Обява

Свий
Няма добавени обяви.

25-26.10 - разходка на Витоша?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 25-26.10 - разходка на Витоша?

    какво ще кажете този уикенд - 25-26.10 да си направим една разходка на витоша откъвм южната страна
    примерно от рударци до черни връх
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    До: 25-26.10 - разходка на витоша?

    Става аз съм готов за подвизи

    Коментар


    • #3
      До: 25-26.10 - разходка на витоша?

      Горе ще ни пуснат ли с джипките ??

      Коментар


      • #4
        До: 25-26.10 - разходка на витоша?

        кой па щше ни спре бе
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          До: 25-26.10 - разходка на витоша?

          Колеги, не знам дали района на Черни връх е най-доброто място за каране през уиекнда, а и въобще. В района на Боснек,Чуйпетльово и Ярлово има страхотни места и не разбирам защотрябва да се бутате в Парка между туристите. После пак ще кажат - ето ги тия с джиповете, рушители на природата.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            До: 25-26.10 - разходка на витоша?

            и аз съм на линия да се надяваме вече с центровка
            LZ5DG....0888985906
            Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
            Не всичко, което има две бузи е лице!

            Коментар


            • #7
              До: 25-26.10 - разходка на витоша?

              Колеги-това,което ви казва Злати е доста вярно-не е много добре да се бутате горе между туристите с джипките...Защо вместо това не помислите за тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=42985 хем може работа да посвършим,хем кал и дерета има колкото ви душа иска...
              08седемшест5едно513четири

              Коментар


              • #8
                До: 25-26.10 - разходка на витоша?

                Аз също съм за,

                а защо не някъде в района на Бистрица и Железница? Около Железница съм срещал доста мотористи и АТВсти .

                Няма ли го Владо да измисли поредното "супер лесно трасе" Аз викам тоя път да идем пак някъде до където се ходи и с нормална кола

                Коментар


                • #9
                  До: 25-26.10 - разходка на витоша?

                  Може да пробвате преход Рударци - Чуйпетлово. После наобратно има друг път. Не съм ходил, но доколкото знам е добро. Пътчетата ги има на картата на Събин. Заигравки има достатъчно, а и сега е сухо, та няма да имате особени проблеми.

                  Изобщо в тая част на Витоша има прекрасни местенца за каране - и софт и умерен хард, пук и тук-там тежък хард, особено при мокро и кално време. Не ви трябва да се катерите до черни връх. Ще има и бол туристи и само ще ви/ни псуват.

                  А по-натам е Верила - също не лошо местенце за хулиганстване.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: 25-26.10 - разходка на витоша?

                    е колкото се качихме до бъбрека с джипки толкова и до черни връх ще се качим
                    малко 2х2 не е излишно никога

                    то като го гредам на офрм-то са няколко километра от върха последния черен път където свършва
                    ми мен просто ми се ходи от южната страна на витоша малко на разходка северната съм ходил и и пеша и прочее
                    и ще е по-топличко от южния склон
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      До: 25-26.10 - разходка на витоша?

                      този път дето го гледате нагоре е 90%камънаци и не си струва бъбреците и пломбите..наистина е по-хубаво над Чуйпетльово-Ярлово и към Яребковица и Самоков,натам дори има и калчица..
                      Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                      Коментар


                      • #12
                        До: 25-26.10 - разходка на витоша?

                        айде с нови свещи съм....върви учудващо много по добре и засега се отлага центровката ама събота-неделя ще е нужен тест
                        LZ5DG....0888985906
                        Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                        Не всичко, което има две бузи е лице!

                        Коментар


                        • #13
                          До: 25-26.10 - разходка на витоша?

                          Ако е за неделя и аз съм с вас.
                          Светът на Владо

                          Коментар


                          • #14
                            До: 25-26.10 - разходка на витоша?

                            Първоначално публикуван от jkolarov Преглед на мнение
                            Бистрица и Железница
                            За там само съм чувал, ама не ми с вкарва в такива приключения Викам нещо по-леко
                            Светът на Владо

                            Коментар


                            • #15
                              До: 25-26.10 - разходка на витоша?

                              неделя е ок и за мен
                              аз викам нещо по леко + пикник + 2х2 и така
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X