Обява

Свий
Няма добавени обяви.

17 октомври 2021, до връх Баба в Етрополска планина - отворено мероприятие за един ден на Ленд Ровър Клуб България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 17 октомври 2021, до връх Баба в Етрополска планина - отворено мероприятие за един ден на Ленд Ровър Клуб България

    На 17 октомври, тази неделя, клуб Ленд Ровър България организира отворена за всички мераклии еднодневна разходка по маршрут София -Арабаконак- хижа Бунтовна - връх Баба- Кашана - Златица - София. Идеята е освен приятно е ненатоварващо каране да ремонтираме и масата с пейките на Паметника под връх Баба, които нашия Клуб е изградил и поддържа от години. Встрани от маршрута ще има и опции за хард каране, но основния трак е достъпен за средно подготвени автомобили и целта подчертавам, е разходка. Е и весело барбекю. И за който е интересно, запознаване с дейността и целите на нашия Клуб.
    Старта е в 10 сутринта от бензиностанция Лук Ойл между Долни Горни Богров, точно преди Подбалканския път да се отклони от старото трасе към магистрала Хемус. За въпроси съм на линия тук.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    Приемате ли евентуални участници в разходката с нещо различно от Ровер?

    Коментар


    • #3
      Здравей Пенчо, да приемаме всеки който желае да дойде. Мероприятието е отворено и всеки може да участва в него без значение какво кара.
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • #4
        Към колко се предполага да се завърнем , с оглед на мераклии от други градове ?
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          На този въпрос Злати ще отговори по-точно от мен. Личното моето виждане е, че до към 17.00 часа ще сме на асфалт. Все пак нека той поясни.
          Георги Танев (0+)
          Land Rover Discovery 1 300 TDi
          Land Rover Club Bulgaria
          0887 930 238, 0878 797 768

          Коментар


          • #6
            идеята е до 17 часа отдавна да сме на асфалт, на Златишкия проход, а по-вероятно и доста по надолу.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
              ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
              Редактиране на коментар
              Идва ми се много , но ще го помисля още малко , че до Русе не е малко път

          • #7
            И мероприятието е Отворено, всеки със всякакъв модел 4х4 е добре дошъл, само да е поне умерено подготвен, АТ гуми, елементарни аксесоари и по възможност ПМР станция или уоки-токи. С паркетници ням ада става, влизаме с в гората и се качваме до билото на Балкана.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • large
              large коментира
              Редактиране на коментар
              Препоръчителна височина?
              А и ако може да кажете, Киа Соренто, 1ва генерация, ще мине ли? Че номенклатурата на форума за "паркетник" е много широка.

              *няма да мога да участвам, но просто ми се набива в съзнанието термина "подготвен",
              та ако може да се даде като отправна точка "заводски" модел автомобил, който не би трябвало да се "изпоти" по пътя?

              Да речем:
              Соренто с АТ гуми - става ;
              Аутлендър 1,2 и т.н - не става.

          • #8
            Ей, тоя маршрут е култов! Жалко, че ендурото не е при мен, бих участвал. Едни от най-хубавите ми спомени от тази пролет са от там!
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #9
              Извнявам се, не съм наясно с хижите много, но хижа Бунтовна не е ли в Средна гора?
              Mitsubishi L200 Instyle 2020, 4N14 400 Nm, 6AT, Super Select II, 1:2.566 low gears, 265/65 R18 Yokohama Geolandar A/T G015;

              Коментар


              • marinrr
                marinrr коментира
                Редактиране на коментар
                По- скоро х. Чавдар!

            • #10
              Да, Чавдар е!
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #11
                Момци, не знам как е по Стара планина, но тук при мен на 1200 м.н.в. снега вече е 15 см и според прогнозата до събота ще се разцепи да вали. Та стягайте се за яка разходка
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #12
                  Да, маршрута ще го съкратим малко. От Буново направо към хижа Чавдар и връх Баба. После Кашана и надолу.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #13
                    Киа Соренто по скоро няма да мине, има големи камъни по пътя, на едно място са, но са там. А ще има и бая кал като гледам.. З ада се изясним малко, Витара с АТ гуми минава например, Фрилендър със шосейни гуми не. Да моя грешка, хижата е Чавдар, не Бунтовна
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • Delyan.Dimitrov
                      Delyan.Dimitrov коментира
                      Редактиране на коментар
                      Извинявам се пак, че разводнявам темата, но да питам - от Буново покрай хижа Чавдар до връх Етрополска Баба в сухо време нормално ли се пътува? Возилото от подписа, в заводски вид. Успешна разходка ви пожелавам, съжалявам, че няма как да участвам...
                      Поздрави,
                      Делян

                    • Жоро Танев
                      Жоро Танев коментира
                      Редактиране на коментар
                      Нямаш проблем с L200. Ако гумите ти не са за мъгла мисля, че и в неделя няма да имаш проблем. Да не забравяме, че и сме група и никога, никого не оставяме в гората.

                  • #14
                    Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                    Момци, не знам как е по Стара планина, но тук при мен на 1200 м.н.в. снега вече е 15 см и според прогнозата до събота ще се разцепи да вали. Та стягайте се за яка разходка
                    Саше, а ти къде си? Имам предвид в коя планина?
                    Георги Танев (0+)
                    Land Rover Discovery 1 300 TDi
                    Land Rover Club Bulgaria
                    0887 930 238, 0878 797 768

                    Коментар


                    • #15
                      Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение

                      Саше, а ти къде си? Имам предвид в коя планина?
                      На 1200 метра в Плана
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X