Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организирани разходки на Перничани

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организирани разходки на Перничани

    Андро, успя ли да заснемеш осемте диви прасета?

    Коментар


    • От: Организирани разходки на Перничани

      Браво добра разходка сте си спретнали,нещо разбрах за некъкви прасета-верно ли е?

      Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
      И понеже софийската група нещо взе да не се прибира преди 2 през нощта от разходките.
      В голема грешка си,прибираме си се по нормално време/питай Боян/ и вместо да ги пишеш такива ела някой път с нас да провериш.

      Коментар


      • От: Организирани разходки на Перничани

        Първоначално публикуван от Боян Преглед на мнение
        Андро, да не забравиш ловците във форума, качи нещо и за тях !!!
        Е нали написах, че има и още. Само една бира да си сипя и почвам
        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
        Gabriel Garcia Mаrquez

        Коментар


        • От: Организирани разходки на Перничани

          Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
          Андро, успя ли да заснемеш осемте диви прасета?
          В "далечен план"...
          "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
          Gabriel Garcia Mаrquez

          Коментар


          • От: Организирани разходки на Перничани

            След като Миро си събра лебедката, потеглихме отново. Последното закъсване беше точно преди асфалта. По асфалта обаче карахме много малко - няма и 100-200 метра. Вече водеше Боян - знаел всички пътчета в района.

            Покарахме малко и Сашко си хареса едно хълмче. Взе да обикаля с джипа около него, а ние седим и го гледаме. Хем го очаквахме, хем бая се стреснахме, когато по едно време се засили със страшен вой директно към върха. Но това не беше нищо - почти стигнал на върха, без да намалява (и добре, че не намали), направи обратен завой и си се върна долу. Без да се търкаля, за всеобща изненада на всички, включително и на него самия















            Ние с Миро и моя навигатор Митко Пунев вече бяхме решили след това хълмче да поемаме през Мещица към Банкя, докато другите се връщат към Сопица.

            И понеже разходката отиваше към своя край, се мотаехме около хълмчето и се наслаждавахме на приятното привечерно слънце и гледки наоколо.

            Гледахме някакви дупки от язовци, АТВ-та в далечината, кучета... Поне така викаше Миро, че били кучета. Ама не бяха. Марио като припозна в кучетата диви прасета, му прилоша направо. Цяла зима ги гони по горите и да ги види точно, когато се вози като куфар при някакви лигави офроудъри без пушки!
















            Ето и благодарността на Сашо, дето цял ден го снимам и гледам хубав да излезе!






            Това беше! Разделихме се с групата и аз, Миро и Митко потеглихме през Мещица към Банкя, където и Миро го оставихме.

            Пътьом спряхме да видим язовира (язовирчето или направо вирчето) на Мещица, след което спряхме на изключително красивия манастир. Сами познайте кой...



















            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
            Gabriel Garcia Mаrquez

            Коментар


            • От: Организирани разходки на Перничани

              Между другото, какво ще кажете за връх (или хижа или и двете) Руй някой от следващите пъти? Също така и за с. Комщица (след Годеч) и околностите?
              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
              Gabriel Garcia Mаrquez

              Коментар


              • От: Организирани разходки на Перничани

                Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                Между другото, какво ще кажете за връх (или хижа или и двете) Руй някой от следващите пъти? Също така и за с. Комщица (след Годеч) и околностите?
                Ох, казвай кога ?
                За връх Руй, мисля че думата ще имат Трънските "партизани" , начело със Светльо !
                Боян 0898 / 63 66 73
                Galloper II Exceed, 1999, 2.5 TDI, дълга база

                Коментар


                • От: Организирани разходки на Перничани

                  Ако нещо ви интересува за Руй - питайте

                  0899156116 - Някой да ми звънне в Петък вечерта да се разберем кога и къде ще се ходи.

                  За връх Руй - точно до върха ще е трудничко да се излезе ако е студено и има сняг. Отдолу под снега замръзва и щом забуксуваш започваш да се връщаш назад. Спирачките почти не помагат. Но да се надяваме,че ние ще можем и че няма да е толкова студено.

                  За хижа Руй - Малко под върха е,няма ток !!! Ще си вземем нещо за ядене,ще си напалим огън и така. Поне ние така правим като ходиме.

                  После ако искате от връх Руй може да се слезе на Ждрелото.

                  От Ждрелото може в с.Банкя да се отиде и така.


                  Ето няколко снимки:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04122010455.jpg
Прегледи:2
Размер:162.6 КБ
ID:5249422Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25122010509.jpg
Прегледи:1
Размер:165.1 КБ
ID:5249423Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04122010456.jpg
Прегледи:2
Размер:132.5 КБ
ID:5249424Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25122010507.jpg
Прегледи:2
Размер:120.2 КБ
ID:5249428
                  Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
                  ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

                  Коментар


                  • От: Организирани разходки на Перничани

                    Първоначално публикуван от svetlio_cbr600 Преглед на мнение
                    Ако нещо ви интересува за Руй - питайте

                    0899156116 - Някой да ми звънне в Петък вечерта да се разберем кога и къде ще се ходи.

                    За връх Руй - точно до върха ще е трудничко да се излезе ако е студено и има сняг. Отдолу под снега замръзва и щом забуксуваш започваш да се връщаш назад. Спирачките почти не помагат. Но да се надяваме,че ние ще можем и че няма да е толкова студено.

                    За хижа Руй - Малко под върха е,няма ток !!! Ще си вземем нещо за ядене,ще си напалим огън и така. Поне ние така правим като ходиме.

                    После ако искате от връх Руй може да се слезе на Ждрелото.

                    От Ждрелото може в с.Банкя да се отиде и така.
                    Много добре звучи! Аз от целия маршрут съм минавал само частта от ждрелото до с.Банкя - много приятно горско пътче.
                    За хижата не може ли едно генераторче да си отнесем?
                    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                    Gabriel Garcia Mаrquez

                    Коментар


                    • От: Организирани разходки на Перничани

                      Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                      ...За хижата не може ли едно генераторче да си отнесем?
                      Аз съм горд собственик на генераторче.Ако трябва-свиркайте.
                      П.П.Смятам и аз да се присъединя.

                      Коментар


                      • От: Организирани разходки на Перничани

                        Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                        Също така и за с. Комщица (след Годеч) и околностите?
                        Слагайте ме в сметките и мен за Трънско!!! А за Комщица,може и да съм полезен-там съм "отрасъл" така да се каже!!

                        Андро,откъде ти дойде това за Комщица?? Изненадан съм,приятно!
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • От: Организирани разходки на Перничани

                          Аз също искам да отида там, но честно казано в това време ми се струва прекалено екстремно, поне по мои спомени в този регион зимата е доста люта, та дори и април се случва да вали сняг. Все пак - поздрави за страхотните разходки - като се стопли със сигурност трябва да се организира един по-сериозен преход около ждрелото, може да пробваме и да пресеем малко злато
                          Александър

                          Коментар


                          • От: Организирани разходки на Перничани

                            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                            Слагайте ме в сметките и мен за Трънско!!! А за Комщица,може и да съм полезен-там съм "отрасъл" така да се каже!!

                            Андро,откъде ти дойде това за Комщица?? Изненадан съм,приятно!
                            Ами следя кои са хубавите места, по това кой от къде е
                            Круме, за някаква стара църква четох там, та покрай това се поразрових...
                            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                            Gabriel Garcia Mаrquez

                            Коментар


                            • От: Организирани разходки на Перничани

                              За генератора на Руй. Имало там един голям генератор, но ние не сме го пускали. Харчел около 5л на час нафта или бензин беше нз.

                              Вие нали не мислите там да оставате да спите !? Ако е за спане има си Хотел с механа и изба - доста грамотно направено. След похода може там да отидем, намира се в с. Ярловци. http://www.facebook.com/profile.php?...3646&sk=photos
                              http://www.yarlovtzi.com/ Собственика ни е колега,така че може да се говори за някакви отстъпки.
                              Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
                              ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

                              Коментар


                              • От: Организирани разходки на Перничани

                                Първоначално публикуван от svetlio_cbr600 Преглед на мнение
                                За генератора на Руй. Имало там един голям генератор, но ние не сме го пускали. Харчел около 5л на час нафта или бензин беше нз.

                                Вие нали не мислите там да оставате да спите !? Ако е за спане има си Хотел с механа и изба - доста грамотно направено. След похода може там да отидем, намира се в с. Ярловци. http://www.facebook.com/profile.php?...3646&sk=photos
                                http://www.yarlovtzi.com/ Собственика ни е колега,така че може да се говори за някакви отстъпки.
                                Chrome-а ми го даде сайта им като такъ, съдържащ злонамерен софтуер Та не можах да го разгледам...
                                То е заради някакъв брояч от bgfree.com, ама нали съм страхлив. Щом са ви приятели, не можете ли да им кажете за тоя проблем?
                                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                                Gabriel Garcia Mаrquez

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X