Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организирани разходки на Перничани

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организирани разходки на Перничани

    Браво събудихме се вече, в неделя съм налице

    Коментар


    • От: Организирани разходки на Перничани

      са кво правиме?
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...64#post1742064
      Кирил Стоянов 0878884583

      Коментар


      • От: Организирани разходки на Перничани

        Здравейте,мисля и аз да ходя със Софиянци.Така че ако се организирате ще е още по-добре.

        Коментар


        • От: Организирани разходки на Перничани

          Първоначално публикуван от jankoo Преглед на мнение
          И аз ще дойда ама само ако гошко1 не идва
          Що бе колега оН хаха не е лош само къде неможе да кара и ми счупи ските ама иначе не е лош мек е като памук

          Коментар


          • От: Организирани разходки на Перничани

            Ок неделя 22.01 да съберем пернишката група в 10.00 на кино Кракра

            Коментар


            • От: Организирани разходки на Перничани

              Ако караме със Софиянци 10:00 не е ли късно?

              Коментар


              • От: Организирани разходки на Перничани

                Ако се кара със Софиянци , те се събират в 10.00ч на OMV - Бъкстон(на околовръстното преди Бояна) . Колегите от трънско - ще ходят и те на там , така чe казвайте ... . От една страна - толкова много джипки , неорганизирано ще бъде малък хаос , от друга страна - нов маршрут , нещо различно ... - може и да стане доста интересно ...
                Последно редактирано от boby_l; 21-01-12, 16:36. Причина: Добавен Линк
                Боби - 0887771064
                Който иска да свърши нещо намира начин , които не - намира причина.

                Коментар


                • От: Организирани разходки на Перничани

                  Първоначално публикуван от boby_l Преглед на мнение
                  ...... от друга страна - нов маршрут , нещо различно ... - може и да стане доста интересно ...
                  Точно в това е тръпката ! Гласувам за среща със Софийската група ! Така че часът да е по рано !
                  Боян 0898 / 63 66 73
                  Galloper II Exceed, 1999, 2.5 TDI, дълга база

                  Коментар


                  • Re: Организирани разходки на Перничани

                    По скоро ако карате с нас да се съберем да се видим, то при толкова сняг колкото стана, трудно ще има добра разходка. Ако решите с нас да карате някой да си запише тел. ми и да звънне сутринта, незнам дали има смисъл да идвате чак до Бъкстон ако караме над Владая. Ако идвате ще гледам да е Владая та да не ви е толкова далече. Гласиме нещо софт, пък който е с по сериозна джипка ще може да се заиграва.
                    Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                    http://www.facebook.com/JeepBG
                    LZ1GGC

                    Коментар


                    • От: Организирани разходки на Перничани

                      За колегите които искат да покараме със Софиянци обявявам сборен пункт БИЛЛА (с-у Елена Георгиева) в 9.10 .
                      Пазаруваме "вафли" и "солети" и 9.30 тръгваме в посока София , като ще звъннем на gоgosi да координираме посоката .
                      Боби - 0887771064
                      Който иска да свърши нещо намира начин , които не - намира причина.

                      Коментар


                      • От: Организирани разходки на Перничани

                        Първоначално публикуван от boby_l Преглед на мнение
                        За колегите които искат да покараме със Софиянци обявявам сборен пункт БИЛЛА (с-у Елена Георгиева) в 9.10 .
                        Пазаруваме "вафли" и "солети" и 9.30 тръгваме в посока София , като ще звъннем на gоgosi да координираме посоката .
                        + 1
                        Боян 0898 / 63 66 73
                        Galloper II Exceed, 1999, 2.5 TDI, дълга база

                        Коментар


                        • От: Организирани разходки на Перничани

                          нищо не разбрах за утре

                          Коментар


                          • От: Организирани разходки на Перничани

                            Егати хаоса утре без мене.Мисля да карам по- радомирско че има по малко сняг

                            Коментар


                            • От: Организирани разходки на Перничани

                              Първоначално публикуван от soska1 Преглед на мнение
                              Егати хаоса утре без мене.Мисля да карам по- радомирско че има по малко сняг
                              Сам ли ще караш?

                              Коментар


                              • От: Организирани разходки на Перничани

                                Какво е това инфармационо затъмнение кара ли някой или да

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X