Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

    Заповядай на една разходка с нас за да видиш колко подготвени джипа има .Както казаха колегите по-рано , досега джип не е оставал в гората да спи ( то като гледам моя ще е първия ,че май доста досаден станах с това мойто затъване ).За сведение клиренса на дифовете ми е 17 см. ,ама и два да е пак ще се навирам из пущинаците.

    ПП: Темата си е за неподготвени,прежалени джипки ... за непрежалените има друга с едни продължителни BBQ-та ... за подготвените не мога да ти кажа къде карат - повечето време май седят пред кафетата и кръчмите ( не колекционирам мнения )

    ППП: Ако ще се организира нещо за неделя казвайте отсега ,че имам 4 кълни гуми и 3 джнти за тях
    и компект за мъгла
    >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
    Защото така ми харесва...
    Телефон: НЯМАМ
    Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

    Коментар


    • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

      Като пиша,че съм с Каймани и имам лебедка,не означава че джипката ми е суперподготвена.Просто ще ми е интересно да покарам с единомисленици по местата от снимките в темата,а някои от тях са наистина интересни.Пък и нямаме време за тренировки,тъй че ще ги съчетаем с разходка.

      Коментар


      • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

        Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
        Заповядай на една разходка с нас за да видиш колко подготвени джипа има .Както казаха колегите по-рано , досега джип не е оставал в гората да спи ( то като гледам моя ще е първия ,че май доста досаден станах с това мойто затъване ).За сведение клиренса на дифовете ми е 17 см. ,ама и два да е пак ще се навирам из пущинаците.

        ПП: Темата си е за неподготвени,прежалени джипки ... за непрежалените има друга с едни продължителни BBQ-та ... за подготвените не мога да ти кажа къде карат - повечето време май седят пред кафетата и кръчмите ( не колекционирам мнения )

        ППП: Ако ще се организира нещо за неделя казвайте отсега ,че имам 4 кълни гуми и 3 джнти за тях
        и компект за мъгла
        Разгледай темата от начало и ще видиш,че на всяка разходка има скара,бира,вино и ракия.
        Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
        АСК Ален Мак

        Коментар


        • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

          Няма нищо лошо да се спре накрая са час-два на някоя полянка ,но последните 6 месеца се кара на сандвичи,трънки и боровинки ,което си има и своите положителни страни ( от към тегло и емоции )
          >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
          Защото така ми харесва...
          Телефон: НЯМАМ
          Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

          Коментар


          • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

            Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
            Няма нищо лошо да се спре накрая са час-два на някоя полянка ,но последните 6 месеца се кара на сандвичи,трънки и боровинки ,което си има и своите положителни страни ( от към тегло и емоции )
            За това се събират 4-5 джипки.
            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
            АСК Ален Мак

            Коментар


            • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

              Бройката е малка з BBQ, но си е нормална за офроуд разходка ( заключенията от тази статистика оставям на четящите ,че туку виж след малко са ме налетяли като лешояди мърша )
              >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
              Защото така ми харесва...
              Телефон: НЯМАМ
              Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

              Коментар


              • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                Първоначално публикуван от capesize Преглед на мнение
                "Злой" да се счита за почетен гост.
                ПС. Жена ми, не съм канил толкова пъти на разходка.

                Е добър вечер..... Току що се прибрах от почти двуседмичен престой в София..... Благодаря за титлата.

                Май накрая наистина ще се наложи да излеземе ззаедно. Нека да видиме какво ще се случи покрай Коледа, че може и да сколасам, таман да направиме Гуоемото Варненско Затваряне на сезона..... Или по-скоро испращане на Старата Годино....
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                  Да очакваме .и нещо за неде.я.

                  Коментар


                  • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                    Аз съм с разбити тампони на задния мост,така че съм пас.Ники нещо л-то ти куца.
                    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                    АСК Ален Мак

                    Коментар


                    • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                      И няма желаещи да направим закриване на сезона!?!

                      Коментар


                      • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                        То е откриване бре... Сезона сега започва.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                          Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
                          И няма желаещи да направим закриване на сезона!?!
                          Младежа с калния обектив може и да се включи ама явно ще пише чак утре след обяд... (май днес ще празнуват...)
                          Аз в неделя след обяд може и да се освободя и мога да се включа( поне за скарата ))
                          Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                          Коментар


                          • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                            Кейп?
                            Аз съм навит.
                            Петьо сложи ли лебедка?
                            Ай утре ще се прослушаме по телефоните, сутринта, нейде след 11 .
                            Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                            www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                            Коментар


                            • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                              И да не ме забравите,ей!П.П.Абе 11 часа не е ли малко късно...
                              Последно редактирано от Николай Кесов; 10-12-11, 17:09. Причина: въпросче

                              Коментар


                              • От: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                                Ако някой има джип но е зает и не може да дойде,моля да ми го даде защото аз пък съм свободен но моя го потроших и нямам с какво да отида на разходка. Обещавам да го пазя като собствения си джип и да го върна след разходката ,поне по голямата част от него.
                                http://vbox7.com/play:398e8b82

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X