Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотел "Хан Крум"- Ришки проход.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мотел "Хан Крум"- Ришки проход.

    Харесвам района,и ми е мерак да си направя едно уикендовско гезме с преспиване, и в тази връзка, набелязах упоменатия мотел, но не съм го посещавал досега, и питането ми е: - Някой ходил ли е там, и да сподели впечатления от първа ръка за настаняване, кухня, персонал с една дума. Не съм претенциозен, мраза чалга, шумни селски кръчми, и характерния "досаден инвентар". Стига ми чисто и спретнато бунгало,без екстри, но с топла вода, тишина и прилична и скромна механа, където можеш да си хортуваш с приятели без да се надвикваш, похапвайки нещо вкусно българско, без извратеняшки, но "задължителни" специалитети...Благодаря за споделеното, ако някой откликне.
    ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

  • #2
    Апокрифно място, не го намерих по туристическите платформи, а в Гугъл преобладават лоши отзиви, предимно за кухнята и обслужването.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      Аз пък познавам двамата братя,които го стопанисват.Бяха ми добри клиенти.Никога не са се циганили,за услугите които сме им извършвали.Те са ловци и затова са избрали това място сред природата.
      Ника на единия брат във фейса е Don Carleone.Има снимки от ловни събития и слука...

      Не съм ловец,градски съм им.
      Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
      ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

      Коментар


      • #4
        Това ми звучи добре. Говорих по телефона/ от мрежата го взех, може би и ФБ/ оставен за връзка с някакъв човек, който се представи като Мехмед, управител - скромен,приличен речник на трудно, но акуратно отговарящ немногословно мъж, та не знам, и за това питам тук. В Родопите, преди години доста скитосвах - любима планина ми е, и съм срещал такъв тип хора - сериозни, точни добри хора. Но от еднин тел разговор не мога да съдя...Ще видя във ФБ дона...
        ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

        Коментар


        • ognqn
          ognqn коментира
          Редактиране на коментар
          Здравей.
          Сподели впечатления след посещението...

      • #5
        Не съм ходил още, не знам.
        ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X