Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на разходка около Велико Търново

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Организиране на разходка около Велико Търново

    Хубаво да е на юг,ама там е Балкана, нали е национален парк, не е хубаво да се кара там,на мен ми се иска някъде по нависоко да се качим...
    Discovery I, 300 TDI

    Коментар


    • #92
      До: Организиране на разходка около Велико Търново

      Ще се чуя с другите и ако има мерак ще ви пиша.
      Поздрави
      Иво
      Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

      Коментар


      • #93
        До: Организиране на разходка около Велико Търново

        Първоначално публикуван от prado Преглед на мнение
        Ще се чуя с другите и ако има мерак ще ви пиша.
        Поздрави
        Иво
        Колеги приематели двама без работа от троян за разходката ако спретнете нещо се обадете 0888296844

        Коментар


        • #94
          До: Организиране на разходка около Велико Търново

          Първоначално публикуван от Bulshevika666 Преглед на мнение
          Колеги приематели двама без работа от троян за разходката ако спретнете нещо се обадете 0888296844
          Стига да сте с подходящи гуми, сте добре дошли.

          Срещата е Неделя 9.00 на Бензиностанция Петрол, на Беляковско шосе. Който има проблем с ориентацията 0888876599 след 8.30 съм на линия.

          Замислил съм малко преходче от 60-70 км. Подробности по-късно или утре.

          Поздрави
          Иво
          Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

          Коментар


          • #95
            До: Организиране на разходка около Велико Търново

            Разходката, беше лека и много приятна. Групата включваще и гости от други градове - добре дошли, беше ни много приятно - да заповядат и други - колкото повече, толкова по весело. За жалост калта не беше достатъчно, но есен е ще чакаме дъждове! Иво, като щатен историофотограф очакваме с нетърпение от теб фото и видео материалите!
            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

            Коментар


            • #96
              До: Организиране на разходка около Велико Търново

              Незнам за вас, ама аз като се прибрах и взех малкия и отидох веднга на пароструйката, точно 1 час и 40 мин съм го мил, много лепкава и гадна кал.
              Discovery I, 300 TDI

              Коментар


              • #97
                До: Организиране на разходка около Велико Търново

                Здравейте колеги,
                Добра разходка се получи. Добре дошли на колегите от другите градове. Дано се срещаме по-често.
                Нямам много време за обяснение ще пусна снимките които имам в следващият пост.
                Моля който има повече време от участниците да напише някой ред. Видеото се качва в момента утре ще го пусна.
                Поздрави, до следващия път.
                Иво
                Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                Коментар


                • #98
                  До: Организиране на разходка около Велико Търново

















































                  Поздрави
                  Иво
                  Прикачени файлове
                  Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Организиране на разходка около Велико Търново

                    Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                    Коментар


                    • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                      Близо сто км по черно+още 200 км отиване и връщане от Сливен=12 часа път с почивките!Заслужаваше си отвсякъде,толкова дълъг преход не бях правил.Това беше първият сериозен тест на новите гуми и брони и общо взето съм доволен.Радвам се ,че се запознахме с колегите ,прекарахме една готина разходка,съжалявам,че в Сливен няма такава организация по отношение на тези мероприятия!Надявам се ,докато се появи такава,търновската група да ме приеме на техните разходки!!! Малко снимки и от мен
                      Прикачени файлове
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                        Антоне радвам се, че правиш контакти с колегите. По въпроса за разходките съм ти казал докато не свърши лова за друго не мисля събота и неделя.
                        В неделя ти докато си обикалял "болярските" ливади, аз в нашия "юнашки" балкан си направих такава яка каляница, че ти е бедна фантазията. Обещавам ти, че ще ти го покажа маршрута, но незнам да ли ще ти стигне куража за там. Добре е да помислим за лебедки защото тука има коловози до кръста. А си се лъзнал а си останал там докато не дойде трактора, а това е в дън балкана.

                        Не ми стигаше и този кеф ами към 14 часа тръшнах и един 200-230кг. глиган.

                        Ха ми кажи къде да ходя?!

                        А с тези "тракове" голям зор виждам.
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                          Имай предвид, че и тук имаше и калчица и екстреми,ама на по-трудните участъци операторите или не им се слизаше в калта,или бяха в колите.Снимките отвътре в колата бяха пълна мъгла,стъклата бяха целите в кал!Освен това имай предвид,че на снимки и видео терените изглеждат по-лесни.Коловози до кръста-с тия АТ гуми първата локва ти се е видяла язовир.Лебедка търся,ама чакам да падне някоя изгодна "на гюме".За глигана или намали малко,или покажи снимки да видим!!!
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                            Здравейте колеги,
                            Днес ми остана малко време да попиша.
                            В Неделната мъглива утрин се събрахме 6 коли. Аз, antiroad от Сливен с червената Витара, alexstoilov от Севлиево с чевеното Дискавъри, chris_vicom и Георги Бозаджиев нямат нужда от представяне. От срещата се отправихме към танковият полигон над Беляковец, голямо заиграване падна, толкова голямо, че счупих предно амче. След няколко гонки, дълбоки локви и цялата газ, продължихме към Емен през полето. Ловците не ни гледаха с добро защото им минавахме през пусията.
                            На центъра на Емен изпробвахме джака на Гошо на Диското и витарата. Там се присъединиха още два джипа, току що купена витара и едно Роки. На излизане от Емен се прецака бензиновата помпа в резервоара на новата витара. След отваряне, почистване и промиване бяхаме готови +- 20 мин. Колегата alexstoilov трябваше да ни остави заради ангажименти. От там продължихме към Идилево да хапнем. На последната снимка се вижда че купона беше пълен. Към нас се присъедини и Крис от wildrovers и се отправихме обратно към Търново през с. Буря, големи коловози, странични наклони, кал, какво му трябва повече на офроудажия от това. Аз се прибрах към 7, а повечето колеги продължиха купона.
                            Изминахме 99.2 км по-черно около Търново за 8.13 мин по ГПС.
                            Поздрави на всички участници, дано групата се увличава да е по-интересно.
                            Иво
                            Прикачени файлове
                            Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                            Коментар


                            • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                              Здравейте,
                              Желаещи за разходка за утре има ли?
                              Поздрави
                              Иво
                              Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                              Коментар


                              • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                                Здравейте Колеги,Казвам се Ивайло на почти 23години и съм от Велико Търново и аз,любител съм на нашето общо хоби и от близо година съм мн горд собственик на Pajero 2.8TD,десняк,ловджия съм но най вече си падам по екстремнните карания и видях сега мако късно че и в нашият град се организират такива мероприятия и бих желал ако може разбира се някой път да се присъединя към вас и да се поразходим,обаче искам само да допълня че джипа ми не е нагласен за екстремен офф-роад но иначе е обут с гуми Кайман и се справям с доста терени средно тежки.Поздрави на всички колеги и ще се радвам скоро да се видим запознаем и покараме заедно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X