Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки около Ямбол

    Първоначално публикуван от niva men Преглед на мнение
    Това отлагане на разходката хич не ни се отрази добре и днес със Здравко решихме,че не можем да издържим до Неделя,когато по принцип излизаме да караме и тръгнахме да търсим пряк път между селата Кабиле и Завой.Пътят обаче стигна до канал,пълен с вода,който трябваше да се преодолее.Точно в този момент имаше доста емоций,но в крайна сметка успяхме да се доберем до Завой.Ето и част от снимките...
    Един въпрос Тези топченца по седалките каква екстра са.

    Коментар


    • До: Разходки около Ямбол

      Ми може би собственикът зелената Нива по-късно ще обясни.Моята-червената няма такава екстра и незнам за какво служи.

      Коментар


      • До: Разходки около Ямбол

        Ей удавихте НиватаАз като ми влезе вода в купето после си намирам местенце със страничен наклон и отварям вратите да излязат рибите
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • До: Разходки около Ямбол

          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
          Един въпрос Тези топченца по седалките каква екстра са.
          Боди лифт на задника

          Коментар


          • До: Разходки около Ямбол

            И-и-и верно бе Димчо-и аз да не се сетя.

            Коментар


            • До: Разходки около Ямбол

              Айде,почивните дни наближават.Има ли мераклии за разходка?

              Коментар


              • До: Разходки около Ямбол

                Има,има-Ако ще е за Неделя ДА.Събота,обаче целия ден ще съм зает.

                Коментар


                • До: Разходки около Ямбол

                  Първоначално публикуван от niva men Преглед на мнение
                  Има,има-Ако ще е за Неделя ДА.Събота,обаче целия ден ще съм зает.
                  И аз съм навит за неделя,подготвяй трасето

                  Коментар


                  • До: Разходки около Ямбол

                    Готово колега-подготвих го вече-само мераклии да има...
                    Последно редактирано от Янко Желязков; 18-03-10, 22:38.

                    Коментар


                    • До: Разходки около Ямбол

                      Абе между другото оня ден минах покрай с.Гавраилово и видях там една Витара-червена..........ама дали ходи по разходки не зная?Ето я...
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Разходки около Ямбол

                        ...Пък има и един главоч с една Нива дето цял ден обикаля горите и се чуди къде пак да закъса...
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: Разходки около Ямбол

                          Намерих снимки от разходкаджийския Архив,та рекох малко да се пошегувам-знам,че Антон има чувство за хумор и няма да се обиди.Давайте сега сериозно по въпроса за Неделя-кой какво мисли?Времето го дават хубаво за нормалните хора и лошо за нас-ще пече и ще е топло,ама тъй или иначе кал все още има.
                          Последно редактирано от Янко Желязков; 18-03-10, 23:49.

                          Коментар


                          • До: Разходки около Ямбол

                            Имаме уж и нов участник-дано само да успея да го навия да дойде,че скоро купи Паджерото и още не го е прежалил.

                            Коментар


                            • До: Разходки около Ямбол

                              Ослушвам се ,че се натрупаха много оферти за тая седмица,другата е сбирката в Копривщица,по-другата е Великден и ми идва малко трудно финансово.Иначе съм винаги навит и всяка седмица съм на някакво мероприятие!Ама най-вероятно ще дойда ,ако е за неделя.
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • До: Разходки около Ямбол

                                Добре тогава-явно разходката се очертава за Неделя.Все още Живко не се е вКлючил по темата.Някакви идеи за маршрут?Ако нямате аз имам в рамките на 80-100км.,като общ пробег.Някакви други идеи и предложения?Часът и срещата предполам,че ще са 9.30ч. на ОМВ.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X