Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събота 12.09

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Събота 12.09

    Колеги, има ли някой желание в събота да се разходим около София?
    Еднодневна, не много хард с кулинарна насоченост раСотка.
    Може Мургаш, Ком, Плана, Люлин, предлагайте.
    Поздрави!
    VARADERO SD2

  • #2
    До: Събота 12.09

    Има желаещ за идващата събота! С това новото метро ще И ръждясат буталата :-) Предлагайте маршрут!
    Миналата събота бях на Мургаш.
    Последно редактирано от Rabin; 10-09-09, 13:59.

    Коментар


    • #3
      До: Събота 12.09

      Става, само да е не влезнем в раздел Хард!

      Коментар


      • #4
        До: Събота 12.09

        Аз ще съм на вилата. Ако минавате покрай Луково, Реброво може да се видим някъде.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #5
          До: Събота 12.09

          Първоначално публикуван от Nikiboy Преглед на мнение
          Става, само да е не влезнем в раздел Хард!
          Идвам неподготвен, лебедката още е в коридора, а калните 33-ки гуми и лифта още в мечтите ми . За по - тежък офф само ще ви преча. И аз не съм още за хард.

          Коментар


          • #6
            До: Събота 12.09

            нещо организацията се разсъхна.Тогава Утре отивам на изложението лов и риболов в експо центъра.Хайде неделя едно софтче и по биричка.Плана скоро бях.Люлин винаги става хард.Мургаш не е лошо през Бухово и слизане през Джурово на Магистралата.
            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

            Коментар


            • #7
              До: Събота 12.09

              Наистина нещо е слаба организацията
              Вероятно доста хора изчакват преди да пишат, за да видят групата и маршрута, така е трудно да се съберем.
              Междувременно на мен ми излезе технически проблем, които се надявам да реша утре сутрин!
              Поздрави!
              VARADERO SD2

              Коментар


              • #8
                До: Събота 12.09

                To се е видяло! Утре го удрям на Монтаж и Поддръжка. И това си трябва де...

                Коментар


                • #9
                  До: Събота 12.09

                  Добре де, ако носити мезе, ще ви осигуря барбекю, сами ще си се каляте в реката, а водоструйката след това ще е срещу рушФетъ .......предната разходка така завърши
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    До: Събота 12.09

                    Просто като се предлага някой трябва да предложи маршрут и час. Сега като не знам къде ще ходим как да дойда?

                    Просто някой с повече опит да се прежали за организатор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Събота 12.09

                      Първоначално публикуван от Nikiboy Преглед на мнение
                      Просто като се предлага някой трябва да предложи маршрут и час. Сега като не знам къде ще ходим как да дойда?

                      Просто някой с повече опит да се прежали за организатор.
                      И защо е опита.Аз първата си разходка организирах на 2 седмици присъствие във форума.Пък беше супер.Имаше и стари "кучета "в офроуда(за съжаление повечето изчезнаха).Но си абсолютно прав че някой трябва да каже маршрут,дата,час ,място на срещата и ориентация-софт,турбо софт или пеша.Тогава работата става.За неделя съм готов.
                      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Събота 12.09

                        То се е видяло, че за събота няма да стане, но неделя може да си спретнем софтче в Люлин, например. Аз непременно ще изляза с пикапчето, че вече не издържам.. А и лебедката в гаража е превзета от огромни паяци, два вдигат торба цимент.
                        Лукойл по пътя за Горна Баня, неделя 10:00? Може и утре.
                        Не ме щадете, който излиза нанякъде, и му трябва компания, да звънне.
                        Жоро - 0878 303534

                        Коментар


                        • #13
                          До: Събота 12.09

                          Може да се направи една Витоша от южната страна Железница -> Кладница / Владая.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Събота 12.09

                            Мисля, че най добре е темата да бъде изтрита!
                            VARADERO SD2

                            Коментар


                            • #15
                              До: Събота 12.09

                              Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                              Мисля, че най добре е темата да бъде изтрита!
                              Или да остане за всеки случай, ако някои от участниците все пак решат да се договарят за утре (неделя)?

                              Иначе днес горе на подстъпите към Мургаш вееше яко неприятен вятър, а в долината на Елешница беше приятно топло и завет.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X