Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

    Баш тази седмица Бисер (синьо ПАДЖЕРО) няма да кара с нас.
    А той е професионален алпинист и любител спелеолог, ама няма да е във Варна. Жалко...има доста оборубване.
    Ако има и други алинисти, да вземат по някое въже, седалка, фенер и .... каквото трябва.
    Прикачени файлове
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

    Коментар


    • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

      Хм, може и аз да се присъединя, че имам едни весели спомени от Кравешкото блато!
      Прикачени файлове
      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

      Коментар


      • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

        Уважаеми колеги, на няколко места във форума става достатъчно ясно, че в Батовската гоеа - Държавен ловен район Батово - организирането на офроуд мероприятия не е много желателно, а ако няма друг начин - необходимо е съгласуване със стопаните на гората - ДЛС Балчик, защото:
        - това е мястото за размножаване на основните ловни видове (благороден елен, лопатар, свиня...) и особено в този период дивеча се нуждае от спокойствие.
        - не сте запознати с провежданите горскостопански мероприятия и има реална опасност да попаднете в сечище или да имате челна среща с Камаз....
        - ваши колеги с бракониерските си прояви са си постлали така...

        Миналата година на състезанието вече имаше инцидент... който се покри с мое участие, моля ви, нека не се повтаря....

        Ако държите да ходите в в Чифлика "Чукурово" - ОК, но от там ви препоръчвам междуселският път към с. Дебрене без много заигравки из гората (той е достатъчно разбит) .


        Ще ви помоля да се отнесете отговорно към този пост, нека не си пречим на работата/разходките.

        инж. Р. Радев
        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

        Коментар


        • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

          Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
          Уважаеми колеги, на няколко места във форума става достатъчно ясно, че в Батовската гоеа - Държавен ловен район Батово - организирането на офроуд мероприятия не е много желателно, а ако няма друг начин - необходимо е съгласуване със стопаните на гората - ДЛС Балчик, защото:
          - това е мястото за размножаване на основните ловни видове (благороден елен, лопатар, свиня...) и особено в този период дивеча се нуждае от спокойствие.
          - не сте запознати с провежданите горскостопански мероприятия и има реална опасност да попаднете в сечище или да имате челна среща с Камаз....
          - ваши колеги с бракониерските си прояви са си постлали така...

          Миналата година на състезанието вече имаше инцидент... който се покри с мое участие, моля ви, нека не се повтаря....

          Ако държите да ходите в в Чифлика "Чукурово" - ОК, но от там ви препоръчвам междуселският път към с. Дебрене без много заигравки из гората (той е достатъчно разбит) .


          Ще ви помоля да се отнесете отговорно към този пост, нека не си пречим на работата/разходките.

          инж. Р. Радев
          До Чукурово със сигурност няма да може да стигнем и най-вероятно пътуването ще е само до с.Долище. Ще се съобразим с природата и нейните обитатели.
          Относно бракониерите и дървосекачите (Немисля че такива хора могат да се нарекат мои колеги и приятели) според мен организации като "Горско стопанство" и "Полицията" сами са си е виновни като издават разрешителни за оръжия и сеч на дървета.
          Незнам дали сте виждали на какво прилича гората около Долище,Л.Каравелово и между Кичево -Осеново, гора не е останало. За животните в резервата незнам как стои въпроса но около описаните села със сигурност са застрашени.
          От нашата разходка със сигурност няма да пострадат горски обитатели. Ние няма да правим състезание а разходка сред природата.

          Поздрави:
          Последно редактирано от banjo; 23-01-09, 15:00.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

            Предполагам ,че за тази пещера става въпрос(ограденото с червено)Поне на посочените от banjo координати няма други пещери.Ако наистина е дълга само 42 м. , то тя всъщност ще да е само една кална дупка....

            Между другото, по въпроса повдигнат от колегата gadeff, мисля , че именно присъствието в гората на организирани и ДИСЦИПЛИНИРАНИ туристи (като нас) , коити не рушат и не замърсяват природата би било пречка за бракониерите- ловци и дървосекачи....

            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

              Благодаря за отношението.
              Не искам да бъда криво разбран, но един такъв несъгласуван излет за мене означава, че ще звънне мобилният "Гората е пълна с Джипове!!!", аз ще зарежа всичко и ще се дигна от майната си, като пътьом ще вдигна още 5-6 човека...
              Животните в момента са бременни и им трябва спокойствие и въпреки всички упреци - някои се стараем да им го осигурим..
              Относно сечите - разисквали сме го тук:
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=33288&page=3
              Относно опазването и стопанисването на горите - тук:
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=35517,
              като всичко започна от тук:
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=28865


              Поздрави
              Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

              Коментар


              • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                Последно какво решаваме? В колко икъде ще се съберем? Предложението на Каскадьора не е лошо, също може да направин сбирката и на ОМV чайка преди баира за Виница. Ако оспреем да се организираме за девет ще се получи чудесно.

                ПП. Да няправим и едно преброяване пак за да видиме кой ще идва.(нека всеки следващ да добавя името си към списъка)


                1. Plamen Mitev
                2.

                Коментар


                • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                  [quote=Plamen Mitev;607385]

                  ПП. Да няправим и едно преброяване пак за да видиме кой ще идва.(нека всеки следващ да добавя името си към списъка)


                  1. Plamen Mitev
                  2.
                  nisanterano

                  Коментар


                  • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                    Първо да изкажа задоволство от изминалия уикенд и надявам се да дойда и сега в неделя ама имам цяла къща с болни "животинки" и немога да обещая така че ако до 9,30часа не съм там Ви желая нмого кал и яко изкарване.
                    ЛУД УМОРА НЯМА
                    0897865200

                    Коментар


                    • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                      Само да кажа че НИЕ НАТРАПНИЦИТЕ сме най-малката грижа за животинките там ама............. който е в хабера на лова ще ме разбере ................както и да е ................."ДОЛУ БРАКОНИЕРИТЕ"..........
                      ЛУД УМОРА НЯМА
                      0897865200

                      Коментар


                      • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                        Радо нямаи притеснения колегите са свестни познавам пове4ето от тях особенно отворилия темата и мисля 4е ще те разберат правилно
                        [FONT=Comic Sans MS]
                        [/FONT]

                        Коментар


                        • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                          Първоначално публикуван от Plamen Mitev Преглед на мнение
                          ПП. Да няправим и едно преброяване пак за да видиме кой ще идва.(нека всеки следващ да добавя името си към списъка)

                          1. Plamen Mitev
                          2. nisanterano
                          3. musovir - 99%


                          П.П. Надявам се утре да излекувам джипа от "Шими", както и себе си от възпален синузит или зъб. Така че за 100% ще подтвърдя утре вечер.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                            Здравейте,вчера сложих Kumho 31" KL71(на Plamen Atanasow) и сега опират малко в ресорите,днес ще ходя даго вдигна и ако успея мога да дойда и аз утре.И още един малък проблем в 10:00 h ходя на подпис,ако тръгвате към 10:30 h мога дасе включа,това е номера ми за връска 0878541504.Ако тръгвате по рано от 10:00 h неме чакайте.

                            Коментар


                            • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                              На групата от Аксаково им идва малко рано за 9:30, а както забелязвам и на други участници. Да си остане стещата в 10 с изчакване до 10:30.
                              Неделя е, понякога съботните вечери са тежки, за това да се наспим и да излезем бодро-бодро в 10:00.
                              До утре!
                              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                              http://www.cardomain.com/ride/2562837

                              Коментар


                              • До: Организиране на OFF ROAD разходка около Варна

                                1. Plamen Mitev
                                2. nisanterano
                                3. musovir - 99%

                                4. Todor Lambev 100% в 10:00 ще съм на позиция

                                П.П. последно на ОМВ или на Бурлекс ?
                                Тодор Ламбев - 0886 757285 Варна/София
                                Nissan Terrano II `98г. 2.4i SWB

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X