Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Моя малкия няма да се справи с менюто. Ще му поръчвам на място каквото си хареса. Аз естествено, ще съм на меню.
    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Ами дайте да уточним колко деца има и да знаем колко порции да поръчваме.Или пак всеки да си поръча...
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        По добре е по един от град (група) да каже колко порции , аз ще дам бройка за всички Карнобатлии ,Ончо Бургас, Дамян Варна, Милен Ямбол (аз ще му се обадя ,че няма постоянно нет) . От други градове/села има ли ? Ако има ,който влиза по често в форума да пише ,населено място и колко порции ,така мисля че ще стане по лесно и по бързо.
        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Карнобат 21 порции от менюто .Колеги ,вие сте на ход .......
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Варна 9 порции. Една от тях, ще потвърдя със сигурност утре вечер.
            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Ми то май само за порции и хотели се говори в няколко страници.Даите маршрут ден първи-втори, от къде до къде,начало и край на разходката,весела част-по часове и тн.
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                Ами тя разходката не се ли организираше от ямболската група ?
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Ямболската група останахме само аз и още една кола
                  третата кола ще се включи в неделя .
                  А отностно маршрута аз лично не го знам и за това нищо не казвам
                  наи важно е в събота сутринта да сме се събрали всички на време защото деня вече е къс и става тъмно
                  Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

                  www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Тъй като се очертава да има двайсетина джипа,разходката трябва да бъде софт,със заигравки ,ако има време.
                    С маршрута ще се ангажира Ончо/по назад има примерен описан/,като ще се доуточни на сборния пункт,като се види бройката и подготовката на джипките.

                    За Бургас ще резервират 17 порции,не разбрах от Ямбол някой ще яде ли

                    Старта нека е 10 ч на Петолъчката ,тези ,които са поотдалеч нека кажат ,дали ги устройва !
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Като казваме 10ч. това означава че тръгваме в 10 така че поне в9.30 трябва да сме на лице. Ние тръгваме от Бургас в 8.00 така че рано ще сме там .

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        За събота дават снеговалеж по високите места така че може да минем и на трети вариант. Първи ден старт - Петолъчката- танковият път до към Глушник- от там към билото и излизаме между Ичера и Градец - Медвен. Ден 2ри - от Медвен до Върбица (макадам) Върбица-Каменско-Манолич-яз.Камчия-Немои дере-Люляково.

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Снежен вариант - Петолъчката- Лозенец-Пъдарево-Мокрен-Дъбовица-Медвен . Ден2- Медвен-Садово-Върбишки проход-Върбица-Веселиново(водопада)- Лопушна-Партизани.На ляво за Варна на дясно за Бургас. Още мога ама ми омаляха пръстите.

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Прегледах и двата варианта снежния ми допада повече, лично мнение.
                            NISSAN PATROL Y61 3.0 DI В късмета вярват слабите....
                            МАРИЯН ГАНЕВ ТЕЛ. 0897995019 Силните вярваме в себе си!!!!

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Сега говорих с Милен от Ямбол ,уточнихме ,че ще им поръчаме 5 менюта и
                              се обаждам да поръчам общо вечери и закуски за 52 човека.Останалите на свободна консумация.
                              С това се надявам да сме готови с банкетното мероприятие,остава и времето да даде ръка да си покараме .
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Някой ми е изтрил поста по намси кви причини....... Първия вариант има възможност за газстанция ,на втория вариант някой да знае къде може да се зарежда?
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X