Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на разходка около Велико Търново

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Организиране на разходка около Велико Търново

    Ей ,пак ви изпуснах.Разходките почват да придобиват правилна насока/визирам масата/
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • #62
      До: Организиране на разходка около Велико Търново

      Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

      Коментар


      • #63
        До: Организиране на разходка около Велико Търново

        Яко.Само да разкаже някой защо Ровъра вижда зор и толкова се люлее и подскача.Гуми,окачване???Влизам в размисъл за модел за който се кълна ,че е неповторима машина.
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар


        • #64
          До: Организиране на разходка около Велико Търново

          Дефендъра е супер, ама гумите БФГ МТ много бързо се запълват и си тежи добичето.
          Ето трака:

          Поздрави
          Иво
          Прикачени файлове
          Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

          Коментар


          • #65
            До: Организиране на разходка около Велико Търново

            Първоначално публикуван от prado Преглед на мнение
            Дефендъра е супер, ама гумите БФГ МТ много бързо се запълват и си тежи добичето.
            Ето трака:

            Поздрави
            Иво
            Считам ,че въпросите ми не са спам,защото идеята на тези теми не е само да се забавляваме,а и да се усъвършенстваме,но ако модератор предцени,нека ме сложи в невидим режим.

            Хубаво де Иво,но нали гумите са кални,значи при подходящите обороти в зависимост от калта те трябва да се самопочистват от калта и отново да гребат ???Тогава проблема или е в протектора,ако вече е малък или в недостатъчните обороти,които водача подава,сиреч хубавия офф лаф "сичката газ"
            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

            Коментар


            • #66
              До: Организиране на разходка около Велико Търново

              Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
              ... Хубаво де Иво,но нали гумите са кални ...
              Точно тия са едни от най-оплюваните във форума кални гуми и, честно казано, не е като да няма сериозни основания ...

              А това със "сичката газ" често пъти много помага, но и точно толкова често може да е последвано от "Я някой да дойде да ме извади" ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #67
                До: Организиране на разходка около Велико Търново

                Понеже става дума за мен и моята машина, мога да дам малко пояснения.
                Гумите не са лоши, но нямат нищо общо с масово използваните регенерати - карал съм Малатеста Кобра НТ и с тях нямаше да имам проблем. В момента разполагам с Петласи- за тях пък да не говоря как щяха да газят.
                Има и още нещо - днес лично свалях около 4 часа с почивки глината от Носорога - мноого мазна беше и това също е от значение - колегата не продължи с нас към "Лагога", но там беше по мека калта и гумите се самопочистваха без проблем, така че всичко е "според-зависи".
                А, и най-важното - имам лебедка, поради която си позволих да тръгна с тези гуми!
                За кал никой не е казвал че са супер-най BFG MT, но като за общо ползване са незаменими - преди месец ходих до Варна с Петлас-ите и още от 40 км в час се чуваше звук на пикиращ самолет, на събора идвах с Гудричите и един пътник даже заспа отзад - нямат база за сравнение.
                Всичко зависи от нуждите.
                Иво, браво за клипа - много е полезно, като си бил вътре да сравниш и видиш какво си бъркал гледайки отвън!
                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                Коментар


                • #68
                  До: Организиране на разходка около Велико Търново

                  Здравейте,
                  Иво клипчето е супер!!
                  Много адреналин сте си докарали с тази "разходка" Доста кофти трасе ама кефа....

                  Поздрави на всички!
                  Последно редактирано от GGun4; 22-09-09, 09:15.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Организиране на разходка около Велико Търново

                    Привет отново.
                    Пускам ви снимки от вчерашната ми разходка...не е около Търново ама е много красиво Първо прецапахме през Шипка и Бузлуджа, после село Тъжа, хижа Тъжа. Там оставихме "каручките" и около 6 часа разходка до Голям Кадемлия. Бяхме даже в облаците. Изворчето на една от снимките е на около 2000м височина!
                    Бялата плюшена играчка се казва Сами.
                    После час и половина смъкване до Априлци - пътя си го бива...
                    Поздрави Гошо.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #70
                      До: Организиране на разходка около Велико Търново

                      Браво Гошо, голяма разходка си направил. Дугия път ще съм налице.
                      За Събота мисля до Тетевен да отида на състезанието желаещи има ли за по-голяма група.
                      Поздрави
                      Иво
                      Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Организиране на разходка около Велико Търново

                        Събота май е работен ден
                        Discovery I, 300 TDI

                        Коментар


                        • #72
                          До: Организиране на разходка около Велико Търново

                          Здравейте
                          Тази Събота не е работна. Аз бих искал да доида обаче си разглобих хидравлика на Диското и не знам дали ще успея да събера железата, евентуално мога да дойда с теб Иво. Между другото Крис ще ходи.
                          Алекс май е крайно време да се запознаем...все пак сме комшии
                          Поздрави

                          Коментар


                          • #73
                            До: Организиране на разходка около Велико Търново

                            Вярно срамота - комшии пък да няма време да се запознаем, ама събота със сигурност е работен ден!
                            Discovery I, 300 TDI

                            Коментар


                            • #74
                              До: Организиране на разходка около Велико Търново

                              Вярно че е работен
                              Мислех да събирам кормилната кутия на Диското ама...
                              Скоро трябва да се наканим да направим обща разходка
                              Поздрави Гошо

                              Коментар


                              • #75
                                До: Организиране на разходка около Велико Търново

                                Здравейте колеги,
                                За утре да спретнем някоя разходчица. Желаещи има ли. Ако има 10.00 на Бензиностанция Петрол на Белкяовско шосе.
                                Поздрави
                                Иво
                                Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X