Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Етъра - Соколски манастир.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Етъра - Соколски манастир.

    Днес със семейството ми решихме да се разходим по маршрут гр.Стара Загора,гр.Казанлък,гр.Габрово,етногравски комплекс "Етъра" и Соколски манастир.
    Ходили сме не веднъж ... но малко релакс от натоварената шест дневна работна седмица ни се отрази добре.Пътя гр.Казанлък - вр.Шипка бе в ремонт и затворен ... но пък се получи още по добре тъй като без да е начертато в предварителния маршрут се озовахме в гората м/у вр.Бузлуджа и вр.Шипка.
    Ето...
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Етъра - Соколски манастир.

    Че не сте знаели пътя от Бузлуджа до Етъра.Насипан е с трошляк,горски път много приятен и само през гората.Не е нужен много хард джип.

    Коментар


    • #3
      До: Етъра - Соколски манастир.

      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
      Че не сте знаели пътя от Бузлуджа до Етъра.Насипан е с трошляк,горски път много приятен и само през гората.Не е нужен много хард джип.
      Чувал съм за пътя,ама отбивки много.В отсечката м/у вр.Бузлуджа и вр.Шипка ... предполагам там някъде е?

      Коментар


      • #4
        До: Етъра - Соколски манастир.

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        Че не сте знаели пътя от Бузлуджа до Етъра.Насипан е с трошляк,горски път много приятен и само през гората.Не е нужен много хард джип.
        а пък аз, вчера, съвсем случайно минавайси през Габрово, видях да се продава едно червено L 200 с надписи Beta на хардтопа...
        Просто нямах телефон да се обадя за кафе...

        Коментар


        • #5
          До: Етъра - Соколски манастир.

          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
          Чувал съм за пътя,ама отбивки много.В отсечката м/у вр.Бузлуджа и вр.Шипка ... предполагам там някъде е?

          Teлефон нямаш ли ?

          Коментар


          • #6
            До: Етъра - Соколски манастир.

            Първоначално публикуван от Видев Преглед на мнение
            Teлефон нямаш ли ?
            Следващия път....

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X