Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

    А така Ники, каза ли им го. И много кал имаше и много веселба, амато човек като има още някой дет ти говори в главата винаги е весело. Пък като се съберем повече такива дето не са сами още по весело става. Ники пусни още снимки или ми ги прати по скайпа. Голяма веселба падна, всички които не дойдоха само могат да съжсляват, а също и тези дето не останаха - поне два три часа.

    Коментар


    • #17
      До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

      Мдаа,като идват на Сузуки сбирка с леки коли....


      Спасяване на нисанче

      Коментар


      • #19
        До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

        Най-накрая и аз да напиша нещо, че все не ми остава малко време.

        Браво на Иван и групата организатори! Нагърбиха се с много отговорна задача, и се справиха блестящо все едно че всяка седмица от години наред организират събирания на луди фенове, които не сме сами.

        Всичко беше много точно, за всичко беше помислено, като се започне от перфектно подбраното място, даже подравнено, за да не ни убива, указателните табели направени с много мерак, резервните палатки, дюшек и т.н.т ако няко нещо забрави в бързината, хладилните чанти с много лед, барбекютата в изобилие, горелка за разпалване, разкошния навес, организираното осветление, "центъра по хигиена" с постоянно течаща топла вода, организираната разходка и още много, много, много.
        С едно изречение: Възхитен съм от организацията!

        Купона стана супер, благодарение на навитите фенове на Сузуки /концерна Сузуки може да се гордее с нас/ имаше много положителни емоции, много голямо присъствие на хора и техника, за разлика от една друга сбирка, за справка: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=34291&page=3

        Най-вече стана готино, защото някои от нас си бяха забравили хапчетата в къщи и купона беше "на мах".

        Даже Иван Попов ме успокои, че вече съпругата ми като има витара, аз малко по-малко ще стана и монтьор. А витарката не се счупи, само ауспуха се откачи от едниния тампон, а от другата страна се скъса заварката, ама то не се брои.

        Трасето беше много леко и приятно подбрано, само дето партула сряза гума в камъка, ама никой не е съобразявал трасето с големи камиони.

        И най накрая да обобщя: ВСИЧКО БЕШЕ СУПЕР!

        Нашето семейсто с удоволствие очаква следващата Сузуки сбирка!
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #20
          До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

          Здравейте може ли някой да ми прати номера на Иван Попов, че едно негово яке остана в мен. Благодаря предварително.

          Коментар


          • #21
            До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

            Първоначално публикуван от Plamen Mitev Преглед на мнение
            Здравейте може ли някой да ми прати номера на Иван Попов, че едно негово яке остана в мен. Благодаря предварително.
            Пратих ти го на лично.
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #22
              До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

              Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
              Пратих ти го на лично.
              Мерси много

              Коментар


              • #23
                До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

                Привет!
                Абе да си кажа честно, хубаво беше ама малко беше...
                За целта предлагам следното...
                1. И единствено...Догодина да се организират две такива срещи на Сузуки манияците в Залива на Русалките...Едната да бъде в началото на лятото, а пък другата в края на лятото...и ако може Джулая да го срещнем пак някъде там, че тази година го пропуснах...
                Надявам се на подкрепа от всички ви....
                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                .................................................................................................
                Е. Абу

                Коментар


                • #24
                  До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

                  Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                  Привет!
                  Абе да си кажа честно, хубаво беше ама малко беше...
                  За целта предлагам следното...
                  1. И единствено...Догодина да се организират две такива срещи на Сузуки манияците в Залива на Русалките...Едната да бъде в началото на лятото, а пък другата в края на лятото...и ако може Джулая да го срещнем пак някъде там, че тази година го пропуснах...
                  Надявам се на подкрепа от всички ви....
                  Не е проблем да се нагърбя с организирането на Джулай-Сузуки сбирка, само да има желаещи
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #25
                    До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

                    Привет!
                    Ми аз бе Ваньо...
                    Пък и до година ,найш ли колко хора ще се навият...
                    Ах да сетих се...нека колегите да не забравят...кайсиева с мед......още от сега ще скрия една шишичка за догодина......и друго има...да гледат по добре снимките...там си личи какви яки салати правиш...и вкусни...и ииии...
                    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                    .................................................................................................
                    Е. Абу

                    Коментар


                    • #26
                      До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

                      Привет!
                      Пламене, аватарчето със скока по ми харесва...
                      Ваньо, ми ти като скача там никой ли не те фотографира...я да си оправиш аватара...
                      Последно редактирано от hun_ter; 13-08-08, 23:50.
                      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                      .................................................................................................
                      Е. Абу

                      Коментар


                      • #27
                        До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

                        Оставете другата година, то е ясно, ще се погрижим да стане традиция ама дайде нещо по насам да организраме пак . Дайте да хванем най набедения ( белата ) да измисли нещо в неговия край че нещо все бяга по тъча пък и е по близо до всички .
                        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                        Коментар


                        • #28
                          До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

                          Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                          Оставете другата година, то е ясно, ще се погрижим да стане традиция ама дайде нещо по насам да организраме пак . Дайте да хванем най набедения ( белата ) да измисли нещо в неговия край че нещо все бяга по тъча пък и е по близо до всички .
                          Още е много сухо, нека да е есента като има Кал
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #29
                            До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

                            Привет!
                            Ей...Ваньо страшни космонавти сте с Пламен...
                            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                            .................................................................................................
                            Е. Абу

                            Коментар


                            • #30
                              До: Историята за една лятна морска среща на Сузуки и приятели - 1

                              Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                              Привет!
                              Ей...Ваньо страшни космонавти сте с Пламен...
                              Хаха дамм, все пак сме летящите Сузукита, по пътя на Юрий Гагарин...Напред и нагоре
                              Кажи кога ще излекуваме твоята Витара ? Двигателя и се оказа 1.8 , който се поставя на канадската версия.
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X