Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3-ти Март.Празнична разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 3-ти Март.Празнична разходка

    Днес по случай националния празник решихме да отидем до вр.Шипка.И така речено-сторено.Както и миналата година,така и тази времето не беше много приятно-мъглата се стелеше на облаци и в някои моменти даже не се виждаше паметника.Въпреки това имаше доста хора,решили да почетат празника на едно от най-святите места на България.Друг е въпроса,че имаше и такива които не бяха дошли с най-чисти помисли и от време на време създаваха предпоставки за неуредици.Но повечето хора бяха в добро настроение и празнуваха със знамена в ръце.Както казах вече мъглата на моменти беше в повече и не ми позволи да използвам много фотото.На връщане от Шипка решихме да минем през Бузлуджа,но и там времето не беше с нас.И така на бързо слязохме в Казанлък и се почерпихме за прзника.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: 3-ти Март.Празнична разходка

    Всичко хубаво, ама се чудя коя от двете Ниви е по-проьодима в снега...

    Коментар


    • #3
      До: 3-ти Март.Празнична разходка

      Ми трябва да се пробва-ама нито познавам собственика и,нито знам дали ще се навие.Хубавото при нея е ,че има лебедка и зимни гуми-а аз нито едното,нито другото.За следващата зима ще гледам да я подготвя по-добре.

      Коментар


      • #4
        До: 3-ти Март.Празнична разходка

        По традиция и тази година не пропуснахме да се качим до вр.Шипка.За разлика от миналата тази времето беше хубаво и ни позволи да останем по-дълго на върха-полъхваше леко студен ветрец,но като за месец Март това е нормално.Направи ми силно впечатление,че тази година хората бяха значително по-малко.По мое мнение организацията на тържеството си беше на доста ниско ниво,да не кажа никаква-положиха се няколко венеца,военния духов оркестър изсвири 2-3 песни и дотам-без каквито и да било речи,поздравления и пр.Бе типично Българска му работа-излагация на най-големия ни празник.Към обед,след като приключи всичко хората на тълпи започнаха да слизат надолу и естествено се получи страхотно задръстване.Аз обаче избрах друг път за прибиране-през вр.Бузлуджа.След това не пропуснахме да посетим и село Шипка и църквата със златните кубета.Ето и малко снимки...
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: 3-ти Март.Празнична разходка

          Тази година и снегът е по-малко.
          Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X