Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Троян

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Разходки около Троян

    За мен не е проблем и да е прекалено хард.Добър маршрут е когато е съобразен и за по стоковите джипове ако има такива в разходката.Днес например карах по черно по една пътека на д троянските гробища и хард местата не бяха много ,та месните които си познават терените е хубаво да водят при разходка.Пак казвам че не ми харесват разходки в които влача някой като прикачно ремарке защото той не може да върви или разходка на която да карам 90 % само на заден мост,но важното е общия кеф така че аз бих се включил без значение от трудността на терена.Ако ми се стори скучно винаги мога да си намера някое страничн екстремче.Днес не можах да мина една дупка към един метър дълбока и утре се врущам за реванш само че на 0.5 вместо на 2.2 налегане в гумите.Ще има и видео.
    Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

    Коментар


    • #17
      От: Разходки около Троян

      Още малко и ще се включа и аз. Сега баща ми няма време, а и него не го кефят хард разходките.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #18
        От: Разходки около Троян



        Две заигравки без много газ.
        Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

        Коментар


        • #19
          От: Разходки около Троян

          много обичам този край. За пръв път карах 4 х4 от Острец до х.Тъжа 1998 г.Оттогава ми се прави нещо натам. То пътя станал вече много кофти за мен,но...Изкушавате ме!Ще следя срещите ви!Поздрав!
          Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

          Коментар


          • #20
            От: Разходки около Троян

            Балкана им е добър.Имах удоволствието зимата да ловувам в Орешак и във Вежен.Прекрасна природа и сплотени дружини.
            Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

            Коментар


            • #21
              От: Разходки около Троян

              здрзвейте утре правим едно преходче до връх Амбарицз.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X