Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Поредното закъсване на Асен в София"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Поредното закъсване на Асен в София"

    Асенчо ми звънна в петъка да се поразходим някъде. И тръгнах.
    Под бистришно шоссе поляни, чудеса...



    Изпуснах го за 1 мин. и какво да видя...


    Ама хубаво така... наквасил се.




    Лепкава кал. По корем. Извади колана.... почнах да го "сецам" ... ама едно голямо нищо ставаше!


    Писна ми от камшични удари. Лопата влезе в употреба. (оооотново)


    Тук трябва да спомена, че Джека (китайскияТ) нещо ми направи лошо впечатление. Не работеше ГРАМ! Пружините ли им се прецакват, трябва ли да се смазва редовно(то какво смазване, като постоянно е в кал)...

    Все пак, с доста "сецане", 1-2 джека, доста копане... Асенчо излезе и скъса винтил.


    Сменихме гумата, ии.... потеглихме. И това беше.

    Dangerous Zone -


    И една снимка за завършек. Много хубаво зелено беше!


    Лек...

  • #2
    До: "Поредното закъсване на Асен в София"

    Супер нали това му е кефа иначе само да тъпчете поляните
    sigpic
    Land rover lightweight-series 3
    Range Rover V8
    Range Rover Classic Vouge SE V8
    Mercedes G280

    ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

    Коментар


    • #3
      До: "Поредното закъсване на Асен в София"

      Темата според мен е малко с объркано място.Ама иначе благодаря.
      А ако човек не се набута някаде нарочно няма кой да го вкара!
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #4
        До: "Поредното закъсване на Асен в София"

        Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
        Темата според мен е малко с объркано място.Ама иначе благодаря.
        А ако човек не се набута някаде нарочно няма кой да го вкара!
        Мммм да! Нека някой Мод да я премести в Разходки.

        Коментар


        • #5
          До: "Поредното закъсване на Асен в София"

          MMM даааа нищо ново за Асен той изпитва магнетично притегляне към подобни кални дерета и дупки
          И да китайския джек иска и смазване по някога както и миене не мисля че каквото и да е чудо би деиствало нормално без поддръжка поне веднъж годишно.
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • #6
            До: "Поредното закъсване на Асен в София"

            След всяка кал джека трябва да се измие с вода, като изсъхне - механизмът да се надуе с ВД-40. Помага.

            Коментар


            • #7
              До: "Поредното закъсване на Асен в София"

              Стефане не е така.Моя крик е често почистван и смазван но самите пружини и всички части по него се разместват.Не е направен стабилно.Основата му се клати като да не казвам какво.Не става като за лебедка защото същата тая основа е захваната с болт като за чесовник.абе какво да говоря.........
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • #8
                До: "Поредното закъсване на Асен в София"

                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                След всяка кал джека трябва да се измие с вода, като изсъхне - механизмът да се надуе с ВД-40. Помага.
                Стефан отново е прав!!!

                Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                Стефане не е така.Моя крик е често почистван и смазван но самите пружини и всички части по него се разместват.Не е направен стабилно.Основата му се клати като да не казвам какво.Не става като за лебедка защото същата тая основа е захваната с болт като за чесовник.абе какво да говоря.........
                Разместването на частите се получава ако не са затегнати болтовете по механизма, съветвам те да ги залепиш. Основата е умишлено захваната по този начин за да е свободна когато се наложи крика да се разклати или усуче, за да го ползваш трябва да си направиш още един захват със скоба на първия отвор от долу на горе

                Коментар


                • #9
                  До: "Поредното закъсване на Асен в София"

                  В никой случай не трябва да се маже с грес или масло. От тях изпуска.
                  За скобата не знам - не го познавам. Дай да го разгледаме и да направим каквото трябва. Сега нали уж има къде.

                  Коментар


                  • #10
                    До: "Поредното закъсване на Асен в София"

                    Е тук позволи ми да не се съглася с теб ти имаш амеркански и той може да изпуска при смазване с масло но китайския не изпуска при смазване с обикновенно моторно масло разбира се не уливам,което не значи че твоя е лош а моя видиш ли връо на техниката просто явно има ралики някакви.
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #11
                      До: "Поредното закъсване на Асен в София"

                      Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                      ...Не е направен стабилно.Основата му се клати като да не казвам какво.Не става като за лебедка защото същата тая основа е захваната с болт като за чесовник.абе какво да говоря.........
                      Основата на оригиналния се държи дори не на болт, а на шплент, който няма защо да е особено голям и здрав, защото в същност не носи товар. Не ми е ясно какво ти пречи основата за използваш крика като лебедка, при положение, че изобщо не участва в тази операция (виж картинката)
                      Прикачени файлове
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        До: "Поредното закъсване на Асен в София"

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Основата на оригиналния се държи дори не на болт, а на шплент, който няма защо да е особено голям и здрав, защото в същност не носи товар. Не ми е ясно какво ти пречи основата за използваш крика като лебедка, при положение, че изобщо не участва в тази операция (виж картинката)

                        При мен горната част на която е закачено едното въже липсва(изгубена).
                        И за да го използвам като лебедка обръщам самото устройство и готово.За целта единия край го прекарвам през малък шегел а другата за механизма.И така се дърпам.Но в дадената случка шегела беше забравен и се опитах за основата на крика но осъзнах че ако продължавам с опита да се вадя с крика ще откъсна основата с не толкова тежкия самурай.
                        По въпрос с смазването няколко пъти е обливан с вд-40.Днес проверих всички болтове по него всичко е стегнато добре.Забелязах само че в механизма за промяна на движение на крика се е получила някаква хлабина която е причината за затрудненото движение на крика.Пружината която връща лостчето за отварянето на даден сигмен се измества и не си върши работата.Днес ще измисля начин да се оправи.
                        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                        Коментар


                        • #13
                          До: "Поредното закъсване на Асен в София"

                          ооооо яд ме е че няма снимков матерял как павле опъва лебедка да тегли асенчо почти в центъра на софия но свидетели поне има
                          LZ5DG....0888985906
                          Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                          Не всичко, което има две бузи е лице!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X