Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Ако бях дошъл щяхте да ме бутате всеки път след като спрем някъде.. Аз за вас мисля..

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Аааа,ямболската група има много неизвинени отсъствия !!!Наказание едно барбекю за другия път

      Покарахме си добре ,жалко ,че не можахме да си "поиграем" с жълтия "Голф"/ излъгах ги без да искам /,Мариянски ,Стефан и останалите мераклии,ама май маршрутът беше дълъг и нямаше как...

      Основната група поне успяхте ли да видите Веселиновските водопади ?
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Видяхме Веселиновските дървопади.
        Обикаляхме обикаляхме само паднали дървета докато дойде момента да няма откъде да ги заобиколим и се върнахме на сечиштето и от там по асфалта и излязохме на село Бяла река.
        И с ГОЛФА си покарахме яко на връщане.
        NISSAN PATROL Y61 3.0 DI В късмета вярват слабите....
        МАРИЯН ГАНЕВ ТЕЛ. 0897995019 Силните вярваме в себе си!!!!

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Мариянски х–то наистина беше, много хубаво и си изкарахме супер,но нещо с айряна.....

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Малко снимки и от мен...
            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Искам да кажа, че разходката си беше много добра. Трябва да помислим да стане традиция. Нещо хотела малко... ама аре за една нощ става. То хотела бива ама собственичката дразни много. Благодаря на всички, които направиха тая разходка възможна. За в бъдеще имаме да изчистваме организационния план. Източна Стара планина за пореден път ми предостави много приятни емоции. Особенно много ми допадна пътя от Медвен на север. Мисля края на май началото на юни, когато всичко цъфне да отскочим до там за пикник. Може да се организира пролетна разходка по същия маршрут.
              Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                ...следващите 9 снимки..
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  ...третите 10 снимки..
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    ..четвърти 10 снимки ..
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Дамянски изпращам специални поздрави на Ники–навигатора, а ако успея тия дни и аз ще кача малко снимки.

                      Първоначално публикуван от niksanvn Преглед на мнение
                      Така е . Всичко беше страхотно ... обикновено правя много снимки , но този път няма други снимки и видео ( "технически" проблеми )
                      И тия не са малко,браво на теб Ники

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        ...петите 10 снимки..
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          ...последните 10 снимки. Остана 1-2 клипчета...
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                            Искам да кажа, че разходката си беше много добра. Трябва да помислим да стане традиция. Нещо хотела малко... ама аре за една нощ става. То хотела бива ама собственичката дразни много. Благодаря на всички, които направиха тая разходка възможна. За в бъдеще имаме да изчистваме организационния план. Източна Стара планина за пореден път ми предостави много приятни емоции. Особенно много ми допадна пътя от Медвен на север. Мисля края на май началото на юни, когато всичко цъфне да отскочим до там за пикник. Може да се организира пролетна разходка по същия маршрут.
                            Напълно съм съгласен дано повече хора мислят така, и да успеят да се включат следващия път!

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Разходката се получи добре имаше от всичко и закъсали и лебедки (10 бързи от мен) и счупени .

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X