Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Разходки около Ямбол































    А някои офроуд ентусиасти от зор да бутат закъсалите джипки направиха това:

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Последната снимка става за аватар.Добре сте се заровили в калта.
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Найдене пускай клипчетата.П.П.На Пламен гащите вече са закърпени-току що ми звънна по телефона.

        Коментар


        • Re: Разходки около Ямбол

          Клиповете са нещо като бой на негри в тъмна нощ







          Коментар


          • От: Re: Разходки около Ямбол

            Доста приятно вали вън.За утре вечер има ли мераклии за нещо в района?Найдене ти какво ще кажеш-/давай да пробваме новите ти гуми/?Говорил съм с Милен-той е съгласен.Аз също съм ЗА-само да е след 18ч.

            Коментар


            • От: Re: Разходки около Ямбол

              Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
              Доста приятно вали вън.За утре вечер има ли мераклии за нещо в района?Найдене ти какво ще кажеш-/давай да пробваме новите ти гуми/?Говорил съм с Милен-той е съгласен.Аз също съм ЗА-само да е след 18ч.
              Янко защо само нощем ходите на последък? И да искам няма как да дойда с вас.
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • От: Re: Разходки около Ямбол

                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                Янко защо само нощем ходите на последък? И да искам няма как да дойда с вас.
                Ами защото времето се постопли и обикновено Събота и Неделя се налага да се занимавам със селско-стопански дейности.Ще се опитам за тази Неделя да се освободя за да се видим и покараме.

                Коментар


                • Re: От: Re: Разходки около Ямбол

                  Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                  Янко защо само нощем ходите на последък? И да искам няма как да дойда с вас.
                  И аз това от доста време питам защо точно нощем, когато е възможно най-неподходящото време за каране в гората. Особено в нашия регион като знам, че това е любимото време за бракониерите и една евентуална среща с такива не се знае как може да завърши, но явно Янко и Милен си мислят че на тях не може да се случи нищо неприятно и сами дърпат дявола за опашката... А пък "новите" ми гуми съм ги взел за всичко друго, но не и за офроуд и няма какво толкова да ги пробвам.

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Току що се завърнахме.Времето даде ръка за чудесна кална разходка.През цялото време не спря да вали.Не се разминахме и без закъсване в дълбок тракторен коловоз.За утре вечер Милен има идея за друг маршрут.Ако има желаещи колеги нека пишат в темата.

                    Коментар


                    • От: Re: Разходки около Ямбол

                      Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                      Ами защото времето се постопли и обикновено Събота и Неделя се налага да се занимавам със селско-стопански дейности.Ще се опитам за тази Неделя да се освободя за да се видим и покараме.
                      Не съобразих,че Неделя е Великден.Живко,ако измислите нещо за Събота пишете.Аз за сега съм свободен.

                      Коментар


                      • От: Re: Разходки около Ямбол

                        Ето и малко свежо фото от преди час.Решихме да тестваме черната Нива с моите гуми.Като цяло машината се представи добре,въпреки че на места в коловозите и липсваше височина.За разлика от снощи тази вечер се разминахме без сериозни закъсвания...
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • Re: Разходки около Ямбол

                          А функцията на сутиена на вътрешното огледало каква е?

                          Коментар


                          • От: Re: Разходки около Ямбол

                            Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
                            А функцията на сутиена на вътрешното огледало каква е?
                            Ааааа не знам-колата е на Милен.Него ще питашДоколкото съм наясно това е някакъв ароматизатор.Продавали ги май само на бензиностанция АПЖ.
                            Последно редактирано от Янко Желязков; 21-04-11, 11:39.

                            Коментар


                            • От: Re: Разходки около Ямбол

                              Янко за тази вечер предвиждате ли поредна разходка в калта или ще почиваме?

                              Коментар


                              • От: Re: Разходки около Ямбол

                                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                                Ааааа не знам-колата е на Милен.Него ще питашДоколкото съм наясно това е някакъв ароматизатор.Продавали ги май само на бензиностанция АПЖ.
                                Ей сега разбрах защо ходите само по нощите.Май само тогава ги дават тези ароматизатори
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X