Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка ... лека... с адреналин.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка ... лека... с адреналин.

    Здравейте.Силно повлиян от разходката на колегите за днес,си спомних че все не успявам да прескоча Стара планина през ново място.Колегата Търтей спомена,че минава през Войнеговци за Бакьово и аз със двама пасажери тръгнахме още в 8.30 сутринта.Маршрута трябваше да е лек,за мен не беше.Това е разминаване в гледните точки.15 километра ги взех за два часа и половина.Дрането на новта боя вече не е проблем...одрана е."Лек" десен наклон на пътя в посока пропастта без малко да ме откаже,но не можа...нямаше как да се върна вече.Единствено ме топлеше,че някъде наблизо колегите се подготвят за разходка и с удоволствие ще се впуснат в малка спасителна операция.














































    Отпуснахме се след тежкия за мен преход и се чух с колегите по радиостанцията.Те току потегляха и аз обнадежден,че има връзка с тях и че са наблизо,мълком взех решение да не се прибираме по асвалт.Един от маршрутите ,които не бях обхождал в района е Ябланица-Врачеш.Млъкнах и тръгнах по асвалт до Ябланица.Адвокатката и брат и бяха спокойни ,че се движат по асвалт и идея си нямаха,че София е в обратната посока.На кръстовището за връх Мургаш и с.Врачеш спрях за лека закуска.Спътниците ми вече виждайки,че няма асвалт,се досещаха,че съм решил нещо подло,но какво да направят,мълчат и закусват..само тихичко нещо си коментираха.Реших днес да е село Врачеш,яз.Бебреш и връх Витиня.В сравнение от първата разходка,този път си беше направо магистрала.Взех го само на задно и на един дъх.


















    След прекрасната среща с галопиращи коне,след незабравимите погледи на дивия заек,се спрях до реката Чешковица до Врачешкия манасти.То в момента не е река а поточе,но пълно с малки мренки и рачета.Изненадан бях от това.Потеглихме през селото да до яз.Бебреш.По чашка кафе и леко към виадукта.При вида на магистрала,бързо ме обзе мисълта да удължа удоволствието от разходката и хванах по стария път към връх Витиня,покрай мястото,където са катастрофирали Гунди и Котков.Видяхме преди това людете,които си търсят белята по по различен от нас начин,скачаха с бънджи.Щом им е приятни ОК,на мен по -приятно ми е да ги гледам.

    Прибрах се с положителна емоция от деня и с джип,който отново не е девствен-разбирай надран.Сега спокойно обаче мога да го ползвам както преди.



















    Прикачени файлове
    Последно редактирано от cveti; 26-07-09, 20:21.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

  • #2
    До: Разходка ... лека... с адреналин.

    Тюх ... всичкото хубаво,ама за новата боя ме е яд ... малко де!...Браво прекрасна разходка.

    Коментар


    • #3
      До: Разходка ... лека... с адреналин.

      Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
      Тюх ... всичкото хубаво,ама за новата боя ме е яд ... малко де!...Браво прекрасна разходка.
      За новата боя ме боля 5 минути,знаеш как бързо се свиква и с добро и с лошо.Догодина,след свинския лов,ако адвокатката каже,пак боя.
      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

      Коментар


      • #4
        До: Разходка ... лека... с адреналин.

        Аз не видях да и има нещо на боята .
        Браво - страхотна разходка. Не казвай къде е локвата с раците, ще тръгнем по трака !
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • #5
          До: Разходка ... лека... с адреналин.

          Супер сте се разходили, ще си вземеш един ден отпуск от "куфарите" и ще дойдеш да ти покажа как се "възкриса" боята ....ама кефа си е по-важен
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            До: Разходка ... лека... с адреналин.

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Супер сте се разходили, ще си вземеш един ден отпуск от "куфарите" и ще дойдеш да ти покажа как се "възкриса" боята ....ама кефа си е по-важен
            Виж какво си мисля.Преди 2 години ме зарибиха колеги от другите разходки и от тогава се "виждам"с тях само он лайн във форума.
            Приеми,че и аз съм куфар.Не си падам точно по турбо софта,който може да се прави и с леки коли,но съм качил достатъчно снимков материал през тези 2 години от който е видно,че страстта ми е някъде по средата,но по към софта.Не е до джипа да знаеш и до боята не е,за 2 години 2 пъти съм с нова боя,доказъл съм че кефа е водещ.НО Сърце толкова ми дава просто.Адреналина е лек наркотик,но аз мога да го "поемам" в много малки количества без да страдам...
            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

            Коментар


            • #7
              До: Разходка ... лека... с адреналин.

              С тази боя Фронтито изглежада страхотно, точно както трябва да изглежда Разходката сте си я направили супер, браво! А както винаги и снимковия материал е на ниво.
              Светът на Владо

              Коментар


              • #8
                До: Разходка ... лека... с адреналин.

                точно на място, точно колкото трябва- хареса ми

                Коментар


                • #9
                  До: Разходка ... лека... с адреналин.

                  Страхотна разходка. Не знаех, че сте тръгнали сами на разходката, но беше приятно да чуеш по станцията колега обикалящ околните върхове .

                  Относно следващият цитат - много добре казано.
                  Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                  Виж какво си мисля.Преди 2 години ме зарибиха колеги от другите разходки и от тогава се "виждам"с тях само он лайн във форума.
                  Приеми,че и аз съм куфар.Не си падам точно по турбо софта,който може да се прави и с леки коли,но съм качил достатъчно снимков материал през тези 2 години от който е видно,че страстта ми е някъде по средата,но по към софта.Не е до джипа да знаеш и до боята не е,за 2 години 2 пъти съм с нова боя,доказъл съм че кефа е водещ.НО Сърце толкова ми дава просто.Адреналина е лек наркотик,но аз мога да го "поемам" в много малки количества без да страдам...
                  П.П. Не се бях замисляла за адреналина като наркотик, нямам база за сравнение с наркотик, НО ... при мен май е тежко. Усещам постоянен глад

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходка ... лека... с адреналин.

                    Много релаксираща разходка колега, а за боята на джипката не бери толкова грижа, само който не ходи извън асфалта той е с перфектна боя...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разходка ... лека... с адреналин.

                      Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                      Страхотна разходка. Не знаех, че сте тръгнали сами на разходката, но беше приятно да чуеш по станцията колега обикалящ околните върхове .

                      Относно следващият цитат - много добре казано.


                      П.П. Не се бях замисляла за адреналина като наркотик, нямам база за сравнение с наркотик, НО ... при мен май е тежко. Усещам постоянен глад
                      На мен също ми хареса вашата разходка и твоя екшън разбира се.Добре се беше набълбукала над деренцето.Аз просто като видях,че нещата отиват на турбо екшън и реших да се заема със самосиндикална акция.Района не го избрах случайно разбира се.Обичам когато наблизо има колеги.По-спокойно ми е някак.Адреналина е наркотик,произвеждан от човешкото тяло.Колкото ти е необходимо,толкова си произвеждай.Няма нужда да го сравняваш с другите видове,че тогава адвоката взима скъпо
                      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разходка ... лека... с адреналин.

                        Е браво ! чудестна разходка !!! Благородно ви завиждам ... жалко че тук няма желаещи... иначе имаме терени за добра разходка от софт до хард ...но.. това няма значение важното е че сте си направили кефа ! пожелавам ви следващата да е много пъти по емоционална !
                        понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                        ********************************
                        JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                        Honda Shadow VLX 600 - 1999
                        FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                        0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                        Влади

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разходка ... лека... с адреналин.

                          Браво за разходката! А драскотините по боята са като белезите от рани по някой боец - колкото повече, толкова по-велик е боецът....никой боец не си прави пластични операции да си скрива белезите от битки, нали?!!!
                          00359893488603

                          ....нямам си вече LR...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X