Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Северна разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Северна разходка

    и открихме плажния сезон ура.



    Дуранкулак - къмпинг " Космос". Соц.арт тип и изпълнение, скромен, евтин. 10-ка на легло в бунгалата. 5 лв. на човек за палатка. Да за човек, а не за палатка. Ползват се топла вода и другите благини с/у сумата. Говорихме с Галя, та тя ни открехна за това. Галя е то ли собственичка, то ли домакиня, то ли и двете. Имам и координатите.
    Там има и голям плаж и се стига с Астра до безлюдните му части. Има едно черно пътче зад къмпинга, та се пробвах по него. Става до някъде, дори и без джип. П о едно време спрях да снимам и като тръгнах после...пясък захвърча из-под гумите. Бре, викам си...заседнах. Ама, гледам ръчнада вдигната. Изчервих се и потелих нормално. Тавя място до което се стига с лека кола от към "Космос" го позиционирах. Нали съм и новобранец в глобалното позициониране. Вероятно можеше и да се продължи, но следваше доста обширен участък с пясък, та не рискувах...



    Шабленската тузла, кал ммммм яко:rotfl24:, представям си лятото каквоо ще е тука...като миризми например

    Яйлата...Всички я знаете.



    Имаше дори божури още.




    Върнахме се по МНОГО тъмно, трафика ужасен, абитуренти щъкат наоколу и катастрофи и катастрофи.... Аз като млад шоф. на 15К километра не спирам да се учудвам колко камикадзета има по родните пътища

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X