Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

    Нормално да е гръмнал..... аок все пак имаш интерес към бензиновата версия...
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

    Коментар


    • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

      Темата нещо зацикли някои да дава предложения за другата седмица (пак нещо нагоре към трите воденици или......)вече сме сряда и уикенда наближава разбрах че предния път е било ,,интересно" за някои колеги ...........
      [FONT=Comic Sans MS]
      [/FONT]

      Коментар


      • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

        Някой случайно да има предложения за Неделя или тази седмица ще почиваме.Може да си направим лека разходка със скара-бира(винце),пържолки и както му е реда...
        ЛУД УМОРА НЯМА
        0897865200

        Коментар


        • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

          Мдаа и аз съм за пържолите хаха.... щом е за иедене и пиение..... хаха идеята е яка...
          Land Rover Defender 110SW 300tdi

          Коментар


          • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

            ОК. Симо, да се чуем 0897865200 и за всички желаещи
            ЛУД УМОРА НЯМА
            0897865200

            Коментар


            • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

              В събота на 31.01 има "SUZUKI Среща" в Ст. Загора. Пламен Митев се стяга за там, аз още възстановявам щети... така че двете самурайчета ще отсъстват. Ама ако съм залепил радиатора... т.е. АКО не ме домързи да го сваля, занеса на "майстори" и после да го монтирам може и да дойда. Че тая водоноска си е мъка за каране. С едното око гледам пътя, с другото стрелката за температурата.... ша хвана КРИВОГЛЕДСТВО

              Иначе за тази седмица мислим да отидем по бързичко до "меча поляна" и който иска да пали огъня за пържолите, а другите отиваме да търсим "Кирякова пещера". Тя е там някъде , но не се знае има ли ПЪТ до там или трябва да си намерим такъв.
              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
              http://www.cardomain.com/ride/2562837

              Коментар


              • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                Първоначално публикуван от dido-diskoto Преглед на мнение
                Някой случайно да има предложения за Неделя или тази седмица ще почиваме.Може да си направим лека разходка със скара-бира(винце),пържолки и както му е реда...
                Много добро предложение + 1
                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                WJ 4.7

                Коментар


                • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                  А някой друг от Варна няма ли да идва във Стара Загора?

                  Коментар


                  • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                    Ако е лека разходка, бих дошъл и аз
                    Нямам подготовка за нещо по-... като гледам прогнозите, в събота може да повали. но в неделя не..
                    Николай
                    VITARA 1.6, 93 къса кабр
                    КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

                    Коментар


                    • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                      Първоначално публикуван от vuk varna Преглед на мнение
                      Ако е лека разходка, бих дошъл и аз
                      Нямам подготовка за нещо по-... като гледам прогнозите, в събота може да повали. но в неделя не..
                      То ако вали цяла събота, неделя е все едно дали вали или не. Пак ще е кално, а някой нямат гуми. Особено гнусно става на странични наклони.
                      Питай dido-diskoto за страничните наклони.
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                        Каскадьор излекувай самурая ,че накрая ще си направи харакири и ще трябва да му търсиш донори и в неделя да ни водиш на меча поляна.Дидо все се хвали за предната разходка него ще го оставим да запали огъня да хапнем,да пиинем,някои нещо да излъже пък после като ни дойде силата ще проверим 2-3 трасета.Давайте час и място за среща ако ви харесва идеята...............
                        [FONT=Comic Sans MS]
                        [/FONT]

                        Коментар


                        • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                          Първоначално публикуван от tsonko Преглед на мнение
                          Каскадьор излекувай самурая ,че накрая ще си направи харакири и ще трябва да му търсиш донори ....
                          Трябва ми ДОНОР за радиатор. Имам 2 и двата текът. И двата са лепени по 1 милион пъти. Иначе когато има вода не загрява, независимо колко го тормозя.
                          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                          http://www.cardomain.com/ride/2562837

                          Коментар


                          • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                            А през колко време наливаш вода(спомена и думата водоноска),а за харакири имах предвид да не опечеш мотора,ако нямаш проблем давай нататък така или иначе трябва да правим планче за уикенда нали.
                            [FONT=Comic Sans MS]
                            [/FONT]

                            Коментар


                            • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                              Само да хапна и ще напиша туй - онуй.Сегичка и идвам.Странични наклони-дрън-дрън
                              ЛУД УМОРА НЯМА
                              0897865200

                              Коментар


                              • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                                Колеги аз съм готов за Неделя но незнам маршрути така че каквото и да предложите аз съм "ЗА" предлагам Неделя в 09,30часа да се съберем на OMV в Чайка и тогава да решим, а ако дотогава някой има нещо в предвид моля кажете в противен случай в 09,30 на уговореното место. И всеки да носи нещо "ЦЪР-ПЪР" аз съм с винцето а Цонко с дивечовите деликатеси (ако е имал от какво да ги направи)
                                ЛУД УМОРА НЯМА
                                0897865200

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X