Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за разходка край БУРГАС

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покана за разходка край БУРГАС

    Много добра идея браво. Имам само едно питане кой ще води курса?

    Коментар


    • От: Покана за разходка край БУРГАС

      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
      Много добра идея браво. Имам само едно питане кой ще води курса?
      Аз! Ако имаш в предвид, че ще се отзове някой по-компетентен, ще го поканим с най-голямо удоволствие.
      Атанас Георгиев
      "Gea Offroad 4x4"
      ___________
      0885805445 | http://www.offroad-gea.com | http://facebook.com/GeaOffroad4x4

      Коментар


      • От: Покана за разходка край БУРГАС

        Първоначално публикуван от offroad2010 Преглед на мнение
        Аз! Ако имаш в предвид, че ще се отзове някой по-компетентен, ще го поканим с най-голямо удоволствие.
        Наско, извинявай но нямаш нужния опит за такава задача. Бих казал същото и за всички навигатори включително и аз в нашия отбор. Колкото повече състезания натрупваме толкова повече разбираме колко малко знаем за навигацията и уловките в пътните книги. Може би трябва да се съберат всички навигатори които имат над 5 състезания по пътна книга и да се допълваме. Навигирането не само четене на пътната книга има съвкупност от много неща с които всеки се справя различно и си изгражда някаква система. Мога да поканя навигатори с повече опит от нас, но не знам дали ще се отзоват. Съответно добре е да се знае и колко са желаещите за такъв тип обучение.

        Най-важния въпрос е по какво трасе ще се извършва практиката? Кой ще начертае пътната книга? Тя трябва да е начертана така че да има уловките срещани по състезанията, пример навигация по азимут.

        С каквото трябва ще помагаме, пиша този пост именно за това.

        Коментар


        • От: Покана за разходка край БУРГАС

          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
          Наско, извинявай но нямаш нужния опит за такава задача. Бих казал същото и за всички навигатори включително и аз в нашия отбор. Колкото повече състезания натрупваме толкова повече разбираме колко малко знаем за навигацията и уловките в пътните книги. Може би трябва да се съберат всички навигатори които имат над 5 състезания по пътна книга и да се допълваме. Навигирането не само четене на пътната книга има съвкупност от много неща с които всеки се справя различно и си изгражда някаква система. Мога да поканя навигатори с повече опит от нас, но не знам дали ще се отзоват. Съответно добре е да се знае и колко са желаещите за такъв тип обучение.

          Най-важния въпрос е по какво трасе ще се извършва практиката? Кой ще начертае пътната книга? Тя трябва да е начертана така че да има уловките срещани по състезанията, пример навигация по азимут.

          С каквото трябва ще помагаме, пиша този пост именно за това.
          Съгласен съм с теб, но кажи ми кой ще обучи този екипаж от Бургас, който вече се е записал за Трявна, но никога не е участвал в подобни състезания, кой ще обучи и другите два екипажа, които се двуомеят дали да участват, точно поради това, че не са виждали роудбук и трип-компютър. Аз се запалих по офроуда точно преди една година на това състезание в Трявна и ако си спомняш точно ти за около половин час ми разясни как се работи с навигацията /за което благодаря/ и мисля, че добре се справихме там, както и на следващите състезания в които участвахме през годината. Ще съм доволен ако за тези 3-4 часа в неделя успея да предам знанията, които имам в момента на всички желаещи да станат състезатели. Убеден съм, че това ще им е напълно достатъчно за едно първо участие в такъв тип надпревара. Още веднъж искам да подчертая, че съм много далече от професионалистите в офроуд навигацията, но все пак всички ние, които сме създали клубове сме записали на първо място в целите си - да популяризираме офроуд спорта в България. Мисля, че това е един от начините това да стане.

          P.S. В петък ще ти се обадя да се видим и да обсъдим с какво може да помогнете за усъвършенстване на идеята!
          Атанас Георгиев
          "Gea Offroad 4x4"
          ___________
          0885805445 | http://www.offroad-gea.com | http://facebook.com/GeaOffroad4x4

          Коментар


          • От: Покана за разходка край БУРГАС

            Първоначално публикуван от offroad2010 Преглед на мнение
            Съгласен съм с теб, но кажи ми кой ще обучи този екипаж от Бургас, ....
            P.S. В петък ще ти се обадя да се видим и да обсъдим с какво може да помогнете за усъвършенстване на идеята!
            Съгласен, освобождавам си съботата!!!

            Коментар


            • От: Покана за разходка край БУРГАС

              Ако скучаете в неделя и се чудите какво да правите да ви поканя на 13 Март в 12.00 часа на паркинга на Метро.Заел съм се с организацията на бургаските автомобилни клубове и ще протестираме, срещу високите цени на горивата.
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • От: Покана за разходка край БУРГАС

                Събрах всички клипчета на едно и ето готовото видео, сложих и малко музика за разнообразие, дано ви допадне

                https://htftp.offroad-bulgaria.com/PACH/Rabotna/Offroad%20Bs.mpg
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • От: Покана за разходка край БУРГАС

                  Първоначално публикуван от offroad2010 Преглед на мнение
                  На 13.03.2011 /неделя/ СК "Геа офроуд 4х4" - Бургас организира курс по навигация. Целта на курса е да се обучат всички нови почитатели на офроуд състезанията в Бургаски регион, които желаят да участват в "Откриване на офроуд сезон 2011" - гр. Трявна -19-20.03.2011, както и в други предстоящи състезания от подобен характер. Курса ще бъде безплатен! Желателно е всички желаещи за участие да се запишат предварително с цел осигуряване на необходимите учебни места, материали и помагала. Записването може да стане с пост в темата или на имейл: geaoffroad@yahoo.com.

                  Програма

                  1. Теория: пътна книга /роудбук/, GPS, трип компютър.
                  - място: Офиса на клуба - Бургас, ул. Перущица 2, ет.1
                  - време: от 10,00 до 12,00 часа

                  2. Практика: Движение по предварително подготвен маршрут с помощта на роудбук, трип и GPS.
                  - място: кв. Ветрен /старт - преди първата автокъща отляво на кв. Ветрен, посока Бургас-Ветрен/
                  - време: от 13,00 до 15,00 часа.
                  Изпратил съм ви е-mail на дадения адрес.Надявам се да сте го получили

                  Коментар


                  • От: Покана за разходка край БУРГАС

                    Тази неделя ще се заформя ли някаква разходка...че ми раждясаха главините на Паджерото

                    Коментар


                    • От: Покана за разходка край БУРГАС

                      хаиде някаде из Странджа
                      ние ще сме 3ма с АТВ-та

                      Коментар


                      • От: Покана за разходка край БУРГАС

                        Ванка ще се събират ли в неделя с сигурност ?

                        Коментар


                        • От: Покана за разходка край БУРГАС

                          Днес с жена ми решихме да се поразходим малко с Витарата. Стана много добра разходка. Пуснах нова тема с малко снимки от днес

                          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=114267



                          Много красиво Ончо браво.Това някъде по стярия път за Варна ли е
                          Последно редактирано от Ice_Boy_84; 10-03-11, 12:54. Причина: Неправилна публикация
                          Най ми е хубаво да ми е хубаво като ми е хубаво ми е наи хубаво:lol::lol:
                          Кирил Георгиев 0877570315

                          Коментар


                          • От: Покана за разходка край БУРГАС

                            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                            Събрах всички клипчета на едно и ето готовото видео, сложих и малко музика за разнообразие, дано ви допадне

                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/PACH/Rabotna/Offroad%20Bs.mpg

                            Видеото е много добро Професионализма си личи определено
                            Най ми е хубаво да ми е хубаво като ми е хубаво ми е наи хубаво:lol::lol:
                            Кирил Георгиев 0877570315

                            Коментар


                            • От: Покана за разходка край БУРГАС

                              Първоначално публикуван от Ice_Boy_84 Преглед на мнение
                              Видеото е много добро Професионализма си личи определено
                              да да заслужаваше си чакането

                              Коментар


                              • От: Покана за разходка край БУРГАС

                                върбишки проход

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X