Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Никой не пише , явно няма мераклий.
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Някой разбира ли нещо за състезанието Златна Панега? няма фото преди и след състезанието,аз бях № 14 но не го пуснах , състезанието се проведе като махленски мач, съжалявам че се разходих до там.Жоро Суходолски доста спори със съдий и местни участници за правилата на състезанието но напразно. Иначе ЧАЛГАТА беше в огромни порций SORI.
      ТЛК-120 Николай Колев
      0898521295

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
        Някой разбира ли нещо за състезанието Златна Панега? няма фото преди и след състезанието,аз бях № 14 но не го пуснах , състезанието се проведе като махленски мач, съжалявам че се разходих до там.Жоро Суходолски доста спори със съдий и местни участници за правилата на състезанието но напразно. Иначе ЧАЛГАТА беше в огромни порций SORI.
        Еее аз си мислех, че ще е нещо наистина добро.

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
          Еее аз си мислех, че ще е нещо наистина добро.
          Всяко едно организирано мероприятие е добре,трудно се организират тия работи, но дали за първи или пореден път всеки може да допусне грешки.
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
            Всяко едно организирано мероприятие е добре,трудно се организират тия работи, но дали за първи или пореден път всеки може да допусне грешки.
            Така е обаче когато е "организирано" .Нали си има специален форум за организаторите на състезания.От там можеха да понаучат нещо.Също можеха да се допитат и до организаторите от Тетевен или Троян...

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
              Така е обаче когато е "организирано" .Нали си има специален форум за организаторите на състезания.От там можеха да понаучат нещо.Също можеха да се допитат и до организаторите от Тетевен или Троян...
              Прав си , но нашето мнение си остава за нас . Да сме живи и здрави та да се виждаме и каляме по често.
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                Здравейте момци . Ако има мераклий за Ичера драснете по редче да се уговорим
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  ``Е колко пъти го казваш това... ставаш банален! Май че си го имаш COPY/PASTE.
                  Хората или се занимават с по-важни неща или просто нежелаят да споделят !
                  Все пак... не си задължен. Това е форум, а не информационна агенция. То голяма работа като няма публикуван стартов списък... а пък за класиране, хората които са били там, го знаят, а тези които искат да знаят намират начин, а тези които просто трябва да пишат, нека си пишат... но сега, списъци, класирания, после дебати по тях, после караници...
                  Извинявам се за тона , но ако погледнете реално това е истината !

                  Не се познаваме лично, а добре възпитаните хора, като не се познават, си говорят на Вие. Липсата на възпитание си е личен проблем на всеки, не е нужно да бъде демонстрирана тук с излишно и обидно фамилиарничене. Мнението ми е адресирано до Организаторите, Вие определено не сте от тях, така че не пишете излишен спам.
                  Чавдар го е казал точно, не сме табло за обяви. Следващия път, когато някой ми се обади да сложа нещо в Календара, първо ще си помисля, вместо да се втурвам презглава да го правя. Добре, че някои от зрителите са пуснали нещо.``
                  If you don`t understand ,then don`t do it !! Съжалявам ,че го изписах на чужд език !
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    В предния пост ви качих мнението на getbown и мод. ZZLATEV . А последната реч на EN е моя, от състезанието в З. Панега.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                      В предния пост ви качих мнението на getbown и мод. ZZLATEV . А последната реч на EN е моя, от състезанието в З. Панега.
                      Абе ти що се занимаваш с простотии.Първо тръгваш на състезание или там каквото и да е било и то на 300км. от Ямбол без наща подкрепа и после ти пишат такива неща.Я кажи кога ще тръгваме в петък за Ичера и от къде ще минем.
                      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        Янко, Ники, а и всички други, на които им е мерак да покарат малко със състезателно темпо искате ли да дойдете на едно състезание до Асеновград?Накратко-става дума за трофи в 2 класа, съответно разходкаджийски и хард.Идеята е да се научим да караме по пътна книга (роуд бук).Аз не съм организатора!Просто искам да се видим и покараме пак, защото миналия път се изкефих много.Повече тук http://www.offroad-bulgaria.com/show...D0%BB%D0%B8-3-!!!

                        Предложих на организаторите да направят така, че да погледаме малко шоу от по-подготвените та ще имаме тази възможност...след като не съм за там поне да гледам

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Благодарим за инфото Петьо, Ще пиша идната седмица. А не виждам що да не си подготвен.
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Иво и Янко каза че ще дойде,за друг не знам . Да се чуем утре.
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                              . А не виждам що да не си подготвен.
                              Само едни гуми ми трябват, но просто след като не се чувствам готов мисля да не заемам и без това ограничените бройки в харда.В смисъл не се чувствам готов от гледна точка на подготвеност на екипажа и по-точно на втория човек в колата.Тъй като аз искам да съм навигатор другия трябва да е шофьор, а той не е свикнал с колата, а и с офроуда.Та сега става една дилема дали да науча как се разчита пътната книга и някой друг да кара или да карам и да не науча пътната книга.И аз избрах първия варянт, защото това си е един шанс за мен, тъй като знаеш, че почти никой вече не прави трофита, а само затворени траяли (е там шоуто за зяпачите е по-голямо разбирам ги), а пък после ще се пробвам да премина някое и друго препиатствие на харда.
                              Последно редактирано от Петър Митрев; 04-06-10, 05:57.

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                                Иво и Янко каза че ще дойде,за друг не знам . Да се чуем утре.
                                Моя екип нещо се разпадна-уж имаше мераклий,а за сега съм сам в Нивата.Преди малко говорих със Здравко-той отново е ангажиран за Събота и също няма да идва.Ако за утре намеря екипаж ще дойда непременно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X