Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка край Сливен

    Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
    Дай предложение....нещо по "софт"
    И аз съм за по "софт",че тази година с този бюджет нямам право на сериозни ремонти.Разбира се нямам предвид пътища за "паркетници".Така или иначе трябва да има кал,локви и коловози-абе пак ще е нещо нашенско....я Сливенски Балкан,я Бакаджик или Люляк.

    Коментар


    • От: Разходка край Сливен

      Един колега от Ст.Загора си загубил барбекюто и ще ходят в неделя да го търсят.Казва,че било заредено с мръвки,и край него се търкаляли пълни студени бири!
      Ако искате ,можем да се включим в издирването.Разходките не са хард,с някои изключенияСериозно,в повечето случаи има алтернативни маршрути!
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: Разходка край Сливен

        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
        Един колега от Ст.Загора си загубил барбекюто и ще ходят в неделя да го търсят.Казва,че било заредено с мръвки,и край него се търкаляли пълни студени бири!
        Ако искате ,можем да се включим в издирването.Разходките не са хард,с някои изключенияСериозно,в повечето случаи има алтернативни маршрути!
        Тони, ако са намерили барбекюто идвай на Тетевен
        ТЛК-120 Николай Колев
        0898521295

        Коментар


        • Re: Разходка край Сливен

          Здравейте,колеги!Днес се чухме с Иван Черокито/вече има три Черокита ,от които ще събира две/ и решихме в неделя да направим една разходка.Върти ми се в главата един по-дълъг преход,част от Ком-Емине.Примерно от Ст.река да излезем към Котел.Не съм го минавал и не съм наясно колко е труден,ако някой го е минавал може да ни бъде водач.Може и този преход да остане за по-следващите разходки,а за тази седмица нещо по-леко,дайте предложения!
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • От: Re: Разходка край Сливен

            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
            Здравейте,колеги!Днес се чухме с Иван Черокито/вече има три Черокита ,от които ще събира две/ и решихме в неделя да направим една разходка.Върти ми се в главата един по-дълъг преход,част от Ком-Емине.Примерно от Ст.река да излезем към Котел.Не съм го минавал и не съм наясно колко е труден,ако някой го е минавал може да ни бъде водач.Може и този преход да остане за по-следващите разходки,а за тази седмица нещо по-леко,дайте предложения!
            Антоне,с прехода за който говориш е наясно Ончо от Бургас-/ако не се лъжа той го минава като ходиха по черно от Бургас до хижа Чумерна/.Но все пак трябва да се говори с него или най-малкото човек да има навигация или карта.Минавал съм Зимата Стара река-Кипилово-Котел,но разбира се по асфалт и въпреки това беше яко,защото снегът беше доста дебел.Имам голямо желание да го мина и по черно,но за сега съм готов за по-кратки и близки дестинаций.

            Коментар


            • От: Re: Разходка край Сливен

              Аз не съм го минавал , тъй че съм готов но не за този уйкенд.
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • От: Re: Разходка край Сливен

                Тази неделя и аз за съжаление не мога.За другата се надявам да няма проблеми. А за дълъг преход и аз съм навит но докато не оправя проблема с бензина не ми се тръгва с тази малка бутилка,че ще трябва твърд теглич
                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                Коментар


                • От: Разходка край Сливен

                  Хора, сега е ловен сезон, а този път минава през Дивечовъдна станция Зеленич има и друг път, но той минава през частно ловно поле.
                  Смятам, че по време на ловния сезон не е удачно да се кара из планината.
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • Re: Разходка край Сливен

                    Ей с това последното ме уби!!!А къде е удачно да се кара,по въздуха ли?
                    Знам ,че на първо място си ловец,и после офроудър,но не мислиш ли ,че гората е на всички!
                    Нищо против нямам ловците,ще се радвам,ако успеем така да направим ,че всеки да си прави кефа ,без да пречи на другия!
                    Не забравяй,че сега също е сезона на офроуда,няма го вече летния прахоляк!
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Re: Разходка край Сливен

                      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                      Ей с това последното ме уби!!!А къде е удачно да се кара,по въздуха ли?
                      Знам ,че на първо място си ловец,и после офроудър,но не мислиш ли ,че гората е на всички!
                      Нищо против нямам ловците,ще се радвам,ако успеем така да направим ,че всеки да си прави кефа ,без да пречи на другия!
                      Не забравяй,че сега също е сезона на офроуда,няма го вече летния прахоляк!
                      Антоне, хапни, пий един чай и тогава коментирай, не ме яж веднага.
                      Аз също нямам нищо против, но преди да се спори е добре да се помисли!
                      Време за каране след нова година, колко искаш.
                      А сега могат да се избират по полски маршрути.
                      Аз съм ловец и съм на пусия, ослушвам се да чуя кучета шумолене и други такива особени звуци И в това време започват да реват десетина джипки покрай мен. Кой дивеч ще дойде при мен а и как точно няма да ми пречиш!?
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • От: Re: Разходка край Сливен

                        Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                        Тази неделя и аз за съжаление не мога.За другата се надявам да няма проблеми. А за дълъг преход и аз съм навит но докато не оправя проблема с бензина не ми се тръгва с тази малка бутилка,че ще трябва твърд теглич
                        Бутилката я пълниш в Котел и я доливаш в Стара река.От Стара река може да се продължи прехода и да се стигне до х.Чумерна,обаче аз и ти определено няма да стигнем по простата причина,че нямаме лебедки,а точно в крайния етап преди вр.Чумерна лебедките в това кално време ще са задължителни-/склона е доста стръмен и има достатъчно дървета,които пречат да се раздава яко газ нагоре и трябва да се заобикалят/.С една дума маршрута съвсем не е за всеки и за всяко време,но поне шоуто ще е пълно.Ето и някои снимки от Лятото за тези,които не са ходили по тези райони:
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от Янко Желязков; 15-10-10, 09:45.

                        Коментар


                        • Re: От: Re: Разходка край Сливен

                          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                          Антоне, хапни, пий един чай и тогава коментирай, не ме яж веднага.
                          Аз също нямам нищо против, но преди да се спори е добре да се помисли!
                          Време за каране след нова година, колко искаш.
                          А сега могат да се избират по полски маршрути.
                          Аз съм ловец и съм на пусия, ослушвам се да чуя кучета шумолене и други такива особени звуци И в това време започват да реват десетина джипки покрай мен. Кой дивеч ще дойде при мен а и как точно няма да ми пречиш!?
                          Знаеш много добре ,че джипките минават и заминават и ще ви нарушат спокойствието за няколко минути/пък може и така да стане ,че да подплашим дивеча към вас/,няма нарочно да въртим в кръг и да шумим.
                          И къде ви е нотариалния акт за гората,че вие сте с предимство и всички с вас трябва да се съобразяват като си правите кефа?
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Разходка край Сливен

                            Колеги, излишни спорове водите... Балкана е достатачно обширен, за да можем всички да си практикуваме хобитата. Все пак офроуда и лова са пряко свързани и голяма част от черните пътища в планината са създадени от ловджиите, но никога не е имало забрана по време на ловният сезон да се използват от всеки, който има нужда.

                            Коментар


                            • От: Разходка край Сливен

                              Истината е,че в най-скоро време ще се вземат мерки за "пренаселението" по планините в БГ.Хората с возила 4х4 през последните години станахме много и това като цяло се отразява зле на Природата-/най-вече замърсяване с най-различни отпадъци/.Лично мнение е,че до две,три години ще излезе закон,който ще забранява произволното каране навсякъде.А това,че се пречело на ловците е най-малкия проблем.Разбира се се надявам да не съм прав,защото излезе ли такъв закон просто не виждам къде ще се събираме и караме.За сега забрана има само за парк "Централен Балкан" и резерватите.

                              Коментар


                              • От: Разходка край Сливен

                                Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
                                Колеги, излишни спорове водите... Балкана е достатачно обширен, за да можем всички да си практикуваме хобитата. Все пак офроуда и лова са пряко свързани и голяма част от черните пътища в планината са създадени от ловджиите, но никога не е имало забрана по време на ловният сезон да се използват от всеки, който има нужда.
                                И как точно ги правят пътищата в гората???За ловците става въпрос.
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X