Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Е, и ние се прибрахме в 22:00ч си бяхме в Ямбол. Карнобат: яко каране, невероятен маршрут, мноооого пържоли и добри участници, особенно по-тъмно като светнахме фаровете, даваше се газ до-дъно. Голям купон!
    Имам много снимков материал но утре ще подбера да кача.
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Пропуснах пържолите ,но трасето си го биваше.След малко пак съм на път.Благодаря на колегите от Карнобат и до нови срещи.Джими ,забравих за виното видях го чак като слязох до нас.По пътя срещнахме Ончо и Бургаската група ,драпаха из едно дере ,но нямахме време да спираме.Поражения-скъсан заден амортесьор.
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Kолеги благодаря ви за сички покани и предложения но наистина почна някога пак да карам то може да е само с самураи много ште сам ви благодарен ако ми докарате някои да подаря витарата и така.
        Иван Петров 0896626666 / 0895516666

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          http://www.facebook.com/photo.php?v=1999601685488

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Браво момчета добре сте си прекара ли в гората.

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Видеото се опитах да го кача и в Youtube, но има ограничение от 15 минути дължина.За сега е само във Facebook, линка който е дал колегата по-горе
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2321.jpg
Прегледи:1
Размер:219.2 КБ
ID:5351177Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2339.jpg
Прегледи:1
Размер:159.4 КБ
ID:5351178Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2345.jpg
Прегледи:1
Размер:242.9 КБ
ID:5351179Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2348.jpg
Прегледи:2
Размер:138.2 КБ
ID:5351180Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2365.jpg
Прегледи:1
Размер:209.1 КБ
ID:5351181Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2369.jpg
Прегледи:1
Размер:231.8 КБ
ID:5351182Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2373.jpg
Прегледи:1
Размер:246.7 КБ
ID:5351183
              Дилян Петров

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                Клипа е благодарение на Дидо , има една бира от мен . Радвам се че разходката ви е харесала , имам още снимки но клипа е красноречив ,, ако държите ще ги кача
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Видяхте ни а да пишете че ще се събирате в Канобат неможахте. Ние ровихме от Тополица до Заичар през един баир.

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
                    Видяхте ни а да пишете че ще се събирате в Канобат неможахте. Ние ровихме от Тополица до Заичар през един баир.
                    Джимито ви писа.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                      Пропуснах пържолите ,но трасето си го биваше.След малко пак съм на път.Благодаря на колегите от Карнобат и до нови срещи.Джими ,забравих за виното видях го чак като слязох до нас.По пътя срещнахме Ончо и Бургаската група ,драпаха из едно дере ,но нямахме време да спираме.Поражения-скъсан заден амортесьор.
                      Колега ти ли беше с ямболската витара която мина покрай мен на караулката до Руен ? Моята дълга база беше почти на пътя и чаках другите от групата да им покажа в кое дере да се набият
                      YAMAHA RAPTOR 700R

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
                        Видяхте ни а да пишете че ще се събирате в Канобат неможахте. Ние ровихме от Тополица до Заичар през един баир.
                        Ончо , ако беше прочел 1014 пост в разходки край Бургас ,нямаше сега да питаш Карай другия път , без туй бяхме много джипки ,и на труден преход много се бавим с ваденето а и Ямболската група беше с нас , и те да не закъснеят ,че имаха още 50км докато се приберат
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                          Радвам се че разходката ви е харесала , имам още снимки но клипа е красноречив ,, ако държите ще ги кача

                          Давай но в карнобатската тема.
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Аааааааааа какво искаш да пусна клипчетата как те дърпат ли?
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                              Аааааааааа какво искаш да пусна клипчетата как те дърпат ли?
                              Точно, че пасажера на Живко ми каза: и ти един път да закъсаш!
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                                Точно, че пасажера на Живко ми каза: и ти един път да закъсаш!
                                Като гледаш клипа ,заслушай се какво си говорят последните 10 секунди


                                пп Цитирам:-„Какво искаш да не закъсваш ли?-Няма такъв вариант!!!
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X