Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Деде вади ряпа !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Савата уцели точния проблем. Колеги нека не освиркваме излишно, все пак tutin е имал и желанието и е намерил начин да се справи и тук ни е сложил картинки да гледаме...

    За гумите естествено сте прави но отчитайте горното мнение на Савата... и ще видите че не е толкова просто... А да затъне или попадне в сложна ситуация всеки може, даже и на разни смешни места... Миналата година когато аз и Брат ми си купихме култовата Тойота FJ70 тя беше обута с чисто нови гуми извинете не гуми а регенерати... По пътя към сервиза трябваше да я сваля откъдето живея (Симеоново стръмна улица) до Моторекперт Сервиза. Беше заледено със сняг и се пързаляше... Разстояние от 2 километра съм го минавал за половин час добре че нямаше повече публика. Междувременно покрай мен едно Тико със зимни гумета мина и нагоре и надолу без замисляне докато аз се мъчех... Та така, на всеки може да се случи...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      Вървиш по моите стъпки.
      http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=4810
      Мхаааххаа Да, ама то там си е мнооого привлекателно на външен вид

      Обаче ме кефиш - вадене с друг джип - ниц. Вадене с багер - ниц. Какво ни остава ? Танк и хеликоптер хахаха Е добре, че не го бях закършил чак толкова, че и без това жена ми ме направи на две стотинки, аз се смея тя ме кълне )
      VW Touareg V10, 5000cc

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
        Белгийски
        Ще да съм се издал по другите теми, защото тук често ги бъркат с дипломатически. Оня ден точно като заминавахме за Мальовица и пред американското ми козируваха. С много голяма усмивка им отговорих
        VW Touareg V10, 5000cc

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
          Савата уцели точния проблем. Колеги нека не освиркваме излишно, все пак tutin е имал и желанието и е намерил начин да се спр.. и ще видите че не е ...като аз се мъчех... Та така, на всеки може да се случи...
          Важното е купона да става. Толко пък ми беше гот, иначе трябваше направо да седнем да пием а така имаше и полезен труд за около час преди пиенето

          Жена ми ги реди едни по мой адрес от страни как съм могъл и колко много пари за ремонти отивали, пък на мен ми гот и давам газ да се укопая още по-надълбоко А то кал хвърчи ли хвърчи и аз и отвръщам, че джип дето не е потънал в кал - не е джип. И колкото по-мръсно - толкова по-добре. Имам кал дори по вратите от вътре и по седалките
          VW Touareg V10, 5000cc

          Коментар


          • #20
            и при мен го има проблемът с жената
            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

            Коментар


            • #21
              И при мен го имааааа
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • #22
                То само при ергените го няма.
                B+

                Коментар


                • #23
                  Драгомир 68 написа:
                  И при мен го имааааа

                  Стига бе Драго, твойта е ангелче в сравнение с мойта по отношението и към офроуда.
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • #24
                    .....

                    що не сте гледали като сте ги взимали,та сега ревете.Катоооооо...........'маитап.'-нали се сештате
                    Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                    Коментар


                    • #25
                      здравей tutin
                      кажи много поздрави на братовчеда Росен
                      ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                      Коментар


                      • #26
                        ,,Проблема с жените,, това е много сериозна тема!На моята ако и кажа че отивам при друга ,сигурно няма да се ядоса толкова,от колко ако кажа че отивам с джипа в гората с приятели
                        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от константин трендафилов Преглед на мнение
                          здравей tutin
                          кажи много поздрави на братовчеда Росен
                          Добре, но кой е Росен ?
                          VW Touareg V10, 5000cc

                          Коментар


                          • #28
                            здравей
                            момчето с червената тениска е Росен той е братовчед на жена ми
                            ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                            Коментар


                            • #29
                              Ха супер, света е малък Аз с него се запознах там и честно казано такъв damage си причиних, че почти нищо не помня след ракиения старт.

                              Ако пък ти го видиш му прати поздрави от младежа дето са го дърпали
                              VW Touareg V10, 5000cc

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X