Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да полудуваме край Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да полудуваме край Шумен

    Аз ще дойда, няма да се учи и тая седмица и искам и карта.

    Коментар


    • От: Да полудуваме край Шумен

      Как така ще зарежеш ученето.Имаш цяла събота .Ей,от снощи се хванах,та до преди малко успях да направя 4 копия на картата.Изчанчих се с тия малки смачкани листчета,снощи и мастилото ми свърши...Повече няма да имам време да копирам.Днес запалиха Патрула,та сигурно и той ще дойде.Остават 2 свободни карти.То сме 5 джипа,така че трябва да се оправим с 4 карти.Днес подкарах и трипа,така че ще си имаме интересно занимание-докато ни писне и се забием някъде
      Последно редактирано от Младен Стоянов; 31-03-11, 20:59.
      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • От: Да полудуваме край Шумен

        Който няма книжка ще кара след някой от първите и така!Няма да оставим никой да се загуби!Нали на барбекюто трябва да сме заедно!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • От: Да полудуваме край Шумен

          На мен не ми проблем и да карам след някой по-бавен.

          Коментар


          • От: Да полудуваме край Шумен

            Първоначално публикуван от divaka89 Преглед на мнение
            На мен не ми проблем и да карам след някой по-бавен.
            Ами да те връзвам отзад зад Патрола и да те разхождам
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: Да полудуваме край Шумен

              И аз съм с вас само кажете къде и колко часа ще се събираме

              Коментар


              • От: Да полудуваме край Шумен

                1.....
                2.....
                3.....
                До тук добре ,а други желаещи да се поокалят на трасето от Шумен 2010г.....???
                Ще стане добра разходка!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: Да полудуваме край Шумен

                  да идвам ли да ви покажа как стават нещата?

                  Коментар


                  • От: Да полудуваме край Шумен

                    За всички желаещи да се присъединят към групата са добре дошли!
                    Карането ще е по първата част от "екстремното" трасе на Шумен 2010-по пътна книга-74км.
                    Тръгването е на 3/04/2011 Неделя в 9ч. от Била град Шумен.Колегата gemax днес тества,а в Неделя ще демонстрира възможностите на модифицирания Патрул.до момента сме това:
                    1.Гробаря-Нисан Патрул-Шумен
                    2.Йордан Йорданов-Ланд Ровър Дискавъри-Шумен
                    3.stoianovm-Ланд Ровър Дифендър-Разград
                    4.gemax-Нисан Патрул Концепт -Разград
                    5.divaka89
                    6.dakata_75
                    7.lego
                    Баси,стана като състезание.Ха да видим кой ще види първи финала.Не знам колегите N 5,6,7 с какви машини са,ама то една Витара за цвят няма-до тука само расови машини.
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • От: Да полудуваме край Шумен

                      № 7 фаворит/победител/ Трипера е жесток!
                      № 6 какво му е возилото?
                      № 5 -да нося ли генератора и инструменти?

                      75км. С тази банда от 9 часа в неделя че до 9 в понеделник!!! Купона се очертава як!
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: Да полудуваме край Шумен

                        Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
                        Баси,стана като състезание:
                        Здравейте,Гледам че сте спретнали яка банда и сте големи мераклии.Искам да ви отправя една покана.
                        На 6 и 7май в рамките на традиционното варненско състезание ще се проведе и състезание от ранга на това в Шумен. Трофи"Албена-2011" е за хора които обичат спокойния и техничен офф-роуд.
                        Първия ден е с трасе около 100км и е със средна степен на трудност,има четери участъка с повишена степен на трудност които екипажите не са задължени да преминат но ако имат претенции за добро класиране е добре да бъдат преминати защото носят бонус време. Трасето е приятно за каране ,поне Аз се изкефих много докато особенно в по трудните места.
                        Втория ден е с трасе около 50км и е технично за минаване има 4-5 по екстремни участъка където ще е удобно за наблюдение от публиката.
                        Зе повече информация следете темите:
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...96#post1492396
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=116875
                        Ще се радвам да се видим и да си направим купона.
                        Последно редактирано от banjo; 01-04-11, 22:54.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: Да полудуваме край Шумен

                          Да, ама е за машини без газови уредби.
                          Надявам се Геро да се вразуми, и да ни пусне и нас-нефинансиалните да се пробваме.

                          Светльо, стига си навивал, че ще получа удар бе... Колко работа имам, а колко ми се идва...

                          И да ви напомня-на разходка сте, не се юрвайте да мерите време. Оттам до белята е много малко.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Да полудуваме край Шумен

                            [QUOTE=banjo;1493062]Здравейте,Гледам че сте спретнали яка банда и сте големи мераклии.Искам да ви отправя една покана.
                            На 6 и 7май в рамките на традиционното варненско състезание ще се проведе и състезание от ранга на това в Шумен. [QUOTE]
                            Ние за къде мислиш че тренираме !?Таргата много добър навигатор и за да имаме шанс поне да се доближим до него трябва да се научим да караме по пътна книга.
                            Коле споко.Майтапя се.Поне ние ще сме най-бавните,защото ще спираме на всяка точка и основната ни цел е ОРИЕНТИРАНЕ и улучване на всяка точка независимо от скоростта и времето.А то в Неделя със сигурност ще вали...и присъствието на Витари с газови уредби ще е чест за нас.Айде,стига си се пънал!
                            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                            Коментар


                            • От: Да полудуваме край Шумен

                              За утре и Владо с ферозата ще участва!
                              Други?
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • От: Да полудуваме край Шумен

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Да, ама е за машини без газови уредби.
                                Надявам се Геро да се вразуми, и да ни пусне и нас-нефинансиалните да се пробваме.

                                Светльо, стига си навивал, че ще получа удар бе... Колко работа имам, а колко ми се идва...

                                И да ви напомня-на разходка сте, не се юрвайте да мерите време. Оттам до белята е много малко.
                                Подготвяйте се спокойно за състезанието.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X