Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка в гората с кал и наклони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка в гората с кал и наклони

    Днес поради простата причина,че си нямахме друга работа решихме да направим разходка в района около Ямбол.Като най-близка дестинация си избрахме Люляците.Набързо облякохме гащеризоните и поехме към избраното място.За наша радост и там беше валяло и имаше кал,достатъчна да оправдаем горивото до там и обратно.Дъждът тъкмо беше спрял и въздуха беше невероятно чист.Носихме си разни дреболий за хапване,на които в къщи не им обръщаме внимание,но там ни се сториха много вкусни.Така е-сред Природата на човек всичко му е сладко.След лекото хапване тръгнахме на обход с Нивата.Ето и малко фото...
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Разходка в гората с кал и наклони

    Имаше и хубави локви...
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Янко Желязков; 10-03-09, 22:53.

    Коментар


    • #3
      До: Разходка в гората с кал и наклони

      Като цяло терена не беше много сложен,но имаше следи от закъсали-на едно място бая беше копано.

      Коментар


      • #4
        До: Разходка в гората с кал и наклони

        Колега, оправи малко ходовете отзад, че е направо , като жигули.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: Разходка в гората с кал и наклони

          Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
          Колега, оправи малко ходовете отзад, че е направо , като жигули.
          Колега, удължи си спирачните маркучи, че някой ден ще останеш насред гората без спирачки.....
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            До: Разходка в гората с кал и наклони

            Да,отзад не сам я подобрявал.Май на последък само я юркам по баирите.

            Коментар


            • #7
              До: Разходка в гората с кал и наклони

              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
              Колега, удължи си спирачните маркучи, че някой ден ще останеш насред гората без спирачки.....
              При мен тръбата е по-дълга, планката, която е захваната за пода и на нея се съединяват тръбата и маркуча съм я отрязал и поставил на нейно място пружина, за да подава тя, а не маркуча на спирачките. Така, че това не ми е проблем.Малко късо ми идва жилото на ръчната, но мисля да слагам 2 ръчни и да удължа жилата - по този начин ще оправя и този проблем.
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от kiro_vd; 11-03-09, 09:13.

              Коментар


              • #8
                До: Разходка в гората с кал и наклони

                А дано си предвидил всичко, че на снимките коите си качил, маркуча ми се вижда бая опънат.....
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #9
                  До: Разходка в гората с кал и наклони

                  Даже да бях с големи ходове отзад в случая пак колелото щеше да е във въздуха.Просто канала беше дълбок.Но центр.блокаж си свърши работата и излязох лесно.Е ако и предно ляво колело беше във въздуха щеше да има нужда от мостов блокаж.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходка в гората с кал и наклони

                    Хубава разходка, ама верно е като на жигули хода на окачването отзад . Най-добре да документираме някой такава разходка с зеленото жигули и тогава пак да обсъждаме ход на окачването при руските автомобили ВАЗ!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X