Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за разходка край БУРГАС

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Покана за разходка край БУРГАС

    С малко закъснение и нашите снимки.





    Преследване с Витари.


    Една от кратките спирки.По едно време километража показваше 80км./бях го занулил/После вече колко станаха не знам,особено за вечерялите на "Божура".



    Кой казва,че в гората няма кръгово движение?


    Не кара в пътя а иска между дърветата.

    Абе кво има отдолу?Да не е кално?


    Стигнахме до место където Витарата мина между две дървета ,но ние трябваше да минем с много газ и без огледала и др.





    Цялото това лутане за да търсим друг път,а не да минем през бариерата/вход 1лв./

    А,Витарата май е набила спирачки,а върви напред.Отстрани е интересно,надявам се че е и здрава.


    Оказа се че следващата бариера е заключена.


    Просто я обиколихме.




    Поляна без изход.



    Видях го!



    Излязохме на някакъв стар път,мисля си че е римски,едва ли после някой е правил пътища от реден камък.





    След Вършило решихме да се връщаме ние и едната Витара,защото вече огладняхме,газта/бензина/ намаля,щеше да се стъмни,а и както каза Явор се уплашихме от следващото баирче.
    Беше чудно време.И много красиво.

    Mercedes-Benz - M-class (W164) - ML 550 (388 Hp) 2008
    Mercedes-Benz - Е-class (W211) - 4matic (224 Hp) 2008

    Коментар


    • #77
      До: Покана за разходка край БУРГАС

      Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
      CITIZEN защо не пращате снимки? Не ви ли хареса оффроуда тази седмица?
      Пращам,пращам!Имам и много готини клипове,не само от днес/вчера/,но не съм се научил как да ги кача.Разбирам как сте се загубили,защото и ние ви налучквахме няколко пъти,но с повече късмет от колегите.Много бързо се движите,вашата Витарка колко коня е?
      Последно редактирано от CITIZEN; 27-12-09, 22:28.
      Mercedes-Benz - M-class (W164) - ML 550 (388 Hp) 2008
      Mercedes-Benz - Е-class (W211) - 4matic (224 Hp) 2008

      Коментар


      • #78
        До: Покана за разходка край БУРГАС

        Е страхотно сте си прекарали.Много съжелявам и много ме е яд.Шнорхела е ясен,сега трябва да измисля лебедката,как ще стане с новата предна броня и да отида при Явор да е сложиме.
        Поздрави!
        [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
        [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
        [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
        [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

        Коментар


        • #79
          До: Покана за разходка край БУРГАС

          Страхотно сте си изкарали. нека свърши пустия лов че и аз да се включа.

          Коментар


          • #80
            До: Покана за разходка край БУРГАС

            Ами Витарка е 86 коня. Между другото страхотни снимки сте направили пак, винаги най-добрите поздравления

            Коментар


            • #81
              До: Покана за разходка край БУРГАС

              Откакто почнаха разходките ми треперят партенките. Дано скоро да си регистрирам скрапа. Днес поръчах и калните гуминетки. Чудна разходка. Някой май е бил дежурен влекач?
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #82
                До: Покана за разходка край БУРГАС

                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                Откакто почнаха разходките ми треперят партенките. Дано скоро да си регистрирам скрапа. Днес поръчах и калните гуминетки. Чудна разходка. Някой май е бил дежурен влекач?
                И бутач

                Коментар


                • #83
                  До: Покана за разходка край БУРГАС

                  Да ви е честита новата 2010 г.Дано висчки желания се сбъднат.Кога ще я открием с една хубава и кална разходица че кво временце е вънка не е истина

                  Коментар


                  • #84
                    До: Покана за разходка край БУРГАС

                    За много години на всички!Нека през новата година,да не се отървете от здраве и успехи в живота.
                    Поздрави!
                    [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
                    [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
                    [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
                    [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

                    Коментар


                    • #85
                      До: Покана за разходка край БУРГАС

                      Да се похваляДнеска ме отвя не знам къв вятар на разходка в Кошарица,стана уникално че и шефа горе кат отвори кранчето и сняг имаше.Като цяло и терените им са ок и полигонче си имат наи ме е яд че не останахме и за барбекюто с винцето ама пусти късмет останах без спирачки и бавно бавно се прибрах.Може да забъркаме някоя каша колективно някои ден момците са мноооо готини и гостоприемни.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Покана за разходка край БУРГАС

                        Първоначално публикуван от deqn5181 Преглед на мнение
                        Да се похваляДнеска ме отвя не знам къв вятар на разходка в Кошарица,стана уникално че и шефа горе кат отвори кранчето и сняг имаше.Като цяло и терените им са ок и полигонче си имат наи ме е яд че не останахме и за барбекюто с винцето ама пусти късмет останах без спирачки и бавно бавно се прибрах.Може да забъркаме някоя каша колективно някои ден момците са мноооо готини и гостоприемни.
                        А момици имали .

                        Коментар


                        • #87
                          До: Покана за разходка край БУРГАС

                          Валйо толкоз кал и сняг не съм виждал отдавна та за тва по добре че нямаше иначе щяха да се чувстват пренебрегнати

                          Коментар


                          • #88
                            До: Покана за разходка край БУРГАС

                            Първоначално публикуван от deqn5181 Преглед на мнение
                            Валйо толкоз кал и сняг не съм виждал отдавна та за тва по добре че нямаше иначе щяха да се чувстват пренебрегнати
                            Сега се връщам от лов.Бях в с Кондолово там беше също така.кал сняг вир вода бяхме.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Покана за разходка край БУРГАС

                              Първоначално публикуван от deqn5181 Преглед на мнение
                              Да се похваляДнеска ме отвя не знам къв вятар на разходка в Кошарица,стана уникално че и шефа горе кат отвори кранчето и сняг имаше.Като цяло и терените им са ок и полигонче си имат наи ме е яд че не останахме и за барбекюто с винцето ама пусти късмет останах без спирачки и бавно бавно се прибрах.Може да забъркаме някоя каша колективно някои ден момците са мноооо готини и гостоприемни.
                              Колеги пишете тук като тръгвате на разходка из раьона,тъкмо се чудех какво да правя днес,можеше и аз да се присъединя
                              Е не че не си намерих занимание де
                              Прикачени файлове
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • #90
                                До: Покана за разходка край БУРГАС

                                Е ти пиши като има такава заигравка. Имам 4 лопати . Много талантливо е закопано комбито.
                                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X