Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Ааааааа, ясно. Не съм те разбрал явно.
    То вярно че беше леко ама това беше и замисъла. С 10 автомобила, с различна подготовка толкова. Някой се изкефиха други не, ама какво да правим. Как да накарам човек който няма дори и лебедка да изкачи кален склон със страничен наклон. Не сме на състезание, водим се от по-неподготвените.
    За мен бе приятна разтуха от ежедневието надявам се и за останалите.
    За по-екстремно може да възродим темата: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=14797
    banjo и на мен ми хареса.... Запознахме се , хапнахме,снимки, смях всичко беше супер... Ако искате може да минен през блатото на село Въглен... Там има интерсни локви , а и нали ние имаме лебедки и ще помагаме...
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правим, а с моментите, които спират дъха ни. 0894704777

    Коментар


    • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

      Че какво му е на леките разходки... То една лека винаги можеш да си я направиж тежка. А точно сега по периода на топене на снега където и да отидеш очаквай неочакваното. Аз през толкова много киша не бях карал. Моето терано беше адски неконролируемо. Сякаш, че не съм го карал въобще. Явно е вярно, че човек се учи... Тая неделя съм пас колкото и да не ми се иска.
      Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

      Коментар


      • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

        Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
        Че какво му е на леките разходки... То една лека винаги можеш да си я направиж тежка. А точно сега по периода на топене на снега където и да отидеш очаквай неочакваното. Аз през толкова много киша не бях карал. Моето терано беше адски неконролируемо. Сякаш, че не съм го карал въобще. Явно е вярно, че човек се учи... Тая неделя съм пас колкото и да не ми се иска.
        Ти оправи ли стъклото ??? И защо си пас ?
        Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правим, а с моментите, които спират дъха ни. 0894704777

        Коментар


        • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

          Не съм стигнал до стъклото още. Ще имам малко работа тия дни.
          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

          Коментар


          • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

            И мен не ме бройте в неделя, трябва да оправим Патрол-ката на Гошето,стига толкова е мързелувал по разходките.

            Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
            Не съм стигнал до стъклото още. Ще имам малко работа тия дни.
            Дамяне, ти поне намери ли стъкло ?
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              И мен не ме бройте в неделя, трябва да оправим Патрол-ката на Гошето,стига толкова е мързелувал по разходките.
              A, то Жорето сега му се е паднало да се вози в джипка. Че тия кекави Патроли, прясно боядисани, плашат бордюрите на тротоара пред кафенето.

              Не за друго, ама много ме дразни да /зло/употребява, а аз да не мога, щото все пак карам, мамка му!!! Крайно време е да се връща зад волана.
              Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

              www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

              Коментар


              • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                И мен не ме бройте в неделя, трябва да оправим Патрол-ката на Гошето,стига толкова е мързелувал по разходките.


                Дамяне, ти поне намери ли стъкло ?
                А стъкла бол ама не ми е приоритет сега затова не съм го сменил(а и чаках да видя дали няма да караме заедно тая неделя...). Идната седмица, ще свърша и тая работа.
                Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                Коментар


                • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                  Първоначално публикуван от Веселин Русев - Vesur Преглед на мнение
                  A, то Жорето сега му се е паднало да се вози в джипка. Че тия кекави Патроли, прясно боядисани, плашат бордюрите на тротоара пред кафенето.

                  Не за друго, ама много ме дразни да /зло/употребява, а аз да не мога, щото все пак карам, мамка му!!! Крайно време е да се връща зад волана.
                  На мен взе да ми харесва да съм куфар,щото мога да си фиркам колкото си искам,а не да се лигавя с безалкохолна бира.
                  Затова и откакто Патрола е в бокса,всички разходки ги организирам с барбекю и пиячка,обаче ме разкриха вече
                  На Патрола му предстои разработка на двигателя и затова няма да влезе веднага в боя.Може да го виждате пред кафенетата да помага на Витарите-кафеджийки да качат някой по-висок бордюр.
                  П.П. а за евентуална разходка утре ако има организация ще напиша по-късно през деня.....
                  NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                  ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                  Коментар


                  • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                    GEORGI Y60 защо точно ВИТАРКИ ??? Колкото до разходката аз сем ЗА....
                    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правим, а с моментите, които спират дъха ни. 0894704777

                    Коментар


                    • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                      Понеже виждам че, никой не е писал , аз да питам : Има ли желаещи утре да караме ???? Ако има да казват и да правим организация утре за към 9:00 на Пикадили център и от там ще се разберем на къде...
                      Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правим, а с моментите, които спират дъха ни. 0894704777

                      Коментар


                      • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                        Никой ли не му се кара утре?
                        Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правим, а с моментите, които спират дъха ни. 0894704777

                        Коментар


                        • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                          Първоначално публикуван от niksanvn Преглед на мнение
                          Е , след като толкова настояваш ... взимай когато се видим ще ти дам паричките
                          Колега чашата ти е е мен вече...
                          Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правим, а с моментите, които спират дъха ни. 0894704777

                          Коментар


                          • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                            Първоначално публикуван от 3301G Преглед на мнение
                            Колега чашата ти е е мен вече...
                            Ако знаеш с какъв ентусиазъм ми сподели, че ще му взимаш чаша...
                            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                            Коментар


                            • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                              Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                              www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                              Коментар


                              • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                                Оооооо Русев както винаги добри кадри.Ама много асфалт.
                                Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                                АСК Ален Мак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X