Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Първоначално публикуван от d1m0 Преглед на мнение
    така като гледам сте се повеселили много добре а дъжд валя ли ви ...
    За съжаление Димчо и капка не капна. За повече достоверност може да се включиш с ТЕРАНОТО
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Утре-Вторник 29 юни го дават с повсеместни валежи.Има ли кандидати за нощна разходка на Бакаджика или около Люляците?Евентуално тръгване към 19ч. от бензиностанция АПЖ.Моля пишете колеги.Такива валежи през летния период трябва да се използват максимално,независимо дали е ден или нощ.Другата седмица прогнозата е за адски жеги,така че сега е момента.Здравко,стига си се ослушвал-пали Нивата и идвай.
      Последно редактирано от Янко Желязков; 28-06-10, 22:12.

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
        Дочев на барбекю ми прилича.

        Ники, ще ти издам тайната.
        Първо, преди три години направих трап за печене на "разни неща", после циментирах площадката, после направих навес над площадката. Трапа го покривам с една дебела ламарина и от горе го ползвах за огнище, сега реших да го иззидаме с огнеупорни тухли и ще му сложа четири куки от пред и ще се ползва като баджа и за чевермета.
        Не щеш ли в периода на работа с брата реших ме да иззидаме вместо комин още едно помещение над огнището и от там чак да изведе ме комина, мислим да го ползва ме като камера за опушване на разни неща. Не знам дали ще се получи, но ако да ще е много функционално.
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Предложението от по-горния ми пост важи.Набираме кандидати за тази вечер.Кал има в изобилие,така че шоуто е сигурно.Ако има желаещи пишете колеги,тъй като часът на тръгване е променен към по-късен.

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Кал има, ама гуми няма

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Като гледам ,няма фенове на нощния офроудАко искаш, по-добре пести сили за събота и неделя!Кал ще ти намерим
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                Като гледам ,няма фенове на нощния офроудАко искаш, по-добре пести сили за събота и неделя!Кал ще ти намерим
                Има,има-след малко моята Нива и на Ники Саморая тръгват по трасето на Бакаджика.В момента слагам осветителната техника.В Ямбол вали почти през целия следобед.Сутрината ще пиша.

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Радвам се ,че си намерил компания!Еййй,този Ники от сън да го вдигнеш е готов за екшън,ей това е истински офроудманяк!!!
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    ако няма кал и аз мога да се включа, че без кални гуми съм за никъде .... само да ме дърпате смисъл няма
                    0893 51 06 60 Димо Георгиев :cool:

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Завърнахме се-трасето беше доволно разкаляно.Натъкнахме се и на дълбоки коловози и на няколко пъти се наложи да ползваме лебедката.Като цяло всичко мина по план и маршрутът беше преодолян успешно.Другия път се надяваме в нощните приключения да се включат повече колеги.Ето и малко фото:имам доста снимки,но пускам само най-качествените....доколкото може да се каже,че са качествени.Извода от разходката,който си направихме с Ники е,че и двамата се нуждаем от по-високи гуми.Честно казано на моменти коловозите се опитаха да ни създадат сериозни грижи.Явно на Нивата и 29см. просвет отпред са и малко.Саморая също често "полягваше" в коловозите и Ники вече мисли за "Каймани".И двете машини за в бъдеще ще растат нагоре.
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от Янко Желязков; 30-06-10, 00:22.

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        Вече е Сряда-30 Юни.Плануваната дестинация за идната вечер е пълна обиколка на местността "Люляците".Набират се кандидати.Информацията за терена там е,че е силно разкалян.

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Като гледам снощи сте се накефили доста ... Браво Друго си е да има лебедка нали
                          0893 51 06 60 Димо Георгиев :cool:

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Добре се получи, калта си беше в изобилие по целия маршрут , тревата е много висока и на няколко пъти бъркахме пътя. Що се отнася до коловозите на места и с камион не можеш да ги минеш, ама кеф е да се пробваш. Липсваше само едно нещо, казва се БАРБЕКЮ
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                              Като гледам ,няма фенове на нощния офроудАко искаш, по-добре пести сили за събота и неделя!Кал ще ти намерим
                              Тони имаш нещо в предвид ли ? да организираме нещо за уйкенда .
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                снощи не беше ли хладно за БАРБЕКЮ
                                0893 51 06 60 Димо Георгиев :cool:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X