Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да полудуваме край Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да полудуваме край Шумен

    Мдааа,ето какво не ви се случва като си седите вкъщи.
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: Да полудуваме край Шумен

      Ето за това говорим:

      Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
      Тук само Кольо успя да преплува
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Да полудуваме край Шумен

        Исках да прикача снимки, но нещо много сложно става тук Може би някой трябва да даде инструкции
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Да полудуваме край Шумен

          Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение


          Жалко че Тошко/Ека/се отказа иначе е пич дойде да ни изпрати до реката с тикото!
          По независещи от мен причини стана така.Както казват хората "може да е за хубаво"

          Мнение на Кольо
          НА Тошко му се идваше, знам, че го сърбят ръцете, но е възпрептстван. Няма проблеми, друг път...
          Прав си Коле, идваше ми се но така се стекоха нещата, някой път не е кавото искаш а каквото дойде.
          Другия път ще видим възможностите на моето бусче.
          Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

          Коментар


          • От: Да полудуваме край Шумен

            Първоначално публикуван от eka Преглед на мнение
            По независещи от мен причини стана така.Както казват хората "може да е за хубаво"

            Прав си Коле, идваше ми се но така се стекоха нещата, някой път не е кавото искаш а каквото дойде.
            Другия път ще видим възможностите на моето бусче.
            винаги си добре дошъл в отбора!и не се съмнявам че бусчето ще се справи!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: Да полудуваме край Шумен

              Май няма недоволни участници-но не знам за автомивките ) И аз ще пусна малко клипчета от разходката:http://www.youtube.com/watch?v=OtrY_dCAQUk
              Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D

              Коментар


              • От: Да полудуваме край Шумен

                Очаквам снимки и от принудителната почивка-докато съхнеше залепената свещ на Тойотата?
                Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D

                Коментар


                • От: Да полудуваме край Шумен

                  Ето така се поправя в полеви условия изхвърчала от резбата си свещ На Тойота:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0121 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:99.0 КБ
ID:5245154
                  Мазане с поксипол на резбата, и завиване на място. Добре, че Данчо носеше от това лепило...
                  Естествено лепилото трябва да съхне известно време, и решихме да си направим огънче и да съвместим две в едно-съхнене на лепило и обяд. За целта си запалихме огънче:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0122 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:99.7 КБ
ID:5245153
                  Имаше доста месца за скарата, накрая нищо не остана...
                  Но това е благодарение на чудното вино на Станислав, отдавна не бях пил толкова добро домашно вино. За разлика от моето... Вече е почти оцет...
                  Стаско-за следващата разходка пак да донесеш.
                  Горкия-за да напълни от виното за разходката излял една бутилка кола в мивката-нямал празен съд... Това се казва да уважиш колегите си...

                  А ето го и човека с виното:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PD1160020 (2) (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:75.0 КБ
ID:5245152

                  Тук се обажда да пита за правилния път. Накрая решихме да з@ебем пътната книга и да караме по инстинкт.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Да полудуваме край Шумен

                    Първоначално публикуван от stasco Преглед на мнение
                    Очаквам снимки и от принудителната почивка-докато съхнеше залепената свещ на Тойотата?
                    Ще ги имаш от мен и доста други само да помисля как да ги постна че са много, а не ми се иска да решавам аз коя да кача и коя не, за да може кой каквото си хареса да си свали!
                    Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                    0899 00 2221 Николай Динков
                    skype: kokonp

                    Коментар


                    • От: Да полудуваме край Шумен

                      Номера с поксипола и липсата на спирачна течност при мен/Добре че моя спасител Кольо си носеше една тубичка че бая дървета отнесох без спирачки в гората/ ме накара да се замисля какво трябва да има човек в джипа за такива разходки!

                      Коле купих ти спирачна течност когато имаш време звънкай!Надявам се че не ти е сложен и скъп ремонта на вътрешното каре/разбрах че сега пък то е дало фира/
                      Я го прави на цял мост витаралясника че поне няма да се чупи толкова!

                      И все пак разходката си я биваше...особенно финала!
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: Да полудуваме край Шумен

                        Абе з@еби я тази течност. Утре пък ти ще ми дадеш я антифриз, я масло...
                        За целия мост започнах да се замислям, но съм на няколко акъла. Бюджета е малък(а още и го няма...) и се колебая между нова витара(англичанка), капитален ремонт на сегашната(включващ може би и цял мост) или ново бъги, този път 4х4. Ако го направя-ще ви покажа що е то проходимост...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Да полудуваме край Шумен

                          Това с бъгито дето го обсъждахме си е голям филм!Имам приятели по моргите ще съдействам за части ...ама бюджета!Иначе идеята е много добра!Да правиш ремонт на витарката по добре недей..тя отдавна става само за донор!Една англичанка е най добрия избор а и части ще имаш...можеш да и обърнеш и дирекцията,но отпред на цял мост иначе пак приключения особенно с твойто нежно натискане на газта!!!
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • От: Да полудуваме край Шумен

                            Ами да се включа и аз - с две ръце за англичанките. Още помня един приятел който ми казваше преди година време като си търсих джипка че в гората няма леви и десни дървета, така че английските варинати са добър избор.
                            По моята вече имам 2 основни възела от английски Витари - преден диф и ДВГ, като и от двете съм много доволен.
                            Радвам се много и за темата която сте оформили, особенно за активността на Светльо. Дано да му повлияе положително и върху чувството за хумор което упражняват Витараджиите. А пък и дано и аз скоро да успея да се включа в някоя къде по лека къде по хард разходка че от 1400км насам се съм се чупил
                            Последно редактирано от gen4; 18-01-11, 21:49. Причина: правопис
                            TG

                            Коментар


                            • От: Да полудуваме край Шумен

                              Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
                              особенно за активността на Светльо. Дано да му повлияе положително и върху чувството за хумор което упражняват Витараджиите. А пък и дано и аз скоро да успея да се включа в някоя къде по лека къде по хард разходка че от 1400км насам се съм се чупил
                              Той Светльо заплаши, че ще мушка с нож ако продължа да се бъзикам с него, и аз затова си мълча А не виждам някъде да съм излъгал

                              Цецо, ти засега си гледай семейството, ще дойде и времето да се трошиш. А ако не се чупи пущината-само ми я дай в ръчичките
                              Оборотомера няма толкова деления
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Да полудуваме край Шумен

                                Благодаря Коле за добрата оценка-на следващата разходка ще напълня повече винце,та да не се налага да изхвърляме празни бутилки!Нали сме и природолюбители все пак!А и снимката си я уцелил точно преди да се метнем в блатото.......но другия път ако е сухо можем да минем трасето след Драгоево.
                                Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X