Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тих бял Дунав, кал и настроение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Тих бял Дунав, кал и настроение

    Логото е супер!!

    А сега чакаме с нетърпение снимки и расказ от закъсването в Дунава както и окопаването на фадромата тръгнала да ви спасява ))
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #62
      До: Тих бял Дунав, кал и настроение

      малко по късно след фадромата дойде и ДТ75 да я вади и после закъсалото Исудзо
      [SIGPIC][/SIGPIC]
      [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

      Коментар


      • #63
        До: Тих бял Дунав, кал и настроение

        Малко по-късно ще пусна нова тема за днешната разходка в "Хард".
        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

        Коментар


        • #64
          До: Тих бял Дунав, кал и настроение

          Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
          Малко по-късно ще пусна нова тема за днешната разходка в "Хард".
          Защо, какво и е на тази?
          "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

          Коментар


          • #65
            До: Тих бял Дунав, кал и настроение

            Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
            Малко по-късно ще пусна нова тема за днешната разходка в "Хард".
            Адаш, какво ти казах днес, най-използваната фраза във Форума ---" Без, кални гуми, лебедка и прежалена джипка , работа в гората нямате". Харда сами сте си го спретнали, като не сте имали абсолютно никакво оборудване, даже сериозен колан ??????????? Другият път взимаме и голфаджийте от летището, за да е в пъти по-интересно, може и кировеца да "заглобим". На другите , колеги, те си знаят , кой са, им благодаря за жеста с, който ме удостойха след разходката. Съжелявам само, че има и много свестни момчета, който те първа ще се запознаят с прословутият "Влашки манталитет". Поздрави на всички и извинете, ако съм обидил някой.

            Коментар


            • #66
              До: Тих бял Дунав, кал и настроение

              Първоначално публикуван от abalon Преглед на мнение
              Защо, какво и е на тази?
              Тази е за софт, а щом имаме окопана фадрома, е за хард.
              Темата вече е пусната, btw.
              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

              Коментар


              • #67
                До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
                ...Харда сами сте си го спретнали, като не сте имали абсолютно никакво оборудване, даже сериозен колан ???????????

                Ще ти дам каса бира, ако изкараш първия етап от трасето!

                А иначе имахме сериозни колани /щом успяхме да се издърпаме/, особено въжето на доктора, което май беше от самолетоносач и служи за спиране на самолетите.
                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                Коментар


                • #68
                  До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                  Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                  Ще ти дам каса бира, ако изкараш първия етап от трасето!

                  А иначе имахме сериозни колани /щом успяхме да се издърпаме/, особено въжето на доктора, което май беше от самолетоносач и служи за спиране на самолетите.
                  Ожаднях !!!!!!! Кога ще се пробвам, без фадрома и кировец, само с оборудването, което си нося ??? Доведи и закъсалите да ме навигират, моля . Сериозното въже на доктора е от парашут и в действителност е много яко. Не можахте ли да се свържете с Киро Ривиерата и да си спестите фадромата и кировеца. Много ме е яд, че един път да пропусна и вие да си намерите хард маршрут, иначе късмета ви е бил в Ровъра-едно доказано работно добиче. Чакам оферти .

                  Коментар


                  • #69
                    До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                    Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
                    Ожаднях !!!!!!! Кога ще се пробвам, без фадрома и кировец, само с оборудването, което си нося ??? Доведи и закъсалите да ме навигират, моля . Сериозното въже на доктора е от парашут и в действителност е много яко. Не можахте ли да се свържете с Киро Ривиерата и да си спестите фадромата и кировеца. Много ме е яд, че един път да пропусна и вие да си намерите хард маршрут, иначе късмета ви е бил в Ровъра-едно доказано работно добиче. Чакам оферти .

                    Може да се пробваш когато кажеш, пък ще гледаме да подсигурим я фадромата, я верижния.
                    Трябва да караш само по пътя до онова място, където метнахме скарата миналия път.
                    Да не забравиш да се обадиш, за да дойдеме с камерите и водолази, та да запечатаме момента.
                    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                    Коментар


                    • #70
                      До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                      Утре след обяд, става ли ?

                      Коментар


                      • #71
                        До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                        Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
                        Утре след обяд, става ли ?
                        Става.
                        След 13:30 часа по всяко удобно за теб време.
                        Дай само да уточним кой още ще идва, само с Нивата ли ще бъдем и т.н.?
                        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                        Коментар


                        • #72
                          До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                          Да взема и аз да дойда с прословутото си "самолетно важе", самнявам се обаче Нивата да има нужда от него! Като участник в това изпълнение мога да кажа, че ни подхождаше повече лафа "Гола вода и кал по гарба/особено последното/!, не знам за Мр Мърфи.Сещате ли се колеги колко въжета и колани извадихме-3 !!!!! И колко лебедки имахме-николко, като се изключи "макаричката" на Пандата, да не говорим за по сериозни неща.Не се чувствам горд, че са ни вадили фадрома и верига, не това беше смисъла вояжа, ами ако бяхме на 30 км. от Видин,кого щяхте да викате? Не, не, ние не сме Офроудъри, а офмайндъри!Сажалявам, че го чувате от нов член на форума!
                          "Make love, not war!"

                          Коментар


                          • #73
                            До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                            Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                            Става.
                            След 13:30 часа по всяко удобно за теб време.
                            Дай само да уточним кой още ще идва, само с Нивата ли ще бъдем и т.н.?
                            Меткай се на Галопера, зареди си фотоапарата и , чакай да ти се обадя след обяд. Аз съм само с навигатор, ти си покани когото поискаш. Обуй си гумените ботуши, за да направиш хубави снимки, както винаги.

                            Да не забравиш бирата, че навигатора ще ожаднее от опъване на лебедки.
                            Последно редактирано от kiro_vd; 16-03-09, 23:11.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                              E, да, ама аз с Галопера няма да мога те следвам...най-много до мястото, където закъсахме.
                              Днес на обяд тръгвам за Лом да презаверя капитанското и ще се върна късния следобед, така че дай да го отложим за друг ден.

                              Разбрах за получилото се недоразумение след разходката. Явно се касае до липса на координация. А аз така или иначе не можех да присъствам.

                              @dok_vd, Док, целта на експеримента с адаша, е да се докаже, че дори оборудвана машина не би могла да мине оттам.
                              А ти много бързо избяга, после имаше кебапчета и бира.
                              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                              Коментар


                              • #75
                                До: Тих бял Дунав, кал и настроение

                                Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                                E, да, ама аз с Галопера няма да мога те следвам...най-много до мястото, където закъсахме.
                                Днес на обяд тръгвам за Лом да презаверя капитанското и ще се върна късния следобед, така че дай да го отложим за друг ден.

                                Разбрах за получилото се недоразумение след разходката. Явно се касае до липса на координация. А аз така или иначе не можех да присъствам.
                                Когато кажеш, ще ти докажа, че може да се мине от там. Вие, защо не карахте по левият участък на пътя, където няма локви ? Аз, ще ви кажа - щот нямате гуми и се свлякохте в локвите или защото ви е жал за боята и пак си идваме на клишето - "Без гуми, лебедка и прежалена джипка работа извън пътя Нямаш."
                                С теб, нали говорихме 17:10 пред ОМВ и ти каза, че си ангажиран, но защо мен трябваше да изложат по този начин при положение, че сутринта за пореден път говорихме и потвърдиха резервацията ??? Няма значение, когато си свободен се обади и ще идеме да щурмуваме това трасе.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X