни последствия.И ваденето е голям зор,особено ако машината е тежка по простата причина,че вече теглото на джипа не действа на гумите му,а на коловоза-/плътната земна маса/.Затова са измислени редукторните мостове-просто те предлагат отличен клиренс без,който в гората е мъка.А иначе конкретно за новите ти гуми-Да определено са добри и работят отлично в калта.
                Последно редактирано от Янко Желязков; 19-10-10, 19:55.

                Коментар


                • От: Разходка край Сливен

                  Много писания за нищо! Какви редукторни мостове, какви извън земни работи...Никой от нас не уважи Сливенската група, хората утидоха караха и успешно си прибраха машините,скъсани въжета , изкъртени лебедки и тн. Аз си мисля че най добрия помощник е лебедката която може да ти влачи джипа и по корем. Някой колеги не идват по мероприятия като състезания и събори , но ако дойдат ще видят на живо машини дето участват в любителския и професионалния офроуд. Истински машини без редукторни мостове който показват сила , мощ , и умение от водачите им.Не сравнявайте европейските и световните състезания с любителска разходка. Та да се върнем към разходките, в неделя на лов до обяд , след обяд разходка с два Самурая в Бакаджика. Маршрут : Ямбол , Чарган , Търнава , Иречеково и Черната Чешма там от където имаше фото от миналия уйкенд. Ако имате път натам ще видите какъв път съм ви направил, после Челник , Асеново , Симеоново , Тенево , Ямбол. Поздрав на всички!
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Разходка край Сливен

                    Антоне, хубава разходка.
                    Не ме кури за лова, защото той е три месеца, а офф роуда целогодишно.
                    Много си станал раздразнителен.
                    Знаеш ли колко път има още до Раково от там където си правил барбекю- още толкова?
                    А знаеш ли, че целият ти маршрут е бил в нашето ловно поле/Което е землище на с.Ичера и да имат Нотариални актове за горите и нивите?.
                    А знаеш ли, че тази чешма и тези импровизирани маси и пейки съм правил с моите ръце и ръцете на хората от дружинката. За чешмата сме копали 300м. в гората за да докараме водата до там.
                    Там се събират трите реки Камчия, Раковска и Дивешка река и образуват Луда камчия, а чешмата се казва Скътя, от нея започва м. Дебела могила.
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • От: Разходка край Сливен

                      Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                      Много писания за нищо! Какви редукторни мостове, какви извън земни работи...Никой от нас не уважи Сливенската група, хората утидоха караха и успешно си прибраха машините,скъсани въжета , изкъртени лебедки и тн. Аз си мисля че най добрия помощник е лебедката която може да ти влачи джипа и по корем. Някой колеги не идват по мероприятия като състезания и събори , но ако дойдат ще видят на живо машини дето участват в любителския и професионалния офроуд. Истински машини без редукторни мостове който показват сила , мощ , и умение от водачите им.Не сравнявайте европейските и световните състезания с любителска разходка. Та да се върнем към разходките, в неделя на лов до обяд , след обяд разходка с два Самурая в Бакаджика. Маршрут : Ямбол , Чарган , Търнава , Иречеково и Черната Чешма там от където имаше фото от миналия уйкенд. Ако имате път натам ще видите какъв път съм ви направил, после Челник , Асеново , Симеоново , Тенево , Ямбол. Поздрав на всички!
                      А в събота Ники, а няма ли лов??
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • От: Разходка край Сливен

                        Ники редукторните мостове не са извън земни работи-създадени са да направят възможно движението на джипа в много дълбоки коловози и това е-какво извън земно има незнам???Що се отнася до нашите траялни състезания в затворен кръг съм съгласен,че за там не са нужни редукторни мостове по простата причина че няма коловози от камиони да речем.Но в гората съвсем не е така.....за там са си голяма благинка.Ники гарантирам ти,че ако покараш в гората из коловозите и вадите само 10 минути редукторен джип УАЗ-/В Ямбол има един единствен такъв/ще се съгласиш с мен и ще разбереш за какво пиша всичките тия обяснения-разликата в проходимостта е доста голяма при такъв сложен терен и няма нищо общо с нашите машини.А по въпроса за Уважението към Сливенската група-УВАЖАВАМ я много,но нямам финансова възможност да присъствам на всяка една разходка.Ето приблизително на какъв терен върви редукторна машина...спирам дотук с обясненията,за да не изместваме повече темата.
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от Янко Желязков; 19-10-10, 23:11.

                        Коментар


                        • От: Разходка край Сливен

                          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                          Антоне, хубава разходка.
                          Не ме кури за лова, защото той е три месеца, а офф роуда целогодишно.
                          Много си станал раздразнителен.
                          Знаеш ли колко път има още до Раково от там където си правил барбекю- още толкова?
                          А знаеш ли, че целият ти маршрут е бил в нашето ловно поле/Което е землище на с.Ичера и да имат Нотариални актове за горите и нивите?.
                          А знаеш ли, че тази чешма и тези импровизирани маси и пейки съм правил с моите ръце и ръцете на хората от дружинката. За чешмата сме копали 300м. в гората за да докараме водата до там.
                          Там се събират трите реки Камчия, Раковска и Дивешка река и образуват Луда камчия, а чешмата се казва Скътя, от нея започва м. Дебела могила.
                          Далеч не искам да се караме,даже те каня редовно на разходки.Няма да дълбая повече по темата ,ти си ходи на лов,като се освободиш,заповядай да почерпя един вишнев сок на чешмата,нищо ,че ти си я правил
                          А, и от чешмата наистина продължихме по пътя за Раково,който е елементарен и може да се кара скоростно!
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Разходка край Сливен

                            Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                            Много писания за нищо! Какви редукторни мостове, какви извън земни работи...Никой от нас не уважи Сливенската група, хората утидоха караха и успешно си прибраха машините,скъсани въжета , изкъртени лебедки и тн. Аз си мисля че най добрия помощник е лебедката която може да ти влачи джипа и по корем. Някой колеги не идват по мероприятия като състезания и събори , но ако дойдат ще видят на живо машини дето участват в любителския и професионалния офроуд. Истински машини без редукторни мостове който показват сила , мощ , и умение от водачите им.Не сравнявайте европейските и световните състезания с любителска разходка. Та да се върнем към разходките, в неделя на лов до обяд , след обяд разходка с два Самурая в Бакаджика. Маршрут : Ямбол , Чарган , Търнава , Иречеково и Черната Чешма там от където имаше фото от миналия уйкенд. Ако имате път натам ще видите какъв път съм ви направил, после Челник , Асеново , Симеоново , Тенево , Ямбол. Поздрав на всички!
                            За тази неделя ако си свободен съм готов да го прецапаме.
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • От: Разходка край Сливен

                              Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                              Ники редукторните мостове не са извън земни работи-създадени са да направят възможно движението на джипа в много дълбоки коловози и това е-какво извън земно има незнам???Що се отнася до нашите траялни състезания в затворен кръг съм съгласен,че за там не са нужни редукторни мостове по простата причина че няма коловози от камиони да речем.Но в гората съвсем не е така.....за там са си голяма благинка.Ники гарантирам ти,че ако покараш в гората из коловозите и вадите само 10 минути редукторен джип УАЗ-/В Ямбол има един единствен такъв/ще се съгласиш с мен и ще разбереш за какво пиша всичките тия обяснения-разликата в проходимостта е доста голяма при такъв сложен терен и няма нищо общо с нашите машини.А по въпроса за Уважението към Сливенската група-УВАЖАВАМ я много,но нямам финансова възможност да присъствам на всяка една разходка.Ето приблизително на какъв терен върви редукторна машина...спирам дотук с обясненията,за да не изместваме повече темата.
                              Янко, ти сериозно ли ме мислиш за толкова тъп че си седнал на мен да ми обиясняваш редукторни мостове,писах извън земни защото струват много парички и много малко хора биха си го позволили този лукс. Редукторния УАЗ не е един в града а са два единия е на ГЗ а другия миналата седмица замина за пожарната в Елхово. Ако беше дошъл на Трявна щеше да видиш какъв колоз могат да копат джипките особенно тези от отворения клас.
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • От: Разходка край Сливен

                                Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                                Янко, ти сериозно ли ме мислиш за толкова тъп че си седнал на мен да ми обиясняваш редукторни мостове,писах извън земни защото струват много парички и много малко хора биха си го позволили този лукс. Редукторния УАЗ не е един в града а са два единия е на ГЗ а другия миналата седмица замина за пожарната в Елхово. Ако беше дошъл на Трявна щеше да видиш какъв колоз могат да копат джипките особенно тези от отворения клас.
                                Ники в никакъв случай не съм имал намерение с писанията ми да те обидя и незнам защо така ги приемаш нещата-посочих предимствата на редукторните мостове и приложението им.Много добре ме познаваш и си наясно,че не съм конфликтна личност.....еле пък когато става дума за любимото ни хоби и хората с които го практикувам-/доколкото ми позволяват финансовите възможности/.
                                Последно редактирано от Янко Желязков; 20-10-10, 21:33.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X