Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лека софт разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Лека софт разходка

    Първоначално публикуван от shadow88bg Преглед на мнение
    момчета мн съжалявам че не съм бил с вас.обещавам следващият път да дойда.било ви е мн интересно
    ще те ударим задружно и тебе някой ден-небой се
    LZ5DG....0888985906
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
    Не всичко, което има две бузи е лице!

    Коментар


    • #47
      До: Лека софт разходка

      не е много желателно.имам ролбари, степенки и теглич които иска да пробва.за следващият път съм ви обещал да доида и аз.по снимките видях че много сте се забавлявали.само където се чудя как сте нацелили сигурно единственото дърво наоколо

      Коментар


      • #48
        До: Лека софт разходка

        Първоначално публикуван от shadow88bg Преглед на мнение
        не е много желателно.имам ролбари, степенки и теглич които иска да пробва.за следващият път съм ви обещал да доида и аз.по снимките видях че много сте се забавлявали.само където се чудя как сте нацелили сигурно единственото дърво наоколо

        Е сега някой можем всичко!Ще се види има време до другата седмица!Аз лично имам желание да отида в дерето кадето са намерили колегите тази неделя!
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • #49
          До: Лека софт разходка

          еми на мен ми се идва много с вас.но все пак колкото и да е машина патролът,дълга база е и няма нищо още.а и нз как ще се справи с летни гуми ако прецениш че може да мина идвам

          Коментар


          • #50
            До: Лека софт разходка

            Първоначално публикуван от shadow88bg Преглед на мнение
            еми на мен ми се идва много с вас.но все пак колкото и да е машина патролът,дълга база е и няма нищо още.а и нз как ще се справи с летни гуми ако прецениш че може да мина идвам

            Еее хора вие не разбрахте ли че няма немога!Има неискам.
            (Всъщност така всеки път си чупя джипа) но винаги трябва да мине.Ако искаш ела другата седмица с нас пък ще видим.
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #51
              До: Лека софт разходка

              човек аз с удоволствие ще дойда но все пак си ползвам джипа всеки ден и ако го счупя лошо нямам втора кола та заради тва ми е иначе идвам само да се организираме

              Коментар


              • #52
                До: Лека софт разходка

                купи си и кола
                LZ5DG....0888985906
                Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                Не всичко, което има две бузи е лице!

                Коментар


                • #53
                  До: Лека софт разходка

                  Първоначално публикуван от shadow88bg Преглед на мнение
                  човек аз с удоволствие ще дойда но все пак си ползвам джипа всеки ден и ако го счупя лошо нямам втора кола та заради тва ми е иначе идвам само да се организираме
                  Щом нямаш кола не прави тази грешка Разходка без поражения не е разходка
                  Светът на Владо

                  Коментар


                  • #54
                    До: Лека софт разходка

                    истинската тръпка от разходката е като закъсаш
                    LZ5DG....0888985906
                    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                    Не всичко, което има две бузи е лице!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Лека софт разходка

                      Първоначално публикуван от borchev Преглед на мнение
                      истинската тръпка от разходката е като закъсаш
                      Много точно казано. А при тези закъсвания рядко се излиза без щети, дали ще е нещо дребно, като смачкани врата, калник или др. ламарини... или нещо друго
                      Светът на Владо

                      Коментар


                      • #56
                        До: Лека софт разходка

                        хора на вас ви е лесно аз съм на 20 и ся си продавам волвото за да си платя патрола за лека кола ще мисля догодина вече. а все пак да работя за да изправям врати всяка седмица не е оферта. иначе да чупиш е забавно

                        Коментар


                        • #57
                          До: Лека софт разходка

                          Първоначално публикуван от shadow88bg Преглед на мнение
                          хора на вас ви е лесно аз съм на 20 и ся си продавам волвото за да си платя патрола за лека кола ще мисля догодина вече. а все пак да работя за да изправям врати всяка седмица не е оферта. иначе да чупиш е забавно
                          При тази ситуация не бих си продал волвото, за да си взема джип, който няма да карам офф Да не говорим комфорта на дълъг път с дори и доста стара кола е доста повече в сравнение с джип (вярно зависи от джипа, но в общия случай джиповете които ползваме за офф )

                          Смачкани врати мисля, че ще са ти най-малкия проблем след разходките

                          Не искам да звучи все едно те плаша, но е имало разни случки с колеги, които тръгват за 1ви, 2ри път и после се сърдят къде сме ги завели... защо липсва боята по цялата кола... смачкани брони...

                          Но реално боята на колата трябва да си я прежалил, тя е първата която пада като влезеш в гората
                          Светът на Владо

                          Коментар


                          • #58
                            До: Лека софт разходка

                            никидд също си прежали боята....а разходката беше супер лека допреди да си тръгне

                            а относно това да работиш за да си изправяш врати и калници-много просто-не ги изправяш и си караш така-да видят че тоз джип се използва и по предназначение....аз много по се кефя на грозен окалян джип от колкото на лъснат и изпънат
                            LZ5DG....0888985906
                            Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                            Не всичко, което има две бузи е лице!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Лека софт разходка

                              Първоначално публикуван от borchev Преглед на мнение
                              много просто-не ги изправяш и си караш така-да видят че тоз джип се използва и по предназначение....аз много по се кефя на грозен окалян джип от колкото на лъснат и изпънат
                              Взе ми думите от устата Беше ми неудобно да го кажа. Не искам да плаша младежа А иначе 1 път с нас и ще е зарибен до козирката (и кал до ушите )
                              Светът на Владо

                              Коментар


                              • #60
                                До: Лека софт разходка

                                Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                                Взе ми думите от устата Беше ми неудобно да го кажа. Не искам да плаша младежа А иначе 1 път с нас и ще е зарибен до козирката (и кал до ушите )
                                не лъжи момчето бре
                                ми като разпори гума и счупи я хъбче я нещо
                                и после ко?
                                ааа


                                дечек ако жипа е за секи ден не е за гората некак си
                                поне според мен де
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X