Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка край Кюстендил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Разходка край Кюстендил

    Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
    Колеги,а някой качвал ли се е от с.Църварица към с.Дренково /Благоевградско/?Аз лятото минавах с Форестъра и коловозите на места не позволяваха,но с малко дървета минах оттатък в Дренково.В Църварица гранична ме предупредиха че и 6х6 да съм няма да изляза,но аз това чаках ,техния джип едвам излизал
    Има няколко маршута. По единия може и с лека кола/ако нея жалиш/, но има и по-хард. Маршут М 1 минава през мах.Ново село и местн.Полените в момента режат гора там и състоянието на пътя се променя всекидневно. М 2 минава през мах.Копривен и мах.Шмакреовщи пътя е сравнително здрав. М 3 минава през местн.Дерзай и Полените - много е отнесено сам не минаваи ако нямаш лебедка. М 4 минава през резерват Габра по границата с Македония, местн. Дерзай и Полените - пътя е здрав, но има много клони. Ако решиш да минеш по някой маршут мога да ти дам повече информация. И една препоръка преди да тръгнеш обади се на граничната във с.Ваксево за да избегнеш неприятноси/по някога се случват/ тел. е 07914 2388 или в Благоевград, но не знам телефона.

    На М 4 ще пусна нова снимка.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #47
      От: Разходка край Кюстендил

      Ето маршут 4
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #48
        От: Разходка край Кюстендил

        Минавах по маршрута лятото,но питам сега как е?Гранична на влизане в селото ме спряха и ме упътиха да мина през селото и където свършва алсвалта да продължа нагоре,покрай една чешмичка,мисле че по малко дере на река ли се кара нагоре не съм сигурен,но там с лека кола е абсурд.На твойте карти за съжаление не мога да се ориентирам...Исках да видя къде на времето са се сибирали дедите ни,от Благоевградско,Кюстендилско и Македония.Ставали са голями събори в местността "черната скала".
        SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

        Коментар


        • #49
          От: Разходка край Кюстендил

          Според мен си минал по третия маршрут. Снимките са от Google Earth, ако имаш програмата координатите на мястото на събора при Черната скала са:42 02 39,56 22 48 04,77. Черната скала е малко в страни на македонска територия с координати:42 02 18,36 22 48 13,49. Ако те интересува нещо повече пиши, а ако ходиш по тоя край може и да се видим.

          Коментар


          • #50
            От: Разходка край Кюстендил

            То си е почти в Македония .Не е лошо като идея сега го гледах мястото на навигацията има си път ,на 50тина километра е от Кюстендил ,то и от Дупница и Благоевград не е по далече .Определено трябва да се обадиме на гранична да не ни помислят за контрабандисти . Имаче идея и за вр.Виден . Помислете до неделя има много време.
            Suzuki Vitara

            Коментар


            • #51
              От: Разходка край Кюстендил

              Първоначално публикуван от svetlin.kirilov1 Преглед на мнение
              То си е почти в Македония .Не е лошо като идея сега го гледах мястото на навигацията има си път ,на 50тина километра е от Кюстендил ,то и от Дупница и Благоевград не е по далече .Определено трябва да се обадиме на гранична да не ни помислят за контрабандисти . Имаче идея и за вр.Виден . Помислете до неделя има много време.
              Пътя до границата където се е състоял някога събора е третокласен републикански №622, трябва и винетка. Пролетта мина булдозер на пътното, но стана по-лошо и от преди.

              Коментар


              • #52
                От: Разходка край Кюстендил

                Там откъдето аз минах не може да се мине без подръчни средства,прекалено дълбоки коловози има и напречно и надлъжно,така че съмнявам се да е третокласна пътна мрежа ,освен да има друг път...Интересно защо гранична ме упъти точно по него!?!
                SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                Коментар


                • #53
                  От: Разходка край Кюстендил

                  Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
                  Там откъдето аз минах не може да се мине без подръчни средства,прекалено дълбоки коловози има и напречно и надлъжно,така че съмнявам се да е третокласна пътна мрежа ,освен да има друг път...Интересно защо гранична ме упъти точно по него!?!
                  Упътили са те по него защото не се минава близо до границата/колкото по-далече толкова по-добре за тях/. Републиканския път е до съборището по нагоре съм дал координатите, ти си минал доста далече от там. Ако решиш пак да ходиш може и заедно да обиколим, УАЗ-а по принцип ми стои в с.Четирци.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Разходка край Кюстендил

                    Колега cole6anski остава ли офертата за неделя ,айде давайте да праиме организация
                    Suzuki Vitara

                    Коментар


                    • #55
                      От: Разходка край Кюстендил

                      Хайде,има ли още желаещи за ЛЕКА разходка в неделя до вр.Виден и околностите

                      Коментар


                      • #56
                        От: Разходка край Кюстендил

                        ми хаиде де .... и мен броите ,ще имам и спътници ,ще бъде весело ,барбекюта и тн.
                        MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                        MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                        Коментар


                        • #57
                          От: Разходка край Кюстендил

                          И ние може да дойдеме ако не изникне некакъв проблем

                          Коментар


                          • #58
                            От: Разходка край Кюстендил

                            колкото повече толкова по добре ....
                            MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                            MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                            Коментар


                            • #59
                              От: Разходка край Кюстендил

                              Казвайте 10:00 пред Фантастико на капията в неделя или ?
                              Suzuki Vitara

                              Коментар


                              • #60
                                От: Разходка край Кюстендил

                                Първоначално публикуван от svetlin.kirilov1 Преглед на мнение
                                Казвайте 10:00 пред Фантастико на капията в неделя или ?
                                Айде 10,30 става ли.Май само ние тримата ще сме.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X