Обява

Свий
Няма добавени обяви.

стара планина 9.11

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: стара планина 9.11

    Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
    Ооо, благодаря Принципно ми се върти в главата един маршрут, но незнам какво ще е времето в събота, а ако капне без лебедки нямаме никакъв шанс За това си мълча

    Има имааааа винаги има.Само да нямате много пласмасорий по броните.Специализирах се по вадене на джипки само с джека!
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • До: стара планина 9.11

      Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
      Има имааааа винаги има.Само да нямате много пласмасорий по броните.Специализирах се по вадене на джипки само с джека!
      След малко качвам предложението.
      Светът на Владо

      Коментар


      • До: стара планина 9.11

        1.gdb
        Значи "етап 1" е път, по който ако не е валяло много, ще преминем лесно, обаче е много интересен за каране (проблема там би бил ако вали мн дъжд и реката стане прекалено пълноводна). "етап 2" съм убеден, че ако е капнало дори съвсем малко няма да е проходим.
        Етап 1 го карахме в неделя, но само част от него, поради спукана гума, етап 2 съм го правил през лятото на сухо и е мн интересно за каране
        Светът на Владо

        Коментар


        • До: стара планина 9.11

          Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
          ... проблема там би бил ако вали мн дъжд и реката стане прекалено пълноводна). "етап 2" съм убеден, че ако е капнало дори съвсем малко няма да е проходим ...
          Последния път, когато карах в района, водата в Елешница беше доста малко. Оттогава не е имало някакви сериозни валежи, та ще трябва бая потоп да се излее докрая на седмицата за да се вдигне сериозно нивото.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • До: стара планина 9.11

            Е спокойно нали аз мисля да съм с лебетката

            Коментар


            • До: стара планина 9.11

              Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
              Има имааааа винаги има.Само да нямате много пласмасорий по броните.Специализирах се по вадене на джипки само с джека!
              добре че съм аз да направиш мускули
              LZ5DG....0888985906
              Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
              Не всичко, което има две бузи е лице!

              Коментар


              • До: стара планина 9.11

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Последния път, когато карах в района, водата в Елешница беше доста малко. Оттогава не е имало някакви сериозни валежи, та ще трябва бая потоп да се излее докрая на седмицата за да се вдигне сериозно нивото.
                Чавдаре ти знаеш ли от каде трябва точно да се мине от гниляне за село кремиковци.Там има няколко интересни места!С интересни имена под който ги знам.Като пример екстрема за обръщане на Уаз-ки!
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • До: стара планина 9.11

                  Ще имаме ли някакви заигравки в неделя в гората,че нещо се закротихте!

                  Коментар


                  • До: стара планина 9.11

                    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                    Чавдаре ти знаеш ли от каде трябва точно да се мине от гниляне за село кремиковци. ...
                    Съжалявам, но от тази страна на планината съм карал много малко, така че местата за обръщане на УАЗ-ки и др. жипки там не са ми известни.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • До: стара планина 9.11

                      абе те жипки не се ли обръщат най-лесно на магистрала?
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X