Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2WD разходчица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Ааааа, пичове кефите ме. Абе тука май се заформя подклуб 2WD
    И аз като вас съм запален по офроуда, но за съжаление още не мога да си позволя 4х4 затова и аз съм на 2WD.Aз също карам една 7-ца ама взе да ми става жал за нея и за това си вземах една жигулка от вторични и почнах едни трансформации,едно олекотяване....абе доста неща съм измислил за нея...ъъъ май се отплеснах.
    Я ми кажете каква е тази ръчна лебедка и какава им е цената и къде мога да я намеря.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от svilen
      Ааааа, пичове кефите ме. Абе тука май се заформя подклуб 2WD
      И аз като вас съм запален по офроуда, но за съжаление още не мога да си позволя 4х4 затова и аз съм на 2WD.Aз също карам една 7-ца ама взе да ми става жал за нея и за това си вземах една жигулка от вторични и почнах едни трансформации,едно олекотяване....абе доста неща съм измислил за нея...ъъъ май се отплеснах.
      Я ми кажете каква е тази ръчна лебедка и какава им е цената и къде мога да я намеря.

      Имам една руска червячна с 5м въже с нея си вадех самурая преди да си купя електрическа. Ако те интересува звънни на 0888 307434

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от svilen
        Ааааа, пичове кефите ме. Абе тука май се заформя подклуб 2WD
        И аз като вас съм запален по офроуда, но за съжаление още не мога да си позволя 4х4 затова и аз съм на 2WD.Aз също карам една 7-ца ама взе да ми става жал за нея и за това си вземах една жигулка от вторични и почнах едни трансформации,едно олекотяване....абе доста неща съм измислил за нея...ъъъ май се отплеснах.
        Я ми кажете каква е тази ръчна лебедка и какава им е цената и къде мога да я намеря.

        ъъъ колега, от къде си......?
        Ако си от голямото село заповедай на разходка с нас !

        Коментар


        • #19
          ъъъ колега, от къде си......?
          Ако си от голямото село заповедай на разходка с нас !
          Ами не за съжаление, далеко съм от Софето иначе с удоволствие бих дошъл.

          Коментар


          • #20
            ето го и филмчето

            линк
            3,23 min
            55 MB

            Коментар


            • #21
              Невероятно забавление Лично препоръчвам на всеки да пробва офроуд с 4х2.
              И ние сме го продвали но вие ни надминавате по лудостта си Но не и по затъване-ладата сме я завирали до вратите в глинеста кал
              Това филмче леко подозрително-3 мин цели 55мб
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #22
                така.. значи в Неделя ще има още една разходка.. предколедна от нея също ще има интересни материали.. абе напоследък нещо пощуряхме с тоя тип офроуд 2WD+one man power

                в момента се работи и по филм... (само толкова за сега)

                Коментар


                • #23
                  От: 2WD разходчица

                  Знам че темата е много стара .. ама да ви пална фитили аз
                  Какво си мислите за Ком-Емине с лека кола
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #24
                    От: 2WD разходчица

                    Става....по Подбалканската пътна мрежа!!!

                    Прегледай някоя от темите за прехода,и ще видиш за какво става въпрос!
                    088пет722пет99
                    http://www.hydropompi.com/

                    Коментар


                    • #25
                      От: 2WD разходчица

                      Гледал съм , и съм го вървял пеша ... за асфалта ясно .. питам за черни пътища , че там ме няма хич ... .дали има някакъв вариант , знам че ще се подсичат върховете .... ще се обикаля ... само да не е по асфалт
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X