Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

    Първоначално публикуван от Kent Преглед на мнение
    Може ли да пратиш координатите на скалния манастир или да копнеш отрязъка от Гугъл Ърта поне, че нещо не знам там такъв и ще се радвам ако има наистина, да си опресня знанията. Утре след плажа може да наминиме и ние Поздрави.
    Мисля че за това става на въпрос.
    http://maps.google.com/maps?q=43.095...5,0.00817&z=18
    Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

    Коментар


    • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

      Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
      нещо за утре
      За утре сме приготвили 3кг.пържоли в гората на с.Орешак. Приятно за забаление ви желая, нашата групичка ще пъшка от удоволствие.

      Коментар


      • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

        Първоначално публикуван от pikachu Преглед на мнение
        За утре сме приготвили 3кг.пържоли в гората на с.Орешак. Приятно за забаление ви желая, нашата групичка ще пъшка от удоволствие.
        А коя е вашата групичка?
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

          Тарга, ако ще мърдате някъде звънни ми. Имам собствен превоз.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            А коя е вашата групичка?
            Герман ,Светльо,Благой, Аз и още хора които не познавам. Мястото е същото на което бяхме предния път до чешмата. Ще идват и понитата на Албена. Ако идваш може да вземеш и малкото ,ще има деца.

            Коментар


            • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

              Пълна дезорганизация.... Тази седмица я пишем бегала...Язък за барута

              Коментар


              • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                Добро утро!
                И на мен ми се налага да поработя понякога (снощи), надявам се да не се включвам твърде късно...

                Първоначално публикуван от batije Преглед на мнение
                Мисля че за това става на въпрос.
                http://maps.google.com/maps?q=43.095...5,0.00817&z=18
                Да , точно това е мястото... Благодаря за линка!

                Във Археологическият музей във Варна има няколко находки от пра-исторически времена - от пещера в близост до село Аврен (преди месец ходих в музея) , а това са единствените скални масиви... и със Вода в близост... Тъжната история на нашето съвремие е че иманярите си копат където си искат , а площта над скалите изглежда като заравнена със Фадрома - като за - луксозни къщи с прекрасна панорама.. Нищо, че на заравненото се виждат по 20-30 см с дебелина 3-4 см парчета от Питуси - големи глинени съдове за съхранение на жито, вода и храни...както и стотици парчета керамика , а лозенцата под скалите имат повече печена и формована глина отколкото пръст и пясък в почвата си... Община Аврен и село Аврен ... примамливи места за покупки на имоти в добре устроено селище в близост до Варна .... Да ама не .. проекта е добър , но не работи. Няма живот в селото, няма условия за туризъм - има прекрасни стари каменни къщи, има фолклорна група ... но основният акцент е на имотите ... на продажбата на имоти ... А новите жители англичани, Уелсец и др -чужденци си имат график за посещение на Пъбовете заедно с транспорт до дома, после и с поддръжка на връщане също ... и така .

                Ходила съм до парк - село Венелин и ми се стори твърде култивирано там. А ми се иска да видя малко скали и зелено , което си е поникнало само...
                На връщане може да минем по пътя Бялата Вода - Разклонение между здравец и Аврен в посока - Южният път покрай Варненско езеро , и да посетим Петрича кале до Разделна(по доста изровен път) и Скалният отвес "Бобата" - за където съм чувала че имало останки от метални халки - за които са вързвали корабите - навремето. Което колкото и фантастично да звучи - се препокрива с намираните от мен "мидички" във кварцовите пясъци на Авренското плато - с размер около една педя (от моите) - на това което е останало от тях и дебелина - 2 - 3 см. И после да се повозим на Ферибот - ако се е наканил да заработи - защото все по често се случва да е в ремонт. Ако не работи - на изток към Аспарухово и по добре познатия мост към Варна ..
                Последно редактирано от iai-bg; 27-09-09, 06:43.
                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                Коментар


                • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                  Ако е имало разходка как е минала айде подразнете ни малко интересни участъци,лебедки ,барбекюта,снимков материял
                  [FONT=Comic Sans MS]
                  [/FONT]

                  Коментар


                  • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                    Карах в района на Долище. Като в морската градина е. Народ, мотори, АТВ-та. Скука. Няма кал. Някой ми е направил на мястото "тодорова чешма", ...ами браво!
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                      Разходихме се добре, вдигнахме доста пушилка, при нас имаше кал, както и преминаване през терасирани бивши лозенца, търсене на две изненадващи пещери посредством преминаване през рекичка, не се наложиха лебедки противно на всякаква логика... Повозих се на джип с къса база ... а дупЕто ме боли все едно че съм яздила 2 часа буен каруцарски кон на тръс... Видяхме нещо като червена манатарка (гъба)... Дозабихме част от "побитите камъни" на Юг от Езерото че много стърчаха близо до, и на пътя Возихме се и на Ферибота .. обикаляхме из горичките над Белослав, огледахме се във Вълшебният извор преминавайки покрай гладиаторската арена от римско време из Дивната Девня ... http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...C4%E5%E2%ED%FF
                      Обходихме двора на Музея на мозайките и новите разкопки близо до него (но първо си взехме хладен душ заедно с колите - кални на музей не може! ... може би прекалихме малко .. но се завърнахме уморени и щастливи ...Благодаря за приятната компания на nisanterano , batije и владетеля на късата база, който се оказа че не е член на форума, както и на всички усмихнати хора , съставляващи екипажите на автомобилите... Не пропуснахме частта с печените мръвки и детската глъч ... и всичко това е истина !
                      Лека нощ! Снимките - после...
                      Последно редактирано от iai-bg; 27-09-09, 20:59.
                      Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                      Коментар


                      • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                        Началото бе добро, малко кал и много мръвка
                        http://www.youtube.com/watch?v=U9TQdn30udE

                        Посетихме и 2 "пещери"
                        http://www.youtube.com/watch?v=F4G5ZYxJTAA

                        И после почна едно драсканеее на лаковото покритие на материалната част
                        http://www.youtube.com/watch?v=omYO2MwvTkw

                        Добре че колегите ми казаха каде е правилната автомивка(за миене и пастиране).
                        Трака на разходката ще го пусна утре.
                        Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                        Коментар


                        • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                          Ето и обещаните снимки:
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от iai-bg; 28-09-09, 16:29.
                          Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                          Коментар


                          • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                            Тези ги качих .. но не се показаха преди малко...
                            Прикачени файлове
                            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                            Коментар


                            • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                              Ето и трака от последната разходка.
                              Прикачени файлове
                              Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                              Коментар


                              • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Да бе! Ще те вземат, та да те дърпат цял ден ...
                                Чава , заради теб не ме вземаха ( ) .
                                Хубава разходка се е получила. Мария, как се казват онези гъби ?
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X