Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на разходка около Велико Търново

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Организиране на разходка около Велико Търново

    Аз предлагам от сега да почваме организацията за 02.05.2010 (Неделя) ... нека всеки който ще е свободен в Неделя и иска да се съберем повече джипове да пише, че ще дойде ... ! Към края на седмицата ще уточним мястото на срещата ако има желаещи
    Toyota Land Cruiser 120 3.0 D4D 166к.с. 2006г.

    Коментар


    • До: Организиране на разходка около Велико Търново

      Тя идеята не е лоша, ама нали тогава е състезанието във Варна? Аз отивам да гледам, щото здравето не ми позволява да се състезавам. Гошо също ще идва. Няма ли други мераклии, да се съберем поне една маса? Варненските състезания винаги са били атрактивни - вероятно и тази година ще има подходящи места за окуражаване на участниците.
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • До: Организиране на разходка около Велико Търново

        Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
        ... Варненските състезания винаги са били атрактивни - вероятно и тази година ще има подходящи места за окуражаване на участниците.
        Окуражаване и снимки, срещи с познати "муцуни", дълго обсъждане на тунинги по джипките (и мацките) на по ледено студена бира на плажа...
        Дано тази година да не си забравя пак шапката, че всяка година ми се бели челото след "Варна".
        А по темата - съберете групата, прокарайте някое ново трасенце, а ние ще го пробваме следващата седмица.
        Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

        Коментар


        • До: Организиране на разходка около Велико Търново

          Ами ще прокараме с Жорката(Alexeev).....и другата седмица ще ви окопаем тежко в дъното на някой стар язовир(примерно)....

          Коментар


          • До: Организиране на разходка около Велико Търново

            ако следващите две недели няма организация - пускам джипа за продан !
            Toyota Land Cruiser 120 3.0 D4D 166к.с. 2006г.

            Коментар


            • До: Организиране на разходка около Велико Търново

              Моля някой ако има снимки от Трявна да даде линк или някой участвал в мероприятието да ме намери на скайп: сахо_408

              Коментар


              • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                Сахо ... напиши в търсачката на форума - ТРЯВНА СНИМКИ и ще ти излезе цяла тема даже 2-3 за снимки от там !

                Междудругото има ли желаеши за офф роуд разходка край Търново за 8 и 9-ти ... да направим организация или пак няма никой ?
                Toyota Land Cruiser 120 3.0 D4D 166к.с. 2006г.

                Коментар


                • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                  Жорка то са празници сега, другата седмица е Лазарово. Не виждам кой ще дойде, сухо стана вече колите са в бокса и така.
                  Поздрави
                  Иво
                  Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                  Коментар


                  • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                    Няма ли мераклии за разходка с преспиване?
                    Имам идея да се кача към х.Табите и х.Тъжа с нощувка на х.Триглав(бивша Равна). Семейно - с жената и голямата дъщеря.
                    Ако има желаещи да направим координация. За почивните дни го дават все валежно, така, че за преход с джипове ще е идеално. Николай от х.Триглав е много гостоприемен и приказлив, така, че ще се изкара приятно. Ако сме група и не ви се връща по същия път можем да се приберем през вр.Бузлуджа, х.Българка и Плачковци.
                    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                    Коментар


                    • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                      Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                      Ако сме група и не ви се връща по същия път можем да се приберем през вр.Бузлуджа, х.Българка и Плачковци.
                      За дълги паркетници с лачени чепици става ли ?
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                        За дълги паркетници с лачени чепици става ли ?
                        Мисля, нямаше тесни места - при нужда ще помагаме.
                        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                        Коментар


                        • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                          Следобед ще монтирам палатката и ще се обадя да я видиш и уточним ако имам волята на скъпата че ние имахме други планове , пък нито тя нито аз обичаме да променяме рязко .
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                            Първоначално публикуван от Alexeev Преглед на мнение
                            Сахо ... напиши в търсачката на форума - ТРЯВНА СНИМКИ и ще ти излезе цяла тема даже 2-3 за снимки от там !

                            Междудругото има ли желаеши за офф роуд разходка край Търново за 8 и 9-ти ... да направим организация или пак няма никой ?
                            Няма да се притесняваш,разходкаджии има ,само ,че са ти малко настрани
                            Аз докато си намеря с кой да се разхождам идвах при колегите от Търново за да покараме.После взех да карам със Старозагорци и накрая с Ямболлии.От Сливен само един офроудър има ,който пише във форума и той е несериозен/той се знае кой е/.
                            В неделя има разходка в Ст.Загора на която ще участвам,в петък или събота в Сливен или Ямбол.
                            Не продавай джипа!!!
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                              В неделя има разходка в Ст.Загора на която ще участвам,в петък или събота в Сливен или Ямбол.
                              Не продавай джипа!!![/QUOTE]



                              Добре ... и аз реших да спра за 2-3 седмици офф роуда ... ще ходя за риба, а другата седмица съм на сватба ...
                              Toyota Land Cruiser 120 3.0 D4D 166к.с. 2006г.

                              Коментар


                              • До: Организиране на разходка около Велико Търново

                                Алексеев, офроуда е приятен, когато времето е подходящо. В засъхнали коловози и прахоляк не е. Ако толко имаш мерак ела с нас в събота и неделя - ще пресечем Стара планина и на отиване и на връщане - времето го дават дъждовно - подходящо за офф. Ще си направим барбекю, можеш да спиш в бунгалата или на палатка според предпочитанията, тъй, че и романтика ще има. Пълни резервоара с гориво и торбата с мръвки и идвай.
                                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X