Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Що се отнася до маршрут ще го измислим. Зависи колко кандидати ще има.
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Тъкмо се прибрахме от теста на Нивата на Найден-/Кара Кольо/.Наложи се да викаме и Здравко с неговата за помощ....ето и малко фото...
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Янко, повече с теб в дъждовно време никаде не тръгвам...

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
          Янко, повече с теб в дъждовно време никаде не тръгвам...
          Защо бе Найдене???...колко хубаво си прекарахме...жалко,че батерийте на фотото рано-рано сдадоха багажа,та неможах да цъкна половината от панаира,който спретнахме с 3-те Ниви.Айде да ти е честита Нивата и със здраве да си я караш.П.С.И да си купиш "кални гуми",че иначе нестава...ей такива,като моите на снимките:
          Прикачени файлове

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Друго си е зимата на снега, тая кал после трябва да се чисти пералнята се задръства Чакаме с нетърпение зимата и дълбоките снегове, тръпката тогава мисля е по-голяма.

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
              Друго си е зимата на снега, тая кал после трябва да се чисти пералнята се задръства Чакаме с нетърпение зимата и дълбоките снегове, тръпката тогава мисля е по-голяма.
              Ами да...чакаме я.

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                Тъкмо се прибрахме от теста на Нивата на Найден-/Кара Кольо/.Наложи се да викаме и Здравко с неговата за помощ....ето и малко фото...
                Ами така ще е......като купувате Ниви....

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Сложете си калните гуми . С гуми за мъгла все ще бъдете 3 в 1
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    [QUOTE=Kara Kolio;1202372]Друго си е зимата на снега, тая кал после трябва да се чисти пералнята се задръства Чакаме с нетърпение зимата и дълбоките снегове, тръпката тогава мисля е по-голяма.[/QUO
                    За калта решението е автомивка, както се испръсква колата така и теб , слагаш качулка на главата и те застъпват с пароструйката после пералня без задръстване. От личен опит
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
                      Ами така ще е......като купувате Ниви....
                      Ами Нива искаше колегата и Нива му избрахме.Той си е балканджия и рибар-човек и не му е необходима кой знае каква модерна джипка.А и за други цели си има Ауди,така,че какво повече.За вчерашните закъсвания главната причина беше,че и трите машини бяха с калпави гуми.Важното е че програмата беше пълна,както и веселбата.
                      Последно редактирано от Янко Желязков; 24-06-10, 11:10.

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        Има ли кандидат разходкаджий за неделя ?
                        ТЛК-120 Николай Колев
                        0898521295

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                          Има ли кандидат разходкаджий за неделя ?
                          Говорих със Здравко по въпроса-той е навит,но за Събота.Неделя имал работа.Нека да видим и другите колеги какво ще кажат по въпроса.Така или иначе времето е подходящо и трябва да се използва максимално.

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Както си решите , изборът си е ваш . Аз съм свободен в неделя , ако някой реши нещо / ГАЗ /!!!
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Аз имам проблем с предното и за съжаление ще пропусна калянето.....

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                                Както си решите , изборът си е ваш . Аз съм свободен в неделя , ако някой реши нещо / ГАЗ /!!!
                                Ники аз по принцип съм навит за Неделя.И без това отдавна не сме правили заедно разходка-дано да има и други желаещи.Но имам едно питане към теб:удобно ли ще е утре след-обед към 17 часа да сложим на моята Нива Ласите?По-рано не ми е възможно,тъй като ще ходя до село да ги взимам.Само питам-ако не ти е удобно здраве да е.Все пак е Събота и може да не работите.Иначе просто с тези галоши няма смисъл да вадя душата на машината и ще трябва да се качвам при някой от вас на разходката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X