Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организираните разходки на плевенчани

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организираните разходки на плевенчани

    Ами твоята Витара,пиклива крава кога ще я закараш на състезание?Там няма да имаш време за лъскане с мокри кърпички.
    Радослав Йончев

    Коментар


    • От: Организираните разходки на плевенчани

      Ууууу прехвърчат искри тука
      Ако искате мога да ви покажа моя кръндел ко може ама трябва да се спазарим за ремонта после
      NISSAN Terrano II 2.4 i 12v
      Колкото ви е по проходим джипа толкова повече ще ходите пеша за трактор

      Коментар


      • От: Организираните разходки на плевенчани

        Абе що не ги харесвате САМУРАЙЧЕТАТА ето и един пост на колега от Варна, който и той не ги тами много
        - "Пак РАЛИ.
        ДАКАР + СНЯГ (Явно трябва коренно да сменя автомобила)
        Забравихте за собствениците на Сузуки -Самурай, които вдигат 100 км/ч на асфалт при това само ако е наклон и има попътен вятър.
        Ако ще и двигател от самолет да му навреш под капака с тези 1,45 ширина не може да го вкараш в пътя.
        Но пък става за чоплене на семки и коментиране на околните ....
        Поздрави !!!
        P.S. не вземайте постовете ми като заяждане - през комунизма имаше понятие: Градивна критика."

        Давай Радо я им покажи как върви, бързо го стягай и се запиши за състезанието имаш още една седмица за ремонт .

        Коментар


        • От: Организираните разходки на плевенчани

          тоя кръндел не може да стане готов чак до другата зима толкова много има да се прави че.... (и пак ще е крундел ама...)
          Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
          Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

          Коментар


          • От: Организираните разходки на плевенчани

            добро е самурайчето,само дето го разбутахте.
            Jeep Cherokee (XJ) 4L gsm:0888888801

            Коментар


            • От: Организираните разходки на плевенчани

              Първоначално публикуван от slunho Преглед на мнение
              Забравихте за собствениците на Сузуки -Самурай, които вдигат 100 км/ч на асфалт при това само ако е наклон и има попътен вятър. .
              що ти на лазарово колко ще вдигнеш?
              Jeep Cherokee (XJ) 4L gsm:0888888801

              Коментар


              • От: Организираните разходки на плевенчани

                За състезанията се "изяснихме". Хайде да се организираме като зрители вТрявна,но да ходиме с джипките.
                Jeep Cherokee (XJ) 4L gsm:0888888801

                Коментар


                • От: Организираните разходки на плевенчани

                  Първоначално публикуван от slunho Преглед на мнение
                  Абе що не ги харесвате САМУРАЙЧЕТАТА ето и един пост на колега от Варна, който и той не ги тами много
                  - "Пак РАЛИ.
                  ДАКАР + СНЯГ (Явно трябва коренно да сменя автомобила)
                  Забравихте за собствениците на Сузуки -Самурай, които вдигат 100 км/ч на асфалт при това само ако е наклон и има попътен вятър.
                  Ако ще и двигател от самолет да му навреш под капака с тези 1,45 ширина не може да го вкараш в пътя.
                  Но пък става за чоплене на семки и коментиране на околните ....
                  Поздрави !!!
                  P.S. не вземайте постовете ми като заяждане - през комунизма имаше понятие: Градивна критика."

                  Давай Радо я им покажи как върви, бързо го стягай и се запиши за състезанието имаш още една седмица за ремонт .
                  На състезанието в Трявна участват подготвени джипки като вашата.Нали миналата година ги видяхме.Джипката съм си я купил за удоволствие,а не да си меря .... с някои колко върви превозното средство.Мисля, че не е мястото в тази тема (Организираните разходки на плевенчани) да се коментират тези неща,но и аз като бях младши участник си чешех езика за да направя необходимите публикации за да стана утвърден.
                  Поздрави!!!
                  Последно редактирано от Avcho; 12-03-11, 10:17.
                  Радослав Йончев

                  Коментар


                  • От: Организираните разходки на плевенчани

                    Първоначално публикуван от iceking Преглед на мнение
                    За състезанията се "изяснихме". Хайде да се организираме като зрители вТрявна,но да ходиме с джипките.
                    Е това е по темата,хайде казвайте.
                    Jeep Cherokee (XJ) 4L gsm:0888888801

                    Коментар


                    • От: Организираните разходки на плевенчани

                      Малко извън спора - утре ще има протест срещу цените на горивата. Участваме ли?

                      Коментар


                      • От: Организираните разходки на плевенчани

                        Ами аз съм за!Дайте да се раберем кога и къде.После може да пиеме по бира на Кайлъка в заведението до язовира!
                        Радослав Йончев

                        Коментар


                        • От: Организираните разходки на плевенчани

                          Грехота е да ме има на толкова много снимки,а да нямам регистрация-за тези,които не ме познават аз съм съпругата на Avcho

                          Коментар


                          • От: Организираните разходки на плевенчани

                            Първоначално публикуван от tymi Преглед на мнение
                            Малко извън спора - утре ще има протест срещу цените на горивата. Участваме ли?
                            на мен ми се изкаше но ще ходя до софия и може да се включа в тамошния протест
                            понякога се налага да слизаме и с лифта :)

                            Коментар


                            • От: Организираните разходки на плевенчани

                              ти с тази бира джип няма да направиш скоро
                              понякога се налага да слизаме и с лифта :)

                              Коментар


                              • От: Организираните разходки на плевенчани

                                Идеята му беше той бирата,а ние да правим но....
                                Jeep Cherokee (XJ) 4L gsm:0888888801

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X