Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки на Смолянската група

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Разходки на Смолянската група

    Първоначално публикуван от GOLF-SM Преглед на мнение
    Каде ще бъде следващата разходка.
    Колега как е голфчето, преборва ли се с преспите от снежец? Сега трябваше да сме в Ст. Загора

    Коментар


    • #92
      До: Разходки на Смолянската група

      Наистина сега трябвяше дя сме в СЗ
      Относно преспите е горе доло добре ,ама тази вечер БЕЛИЯ саморай ме отвя на един завой (за вообще неможах да потегля ,а той тръгва спира като на асфалт)

      Коментар


      • #93
        До: Разходки на Смолянската група

        Първоначално публикуван от GOLF-SM Преглед на мнение
        Наистина сега трябвяше дя сме в СЗ
        Относно преспите е горе доло добре ,ама тази вечер БЕЛИЯ саморай ме отвя на един завой (за вообще неможах да потегля ,а той тръгва спира като на асфалт)
        Поканата важи още за Троян.

        Коментар


        • #94
          До: Разходки на Смолянската група

          Първоначално публикуван от mir777 Преглед на мнение
          Поканата важи още за Троян.
          БЛАГОДАРЯ С удоволствие но не може толкова често да обикаляме из българия, малко по нататъка ще се възползваме от поканата.
          Гледах клиповете страхотни са

          Коментар


          • #95
            До: Разходки на Смолянската група

            Първоначално публикуван от GOLF-SM Преглед на мнение
            БЛАГОДАРЯ С удоволствие но не може толкова често да обикаляме из българия, малко по нататъка ще се възползваме от поканата.
            Гледах клиповете страхотни са
            Същите като в СЗ нали

            Коментар


            • #96
              До: Разходки на Смолянската група

              Ей този сняг май изплаши всичко живо ,никакви разходки ,никакво мокрене много слаб сезон нещо

              Коментар


              • #97
                До: Разходки на Смолянската група

                Първоначално публикуван от meto_ Преглед на мнение
                Ей този сняг май изплаши всичко живо ,никакви разходки ,никакво мокрене много слаб сезон нещо
                Не е снега

                Коментар


                • #98
                  До: Разходки на Смолянската група

                  Момци за неделя ще се чакаме в 9-часа на Бохеми нали така последно се разбрахме,да видим нашия човек от с.Могилица жив ли е някой проговори че е ходил да му леят куршум.
                  Търговията е проста работа ама не е за прости Люде.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Разходки на Смолянската група

                    В Неделя ще има разходка с ХАРД елементи
                    Среща на Бункера в Райково 9:00ч станциите на 8 канал и дано събота вечер да валне малко дъждец че да има Mega Mud
                    „глупава глава на краката почивка не дава”

                    Коментар


                    • До: Разходки на Смолянската група

                      Очаквайте скоро снимки........... Маршрута действително си беше труден, щом се наложи да се дърпаме с лебедка и мен ме дърпаха
                      Но в гората все още си има сняг и калта е още в зародиш. След 2 седмици ще идем пак да проверим каква е ситуацията, очаквайте скоро покана
                      „глупава глава на краката почивка не дава”

                      Коментар


                      • До: Разходки на Смолянската група

                        Първоначално публикуван от balta Преглед на мнение
                        Очаквайте скоро снимки........... Маршрута действително си беше труден, щом се наложи да се дърпаме с лебедка и мен ме дърпаха
                        Но в гората все още си има сняг и калта е още в зародиш. След 2 седмици ще идем пак да проверим каква е ситуацията, очаквайте скоро покана
                        Какво стана със снимките голямо чакане падна.

                        Коментар


                        • До: Разходки на Смолянската група

                          Хайде малко да се активизираме ,какво ще кажете за това мероприятие http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=82225 някой смята ли да кара там или ще отидем само да погледаме.

                          Коментар


                          • За това мероприятие се коментираше в четвъртък (18.03.2010г) на срещата След разговор с организатора стана ясно, че нещата са още много неясни, а именно награди и точкуване. Разбрал съм се да се чуем към 15 април за да даде конкретна и точна информация.

                            И така обещаните снимки и клипове от разходката на 28.02.2010г.
                            Маршрута който трябваше да минем беше следния - Смолян - с.Чокманово (по асфалт), с.Чокманово - с.Кошница (по черно), и от там на добре познатите терени в с.Могилица. Да ама гората си пазеше падналия сняг и от Чокманово до Кошница се оказа мисията невъзможна, в разходката взеха участие 4 джипа - Range Rover, Jeep Cherokee и 2бр. Suzuki Samurai. Толкова въжета и дърпане един с друг е нямало друг път.
                            Първия закъсал бях аз


                            Помощта с лопатата винаги е в наш +




                            Решихме да пуснем напред да разбива пътя Черокито че беше с зимни гуми, но и на него си му беше трудничко



                            След като минахме около 2 километра за около 3 часа решихме да се върнем на обратно и да стигнем по асфалт до Могилица. Като видео и снимков материял нямаме много поради намаления състав на групата, а всички сили бяха насочени към преминаването на участъка от снимките които следват Поради неотложни ангажименти момчето с Черокито се наложи да си тръгне и останахме 3 джипа.
                            Белия Самурай е с чисто нови гуми и това си беше доста голямо предимство за него и шофьора му, но и той се записа в лягането на корем


                            С малко помощ беше изкаран и с малко повече тактика премина въпросното препятствие




                            Като цяло не беше кой знае колко трудно като наклон това препятствие но в съчетание с дълбоки коловози и кал нещата придобиват друга картинка, поради което ми се наложи да пускам блокажа на задния мост (за 2 път от както го имам джипа ), а Range Rover - а така и не успя да прескочи трапа поради повреда в двигателя (3 пъти му кипна чайника )
                            Ето ме и мен в опит да легна на врати и пак не успях


                            Колкото и да се опитвах да избягам от коловозите така и не се получаваше


                            За пореден път окачването си каза думата с добрата артикулация



                            С малко зор успях да мина и започнахме да мислим как да прекараме и Range Rover-a който се закотвяше в калта като кораб на сухо





                            Копахме, дърпахме го и какво ли не ама като нестава и нестава





                            Човека реши да се откаже докато двигателя още можеше да работи горе долу, че трябваше да се прибира към Асеновград. От тук нататък останахме само 2та Самурая с идеята да не се предаваме
                            Решихме да видим горе долу какво ни очаква и се натъкнахме на сняг ама много .......


                            От тук нататък снимки няма че бяхме заети да сечем паднали дървета, да се вадим един с друг.... и т.н
                            Ще се опитам да кача и няколко клипа след малко....
                            Следва продължение
                            Последно редактирано от cveti; 03-04-10, 10:49.
                            „глупава глава на краката почивка не дава”

                            Коментар


                            • До: Разходки на Смолянската група

                              Много сте готини,бе !....

                              Коментар


                              • До: Разходки на Смолянската група

                                Супер
                                Иван
                                ivanp98[at]mail.бг

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X