Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
    Да сме живи и здрави.То е ясно,че с това хоби с пари няма да се видиме.Щом искаме да караме значи и ще даваме.
    Янко ,много правилно.Манията си е мания.Сън не ме хваща,ако нещо трябва да се прави по джипката та и с последни средства да е.За 30 вклучвай и мен

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Първоначално публикуван от shederski Преглед на мнение
      Янко ,много правилно.Манията си е мания.Сън не ме хваща,ако нещо трябва да се прави по джипката та и с последни средства да е.За 30 вклучвай и мен
      Записан си Ванка.Браво,отбор БЯС започна да се посъбира.Други желаещи за последната разходка за тази година???Хайде.....Природата ни предостави достатъчно кал.Нека да я използваме максимално.Всички в батака и коловозите.....

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
        Ако съм свободен и аз може да дойда,и аз имам да се похвалям с едни Кугари!
        А размера какъв им е Антоне?

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Пак 31-ци ,ама са сигурно 2 см по-високи от другите,нали са регенерати.
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
            Пак 31-ци ,ама са сигурно 2 см по-високи от другите,нали са регенерати.
            Ей ся вече ще и таковаш мамата на витарката.Честито за новата придобивка! Много кал да видят и успехи в състезанията!!!
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
              Ей ся вече ще и таковаш мамата на витарката.Честито за новата придобивка! Много кал да видят и успехи в състезанията!!!
              Не бе .... няма ...... само, на предния диф .....
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                Не бе .... няма ...... само, на предния диф .....
                Бе той уж неговия предния е сменен със заден Витаров и трябва да държи.Е зависи пак колко газ ще се раздава и къде....

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Среща за всички колеги от Ямбол-9.30ч. на обръщалото срещу "Пътно управление"/посока село Веселиново/.СРЕЩА ЗА КОЛЕГИТЕ ОТ ДРУГИ ГРАДОВЕ-10Ч. НА "ПЕТОЛЪЧКАТА".Някой,ако има някакви съществени претенций за час и място да пише тук по с време за да коригираме нещата.

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                    Среща за всички колеги от Ямбол-9.30ч. на обръщалото срещу "Пътно управление"/посока село Веселиново/.СРЕЩА ЗА КОЛЕГИТЕ ОТ ДРУГИ ГРАДОВЕ-10Ч. НА "ПЕТОЛЪЧКАТА".Някой,ако има някакви съществени претенций за час и място да пише тук по с време за да коригираме нещата.
                    На мене ми се вижда късничко 10ч.Докато тръгнем сигурно ще стане 11ч.....
                    Все пак и другите да кажат....

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
                      На мене ми се вижда късничко 10ч.Докато тръгнем сигурно ще стане 11ч.....
                      Все пак и другите да кажат....
                      Никакви проблеми няма да тръгнем и по-рано.Само кажете колеги за да няма разминавания и големи чакания...

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        Аз викам 9 часа на петолъчката.Докато се съберем, сменим някой лаф и времето ще литне.Да не замръкнем по горите.Дайте и други мнения пък все ще се разберем
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                          Аз викам 9 часа на петолъчката.Докато се съберем, сменим някой лаф и времето ще литне.Да не замръкнем по горите.Дайте и други мнения пък все ще се разберем
                          Аз съм съгласен,а и все пак празнични дни са и ще е добре до към 16-17ч. да приключим.Ако искате така да го оставим-9ч. на "Петолъчката".Казвайте колеги за да се изяснят нещата по-навреме.

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Колеги, предлагам на 2-3 Януари една разходка където кажете, може и нощувка.
                            Александър

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                              Колеги, предлагам на 2-3 Януари една разходка където кажете, може и нощувка.
                              Колега,писах ти ЛС.Нека да видим и колегите тук какво ще кажат за предложението.

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                                Колеги, предлагам на 2-3 Януари една разходка където кажете, може и нощувка.
                                То лошо няма ама само дето 3ти е първият работен ден от 2011г.За които сме на работа де.
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X