Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

    Покарахме има няма 2км и ето ти проблемче


    Не голям наклон, но около 200м, неотъпкан сняг, но много дълбоки коловози






    С Ванката (IvanIvanovi) Издрапахме някакси и зачакахме


    Поснимахне малко зимните пейзажи


    След 5 мин се върнах пеша, да видя какво става


    Гледката от най-приятните, още долу вниското патрула полегнал на предния си мост и си се окопал и напред ни назад, красота




    Но пък наоколо беше красиво


    Опа и Венци се смъква с куция крак


    Айде сега да се опитаме с витара назад, е да ама не, не може да го помръдне. Май ще трябва да размразим лебедката. Ъъъъъ егати, мноо лед бре. почнахме с чукчето и леко леко поразбихме леда, намерихме си едно борче, възахме се него, ама то горкото още слабичко, та започна да се огъва


    Наложи се да блъкам по нанагорното пак до горе да докарам гранда, минах някакси отстрани и го заобиколих, вързахме го и надолу го извлякох (тук Иван май има повече снимки)
    После се започна проучване на района за обиколен маршрут


    Е добре, ама като не мога да обърна, тия коловози не ме пускат




    И от много гяволия и аз се окантарих






    копа, копа ама .....






    Има още, но след млако
    LZ1PER

    Коментар


    • #17
      До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

      Айде сега и Иван нагоре пеша за неговия джип та да ме вади мен






      Ето го идва






      Първа проба назад ама не мърда




      Та се наложи и той да пообикли та да мине от долната страна и да ме дърпа надолу


      Добре, че имаше начин да се мине отстрани






      Без много усилия ме извлече


      Тук се пробвах да потърся обиколен път, път има, но снега е почти до средата на джантите не гранда, което значеше, че продължаването напред е трудна работа....






      Поиграх си малко, щото ми стана студено......


      пробвах и от другата стрна, но снега не дава да се мине






















      Има още...........
      LZ1PER

      Коментар


      • #18
        До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

        абе, кога напраскахте толкова снимки....аз съвсем скромно ще се представя

        веселата ни група на язовир Студена



        рибарите рибарят



        малко зум



        тук през лятото водата беше малко под нас, а сега



        аз понеже бях без фотограф, съм снимал чак след гадната отсечка



        Джиповете са горе



        Пепи се връща да види къде са другите, а Малкия се ослушва като прасе в царевица с ниските си маратонки



        аз си снимам шипки, а долу разбивали лебедка с чук, ама кат няма станция



        Венци прежали маратонките и отиде да види какво ги бави



        не беше голям наклон, ама мнооооого дълбоки коловози



        ето го отдолу нагоре



        това сигурно нямаше да ги усети





        за този незнам - не се пробва



        имаше малко премеждия, но важното е, че всичко завърши така






        липсата на достатъчно снимки ще компенсирам с едно филмче за Пепи и неговия канадец 130 MB

        и още едно 147 МБ


        всички снимки тук
        Последно редактирано от IvanIvanovi; 11-01-09, 17:47.
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #19
          До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

          Продължавам






          И тъй като напред не можахме да продължим, а за обходен дълъг маршрут време нямахме, на Венци му дойде страхотната идея да се върнем до Рударци и на вилата му да си спретнем BBQ-то

          По пътя снимахме тоя звер




          И така, взехме си провизии от местния магазин, само кебапчетата не бяха замръзнали, всичко друго на кокал....но за гладни и те са екстра.. и айде на вилата..








          Петьо набързо стъкми огъня, сипахме си по едно винце и зачакахме жарта












          Ето така приключи днешната разходка. Това беше от мен.
          Ванката има много снимки да ги дава, както и клипчетата, там имаше нещо интересно.

          П.П. Ванка, видях че си ги пуснал....
          LZ1PER

          Коментар


          • #20
            До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

            Красиви снимки! Браво. Разходката ви е била на ниво.
            LZ1VMH

            Коментар


            • #21
              До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

              Браво Пепи и компания!
              Страхотна разходка и страхотен репортаж!

              Коментар


              • #22
                До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

                Дискусиите относно качествата на BF Goodrich при този вид експлоатация ги преместих тук:

                Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?, по конкретно от тази публикация (#56) на Голди нататък.

                Коментар


                • #23
                  До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

                  Супер разходка
                  Но като за много много софт реших, че по маратонки ще ми е добре.
                  Поне хубаво ги изпрах

                  Малко снимки и от мен.














                  Тук кораба беше акостирал





                  И понеже ние не обичаме да ядем сандвичи






                  Мога само да кажа,че К-анадеца ми взе ума

                  Коментар


                  • #24
                    До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

                    абе, ти пи едно вино и разфокусира кебапчетата


                    и как си праснал тая чаша и трушията....ще помислят хотата, че сме пили ракия.......... неее, това е вода, а трушията върви страхотно с червено вино.... и обратното



                    аз, да ви се оплача... като си тръгнахме от вилата, гранда не щя да върви на газ..... прибрах се на бензин, ама зад блока се оправи и тръгна на газ.... дали нещо е било замръзнало отдолу по газовата, като стоя 2 часа в снега или
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #25
                      До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

                      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                      абе, ти пи едно вино и разфокусира кебапчетата


                      и как си праснал тая чаша и трушията....ще помислят хотата, че сме пили ракия.......... неее, това е вода, а трушията върви страхотно с червено вино.... и обратното
                      Хаааа, туршията верно беше много яка, лютите чушлета също.... абе Венци нЕма да се отърве от нас, егати таралежа си подложи.....


                      П.П. абе нали е тръгнал и на газ, не му се коси, той твоя па много своенравен....
                      на мен па почна да ми прекъса дисплея на климатика и от време навреме нЕмах парно, ама и той пред нас се оправи
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • #26
                        До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

                        Браво,много ме кефите и снимките са много красиви, и кабапчетата също !!!

                        Коментар


                        • #27
                          Пепи, добре се справяш.
                          С такова боксуване, още две-три разходки и вискомуфата ще стане твърд блокаж.

                          Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                          Пепииииии...ако това го прочете Kinex, ще си Земе жипкатааааа...обратнооооо...Не те е срам...такова подготвено (д)животно рядко се среща!
                          Бе аз му казах че няма защита на раздатката и резервоара, и ако нацели някое паве ще стане всичко дроб сърма, ма той май държи да пробва.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            Пепи, добре се справяш.
                            С такова боксуване, още две-три разходки и вискомуфата ще стане твърд блокаж.
                            Я кажи по-подробно какво става и как се лекува, че да съм предупреден и аз
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #29
                              До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

                              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                              Я кажи по-подробно какво става и как се лекува, че да съм предупреден и аз
                              Ами като даваш зверска газ, пилиш ЛСД-то, пилиш и вискомуфата която е в паралел на междинния диф(в раздатката). Отделно че с много газ Гранда на хлъзгав терен не върви ама хич. И като не върви, първото нещо за което се сеща водача е да даде още газ. Да ама с още газ повече спира. Чак гумите на сняг почва да пали и си боксува на едно място.
                              Големите двигатели се карат с припомпване, щото няма опастност да загубиш мощност. Тва не е малолитражка да я държиш на 6000 оборота за да докара 100кс. Четири литровия ги вади тия 100кс още на 2400 оборота с торк 300 нютона на метър.

                              ЛСД-то се лекува със смяна на пластините. Евтини са и ремонта е лесен.
                              Виско муфата със смяна, но тя вече е скъпичка. Ремонта пак е лесен.
                              Като започне на хлъзгаво да не завива, а на твърдо с пълен завой да спира, значи е спекла.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Да се поразходим малко утре-неделя (11.01.2009г) някъде около София

                                Ей, да ви завиди човек!
                                Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                                A2 (+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X