Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка до язовир Камчия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка до язовир Камчия

    Колеги,ако има желащи за една разходка до яз.Камчия ,евентуално съчетана с риболов, моля пишете в темата!Аз и един приятел от Бургас,който добре познава района сме навити още за тази събота-04.04.2009. тел.0887400121-Антон
    0887/400121 Антон Донев

  • #2
    До: Разходка до язовир Камчия

    Дай да отложим за по нататък ,че колата още не е готова.

    Коментар


    • #3
      До: Разходка до язовир Камчия

      Колега тази Неделя бях там.Слязохме от с.Прилеп и пробвахме за рибка,но водата е още студена и е малко рано.Хайде да го оставим за 12.04.,че тази седмица имам работа.Хем и времето да се постопли.Района го познавам добре-можем да слезем от Подвис,Прилеп или Манолич.Ако искаш ми пиши на ЛС кога да ти звънна да се уговорим,ако те устройва датата.Ако нямаш право на ЛС пиши в темата,кога да се чуем и уговорим.

      Коментар


      • #4
        До: Разходка до язовир Камчия

        Колеги,съгласен съм с вас,ние ходихме ,не клъвна нито един път.Трябва да призная обаче ,че бяхме с минимална подготовка,наблегнахме на тест на Витарата,оказа се ,че задните гуми опират в калниците и ще трябва още лифтинг.Така,че не съм сигурен дали ще успея да я подготвя до неделя.Ако съм готов,ще пиша!
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • #5
          До: Разходка до язовир Камчия

          А от кое село слязохте до язовира?Имаше ли кал?И аз май повечето ходя по тези места за разкършване на Нивата,отколкото за риба.Е и заради Природата разбира се.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X