Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Здравеите колеги
    Днес и ние уважихме Бакаджиците . Въртяхме се въртяхме че накрая около привечер решихме да пообиколим.разгледахме авариината пронека която Янко я прави доста интересно се е получило няма лнимки поради тъмната част на деня.
    чакам опгазнизации и да тръдваме на някаде вече минаха повечето състезания и е време да уважим Сливенлии и да направим дака дълго чакания преход.
    Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

    www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      И аз чакам с нетърпение Антон да отправи покана за прехода-"Хаинбоаз-"Агликина поляна".
      Въпреки,че съм карал този преход пак ще ми е интересно-просто това е един уникален преход по гръбнака на Балкана.
      Тази седмица и Събота и Неделя се очертава да съм в Стара Планина,така че ако има организация непременно ще се видим.

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
        И аз чакам с нетърпение Антон да отправи покана за прехода-"Хаинбоаз-"Агликина поляна".
        Този преход за кога се очертава? С каква степен на трудност е? Колко км. е приблизително и от къде се тръгва?
        Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Тази седмица е състезанието в РусИ и някои от колегите ще карат.Ако искате да го направим другата седмица.
          Дамяне преходът е еднодневен,тръгва се от Хаимбоаз/с .Пчелиново/ ,през връх Чумерна и се излиза на вр.Агликина Поляна.Лятото се минаваше и от неподготвена машина,сега не знам как ще е ,но за твоята няма да има проблем.Предполагам пътя ще е около стотина км,но не съм сигурен,Янко да пише.Някъде по средата на пътя ще се направи задължително барбекю,носете продукти и очаквам предложения за датата.Миналия път на всички много ни хареса !
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Ами аз почивам на 16-ти и 17-ти като на 16-ти излизам от нощна смяна и това е единствената ми почивка за в бъдеще един месец. Ако случайно изберете тея дати пишете да се подготвям. И да кажа не се съобразявайте с мен. Аз ако успея да се нагодя много бих желал да се включа в прехода. Това, ще ми е последното каране в годината. Познаваме се и съм сигурен, че ще е забавно.
            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Ако искате да го направим на 17.11. в неделя ?
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                За мен е удобно! Нека другите да кажат.
                Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Не можели да тръгнем събота и да преспим на някоя хижа посредата на прехода и в неделя да продължим? Че за ден 100км по черно си е доста ,а и ние ще добавим още 60 по асфалт и ще си е убийство ?
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                    Ако искате да го направим на 17.11. в неделя ?

                    Да, и мен ме устройва.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Не подготвени Витари приемате ли ? Иначе съм навит.

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        И мен неделята ме устройва.. Два дни няма да мога да откъсна, трябва се бачка..

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                          Не можели да тръгнем събота и да преспим на някоя хижа посредата на прехода и в неделя да продължим? Че за ден 100км по черно си е доста ,а и ние ще добавим още 60 по асфалт и ще си е убийство ?
                          По принцип също е идея. Ако не съм единствен човек, който ще бие 250км до точката на събиране си заслужава да изчакате два три екипажа. Аз примерно мога да тръгна събота и към 11 най-късно да съм на прохода. Ако не се бърза както предполагам има предвид колегата, ще има повече паузи я за снимка я за друго.
                          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
                            Не подготвени Витари приемате ли ? Иначе съм навит.
                            Иска ли питане
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                              По принцип също е идея. Ако не съм единствен човек, който ще бие 250км до точката на събиране си заслужава да изчакате два три екипажа. Аз примерно мога да тръгна събота и към 11 най-късно да съм на прохода. Ако не се бърза както предполагам има предвид колегата, ще има повече паузи я за снимка я за друго.
                              За теб най добре да преспиш на прохода . Точно където стартираме има добро място за спане.

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Не знам добре маршрута и дали може да се раздели на две (за преспиване в събота вечер) ,но ако позволява може тези които имат възможност само неделя да се засечем неделя сутрин и да продължим към крайна точка , така и такива като Дамян и Ончо да имат достатъчно време да се приберат по с време . Това е само предложение , аз мога и два дена и един .
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X