Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка край Кюстендил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка край Кюстендил

    Как мина мероприятието?

    Коментар


    • От: Разходка край Кюстендил

      Мероприятие нямаше ,нещо организацията куцаше ,засъжаление
      MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
      MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

      Коментар


      • От: Разходка край Кюстендил

        Мероприятие имаше,то започна още в събота,но колегата Колешански не отговаряше и двата дни на телефона!Организация имаше,повече от перфектна!
        Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

        Коментар


        • От: Разходка край Кюстендил

          Малко снимки

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23072011.jpg
Прегледи:1
Размер:215.9 КБ
ID:5291849Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23072011(002).jpg
Прегледи:1
Размер:224.7 КБ
ID:5291850Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23072011(001).jpg
Прегледи:1
Размер:224.2 КБ
ID:5291851Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23072011(003).jpg
Прегледи:1
Размер:91.7 КБ
ID:5291852

          това са учасниците:Вранглер 4.0.л. Сахара,ГАЗ69А,УАЗ469Б.Денят е събота а снимките са от месноста Бреза.Денят е неделя

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24072011073.jpg
Прегледи:1
Размер:148.6 КБ
ID:5291853Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24072011074.jpg
Прегледи:1
Размер:69.2 КБ
ID:5291854Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24072011077.jpg
Прегледи:1
Размер:117.6 КБ
ID:5291855Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24072011076.jpg
Прегледи:1
Размер:90.5 КБ
ID:5291856

          тук към нас се присъединиха още двама приятели с Нисан Навара и Форд Маверик.Прекарахме си чудесно тези два дни,който не дойде може само да съжалява.Има още снимки от една заигравка на връщане от връх Руен в една уж кална локва оказала се КЛАДЕНЕЦ
          Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

          Коментар


          • От: Разходка край Кюстендил

            Първоначално публикуван от off_roader Преглед на мнение
            Мероприятие имаше,то започна още в събота,но колегата Колешански не отговаряше и двата дни на телефона!Организация имаше,повече от перфектна!
            Здравейте.Мислех да не пиша,но щом е замесено и моето име да драсна някой ред.Та..организация бате не се прави така давай юруш,има хора които работят и с куп други ангажименти,и тези хора трябва да знаят много преди това за да си подредят плановете.Аз лично разбрах за това мероприятие едва в 20ч събота и то не от вас,а от съвсем друг човек незанимаващ се с тази"организация".Вие ми се обадихте в 21,30ч.Е аз как да се почуствам и какво да направя?Много ясно че няма да дойда.Сега разбирате ли защо не дойдох и не вдигах телефона?А и не за пръв път ходите и не се обаждате,е само когато трябва да ви издърпат от някаде.Не исках да пиша тези работи,че да ни разберат "организацията" и отношенията в Кюстендил но...РАЗОЧАРОВАН СЪМ.За мен тази постъпка потвърждава вашите думи"нашта,вашта група.Съжалявам много.

            Коментар


            • От: Разходка край Кюстендил

              Не искам и аз да пиша но се налага да дам адекватен отговор.За това,че Емка си ме спасявал много пъти,никога няма да го забравя и съм ти безкрайно благодарен!За това дали сте били подготвени с Краси за неделя,не зная,но останах с впечатление,че сте,именно Краси отправи покана за разходка с барбекю до Връх Руен.За утвърждаване на разходката се разбрахме да се чуем с теб!Знаем,че и двамата сте заети и работите в събота,за това ви званяхме вечерта да се разберем за неделя откъде ще минете и ние каде да дойдем за да се качим заедно!
              Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

              Коментар


              • От: Разходка край Кюстендил

                За това дали сме званяли да караме заедно,мисля,че сме!Но разбирам,че работите и не може да отлагате всичко за да карате,заради това може би излизаме по-рядко заедно!За дърпане НЕ ЖЕЛАЯ да говоря,всички знаем за какво и кога говоря!Ако искахме да се делим на групи нямаше да правим опити де се свържем с теб в събота или когато и да било.За мен ти си се доказал като сърцат мъж и именно заради това искам да излизаме да караме заедно!Колегата Краси отдели не малка сума за кални гуми,това ми говори,че вървим в една посока,за какви групи става въпрос тогава?!Не желая да се повтаря случилото се с групата на мотористите в която сме били и аз и Венци и Светли,видяхме какво стана сега мотори почти не се карат!Много силно се надявам в Кюстендил да има голяма,силна и задружна офроуд група!
                Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

                Коментар


                • От: Разходка край Кюстендил

                  И аз да кажа ...
                  Да аз отправих поканата ,и не само на Вас (Кюстендилци )а поканих едни познати от два други града да покарат с нас ,поканата я отправих почти две седмици преди 24 ти.никой не се свърза с мен да се разберем или да потвърди участието си (така да го кажа ),да измислим маршрут ,по който да е по интересно за всички .Поканата я отправих толкова рано ,за да може всеки да реши дали да идва или не ,да си нареди нещата,някой от нас имат семейства и деца ,неможеш да захвърлиш всичко и да хукнеш към планината...Но като никой не се обади аз реших, че никой не иска и се отказахме ...А за това кой кой е дърпал ,няма никакво значение,били сме заедно в труднос,трябвало е ... ,че Емката е идвал да ви дърпа е идвал ,няма спор,самоче толкова обемни мероприятия неможе да се организират в 21.30 вечертта,напълно съм съгласен с kole6anski ...
                  Последно редактирано от Красимир Гошев; 26-07-11, 21:24.
                  MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                  MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                  Коментар


                  • От: Разходка край Кюстендил

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:panorama_2.jpg
Прегледи:1
Размер:54.5 КБ
ID:5292071
                    Ето една снимчица от нашата разходка по тези места

                    Коментар


                    • От: Разходка край Кюстендил

                      Колеги,да се похваля направихме една разходка от Сръбската граница до село Мурсалево заедно с една Полска група,която както разбрахме всяка година пътува из наща родина.Преживявянето беше неповторимо,хората наистина ни се радваха,както и ние на тях,видяхме наистина доста подготвени машини за трофи рейд.И както си знаем направихме една заигравка в едно деренце,та подхлъзнахме и двама смели представители на Полската група,които се изкефиха максимално.
                      Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

                      Коментар


                      • От: Разходка край Кюстендил

                        Имат пълното право да се сърдят двамата ни колеги!Поканиха ме най-учтиво и мен,но и аз нямах възможност да присъствам като им се извиних.Това кой кого е дърпал е глупаво да го коментираме,защото сме хора и на всеки може да се случи!Все пак сме за това-да си помагаме.Дайте да си стиснем ръцете и да си поправим грешката като се организираме както трябва,за да няма недоволни!Съгласни?!?

                        Коментар


                        • От: Разходка край Кюстендил

                          Нека тогава,някой като кани приятели да карат да се уточнява,дали кани Кюстендилци или Дупничани!За да няма недоразумения вече .Мисля,че никой няма право да се сърди на никой!Видях поканата отзовах се,не се сърдя на никой,че не е дошъл или мисля,че някой трябва да се сърди на мен,че съм тръгнал на Руен ден по-рано!Според мен стана от мухата слон.За мен този въпрос е приключен!Времето ще оправи всичко...А който иска да кара по-екстремно да се обади!
                          Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

                          Коментар


                          • От: Разходка край Кюстендил

                            Първоначално публикуван от off_roader Преглед на мнение
                            Нека тогава,някой като кани приятели да карат да се уточнява,дали кани Кюстендилци или Дупничани!За да няма недоразумения вече .Мисля,че никой няма право да се сърди на никой!Видях поканата отзовах се,не се сърдя на никой,че не е дошъл или мисля,че някой трябва да се сърди на мен,че съм тръгнал на Руен ден по-рано!Според мен стана от мухата слон.За мен този въпрос е приключен!Времето ще оправи всичко...А който иска да кара по-екстремно да се обади!
                            Каква сръдня какви 5 лева-просто нещата не се правят по този начин ...
                            А и какво значение има кой от каде е ,дали от Дупница или от Кюстендил ,за да се кара примерно...извинявам се ама си е голем смех
                            MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                            MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                            Коментар


                            • От: Разходка край Кюстендил

                              Предлагам да направим организация по-от рано за една обща разходка с преспиване на палатки,хора от други градове са добре дошли дано бъда разбран правилно,че нещо се изразявам погрешно напоследък,което доведе до нежелани от мен последствия.Разберете аз съм ЗА единството на Кюстендилските джипари!Маршрут може всеки да предложи дори и да не е само в Кюстендилско,важното е да сме заедно и да се забавляваме.И дано успеем да съгласуваме всичко в удобно за всички време,силно се надявам този път всичко да се получи.
                              Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

                              Коментар


                              • От: Разходка край Кюстендил

                                и аз ще забия 2 пирона

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X